Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„Realco“ projektui „Hero“ sėkmingai išplatinta antroji 6 mln. eurų vertės obligacijų emisija

Paskelbta

-

Vilniaus centre statomam moderniam verslo centrui „Hero“ finansų rinkos dalyviai paskolino lėšų, išpirkę antrąją verslo centro plėtotojų šiemet neviešai išplatintą tikslinę obligacijų emisiją. Išplatintų obligacijų emisijos vertė sudaro 6 mln. eurų, jai taikomos 6 mėnesių EURIBOR ir 6 proc. palūkanos. Po sėkmingai pasibaigusio proceso projekto vystytoja „Realco“ skelbia apie kitąmet planuojamą viešą obligacijų platinimą.

Neviešą obligacijų emisiją išplatino su „Realco“ susijusi bendrovė „Sostinės bokštai“. Kaip ir šiemet gegužę, obligacijų platinimą organizavo Estijos investicinės bankininkystės bendrovė „Redgate Capital“.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Anot „Realco“ vadovo Juliaus Dovidonio, antroji ir paskutinė šiais metais „Hero“ projektui dedikuota ir vėl sėkmingai išplatinta nevieša obligacijų emisija rodo, kad finansų rinkai šis projektas yra patrauklus.

„Turime planą projektui rinkoje pritraukti iki 67 mln. eurų. Tad gegužę sėkmingai išplatinta pirmoji 7,5 mln. eurų vertės nevieša obligacijų emisija ir antroji – lapkritį išplatinta 6 mln. eurų obligacijų emisija – išpildė 20 proc. plano. Glaudžiai su rinkos dalyviais ir mūsų finansiniais partneriais dirbsime ir 2024-2025 metais, todėl galimybių bendradarbiauti rinkai dar tikrai bus“, – sako J. Dovidonis.

Pasak „Redgate Capital“ atstovo Lietuvai Dino Petriko, investuotojų susidomėjimą lėmė tiek pats verslo centro projektas, kuris atitinka aukščiausios klasės verslo centrams keliamus reikalavimus, tiek patraukli jo lokacija Vilniaus centriniame verslo rajone. „Priimant sprendimą investuoti svarbi ir didelė vystytojo „Realco“ patirtis šiame segmente, gera įmonės reputaciją. Obligacijų sąlygos taip pat atitiko investuotojų lūkesčius“, – vardina D. Petrikas.

Bendrai investicijos į „Hero“ projektą sieks 112 mln. eurų, o numatoma rinkoje pasiskolinti lėšų dalis sudaro 60 proc. numatomos projekto investicijų dalies.

Anot „Realco“ vadovo, projektas vystomas suplanuotu tempu, taip pat dėliojami kitų metų papildomo finansavimo poreikiai. Jau kitų metų balandžio mėnesį planuojamas preliminariai 6 mln. eurų vertės viešas obligacijų platinimas.

Sostinės centriniame verslo rajone kylantis „Hero“ A klasės biurų pasiūlą Vilniuje papildys 31,6 tūkst. kv. metrų nuomojamo ploto, bus įrengta 430 automobilių parkavimo vietų požeminėje aikštelėje. Ypatingas dėmesys skiriamas tvarumui ir sveikai darbo aplinkai užtikrinti. A+ + energinio naudingumo klasės verslo centro plėtotojai sieks pirmojo šalyje tarptautinio sveikųjų pastatų sertifikato WELL, taip pat – tvarių pastatų „Breeam Excellent“ sertifikato.

Statybas planuojama baigti 2025 metų antrąjį ketvirtį.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |