Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„YIT Lietuva“ stato paskutinį projekto „Matau Vilnių“ daugiabutį: pirkėjams siūlys prestižinį būstą

Paskelbta

-

Jau šių metų rudenį pačiame Vilniaus centre, šalia Tauro kalno, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigs modernaus gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ finalinį – ketvirtąjį – etapą. Name bus įrengta 19 šiuolaikiškų butų su dideliais vitrininiais langais ir erdviomis terasomis bei balkonais, o iš kai kurių jų atsivers įspūdingos miesto panoramos. Šis paskutinis „Matau Vilnių“ plėtros etapas užbaigia visą projektą, kurio vieta, populiarumas, vystymo sprendimai bei laimėti apdovanojimai gerokai išaugino nekilnojamojo turto vertę ir likvidumą.


A++ energinio naudingumo klasės daugiabutyje, pavadintame „Pakalnės“, įrengti butai, kurių plotas sieks nuo 33 kv. m iki 116 kv. m. Juose įrengiami pažangūs ir tvarūs inžineriniai sprendimai – individuali rekuperacinė vėdinimo bei moderni šildymo sistemos. Tuo metu eksploatuojant daugiabutį, dalis suvartojamos energijos bus pagaminama iš atsinaujinančių šaltinių. Ji bus naudojama bendrosioms pastato reikmėms.

Naujasis daugiabutis iš kvartalo kaimynų išsiskirs novatoriškais fasadų sprendimais. Projekto autoriai, Vilniaus architektūros studijos architektai Kęstutis ir Džiugas Kisieliai, numatė, kad fasadai bus dengiami rūdinto plieno banguotais ir kirsto plieno lakštais, kurie pastatui suteiks dar daugiau išskirtinumo.

„Šis daugiabutis užbaigia ilgą, iššūkių bei laimėjimų kupiną, projekto plėtrą. Kvartalą vystome nuo 2018-ųjų, jam pasitelkėme visą praktinę patirtį, kompetencijas, pažangius ir tvarius sprendimus. „Pakalnės“ namas visa tai tarsi įprasmina, apibendrina mūsų darbą bei tampa finaliniu projekto akcentu. Džiaugiamės, kad kvartalas tapo toks populiarus – būstai visuose etapuose, o ypač trečiajame, buvo išpirkti dar gerokai iki statybų pabaigos. Tokią paklausą lėmė aukšta projekto kokybė, pro langus atsiveriančios įspūdingos miesto panoramos, išskirtinė vieta, unikalūs architektūriniai sprendimai, laimėti apdovanojimai. Dėl to šis nekilnojamasis turtas tampa dar vertingesnis ir likvidesnis“, – sako „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.


Didelis dėmesys statant daugiabutį taip pat skiriamas aplinkos apželdinimui ir bendrosioms namo erdvėms – laiptinėms, koridoriams. Jos įrengiamos šiuolaikiškai, naudojant ilgaamžes medžiagas. Po šiuo namu taip pat statoma automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje suplanuota 18 automobilių stovėjimo vietų, bus įrengta ir dviračių saugykla.

Šalia namo įrengiama iškilioji pėsčiųjų perėja su apšvietimu, tvarkomos aplinkinės dangos. Daugiabutį, kaip ir visą kvartalą, supa išvystyta infrastruktūra – kavinės, parduotuvės, viešbučiai, masažo bei grožio salonai, sveikatos klinikos, Lukiškių aikštė, Tauro kalnas bei kiti lankytini sostinės objektai.

Paskutinis projekto „Matau Vilnių“ gyvenamasis namas statomas šalia sostinės Pakalnės gatvės. Butuose įrengiamos erdvios, net iki 38 kv. m. plotą siekiančios, terasos ir balkonai bei dideli vitrininiai langai, pro kuriuos naujieji būstų šeimininkai galės mėgautis įspūdingais sostinės vaizdais. Tuo metu aukštos butų lubos, kai kur siekiančios iki 3,20 metrų aukštį, suteiks erdvės pojūtį.

Naujasis daugiabutis turės vos devyniolika 2 – 4 kambarių butų. „Pakalnės“ namo butai jau sulaukė didelio susidomėjimo – dėl būsto įsigijimo būsimi pirkėjai kreipėsi dar nepradėjus statybų.


Legendinės Šopeno alaus darykloje baigiamą „Matau Vilnių“ kvartalą supa lankomiausios sostinės vietos, miesto istorinis ir kultūrinis paveldas, čia pulsuoja dabartinio miesto gyvenimo ritmas. Šį išskirtinumą pabrėžia projektui pasirinkti architektūriniai sprendimai – alaus daryklos motyvai, jai būdingos arkos, spalvinė gama ir kiti elementai. Net grindinys projekte parinktas atsižvelgiant į savo pirmtako spalvą bei yra specialiai sendintas.

Projekte taipogi išsaugota ir visuomenei atverta, kultūros vertybe pripažinta, tapytojos Natalijos Daškovos freska „Liaudies šventė“. Ji tvarkant teritoriją aptikta buvusioje alaus degustacijos salėje. Autentiškos, alaus daryklos komplekse surastos freskos puošia ir kvartalo praėjimus bei kitas bendrąsias erdves.

Dėl visų „Matau Vilnių“ privalumų bei vystymo sprendimų, kvartalas pernai buvo įvertintas šalies NT projektų konkurse „Už darnią plėtrą“. Jis pripažintas geriausiu projektu gyvenamosios paskirties kategorijoje, o šiais metais vykusiame Lietuvos BIM projektų konkurse „Matau Vilnių“ išrinktas geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |