Sekite naujienas

Paslaugos

5 dažniausios SEO klaidos

Paskelbta

-

 

 

Skaitmeninės rinkodaros progresas lemia, jog SEO optimizacija kasmet sulaukia vis daugiau populiarumo ir tampa nepamainoma siekiant į internetinius puslapius pritraukti kuo daugiau lankytojų. Natūralu, jog augant SEO aktualumui ir naudojimui tarp puslapių kūrėjų, didėja ir galimybių klysti spektras.

Šiame straipsnyje bus apžvelgiama, kokios dažniausios SEO optimizacijos klaidos, lemiančios sumažėjusį internetinio puslapio reitingą paieškos sistemoje.

1) Netinkamų raktažodžių naudojimas

Viena dažniausiai pasitaikančių optimizavimo klaidų – netinkamų raktažodžių parinkimas. Išskiriant raktažodžius, apibūdinančius teikiamus produktus ar paslaugas, svarbu atkreipti dėmesį, ar potencialūs vartotojai paieškos sistemoje įves atitinkamus (tai yra, jūsų parinktus) žodžius, ir tokiu būdu pasieks jūsų internetinį puslapį.

2) Turinio, neatitinkančio raktažodžių, kūrimas

Dar viena dažna SEO optimizavimo klaida yra turinio, neatitinkančio raktažodžių, kūrimas. Jei vartotojas, pagal  tam tikrą raktažodį užsukęs į internetinį puslapį, pastebės neatitikimą tarp ieškomo ir pateikto turinio, tikėtina, jog puslapio reitingas mažės. Nėra naudinga kurti raktažodžių neatitinkantį, nekokybišką turinį dėl didesnio lankytojų srauto, jei tas turinys negali patenkinti vartotojų poreikių.

3) Nepritaikymas vietinės rinkos paieškai

Norint, kad siūlomi produktai ar paslaugos pasiektų tikslinę auditoriją, svarbu optimizuoti tinklalapį ir jo turinį, pritaikytą vietinei paieškos sistemai. Kitaip tariant, puslapyje naudojami raktažodžiai ir kiti duomenys turi atitikti vietinės rinkos (ar tos, į kurią taikomasi) paieškos rezultatus. Tai – itin svarbi užduotis, siekiant, kad SEO optimizacija būtų rezultatyvi.

4) Puslapių pavadinimų ir meta aprašymų ignoravimas

Neretai internetiniuose tinklalapiuose mažai dėmesio skiriama vidaus puslapių pavadinimams ir meta aprašymams. Tačiau šie įrankiai yra ne tik įdiegiami itin paprastai, – jie ženkliai palengvina vatotojų patirtį tinklalapyje ir pagerina puslapio reitingą paieškos sistemoje.

5) „Black hat“ – blogojo SEO – metodų taikymas

Siekis manipuliatyviais būdais į internetinį puslapį pritraukti kuo didesnį vartotojų nelieka ilgai nepastebėtas. Viena vertus, lengvi blogojo SEO triukai atrodo patrauklūs ir suteikiantys greitų rezultatų, kita vertus, ilgesnėje perspektyvoje jie pridaro daug žalos. Apie tai, kas yra blogasis SEO ir kodėl svarbu jo vengti, daugiau sužinosite šiame straipsnyje.

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos