Sekite naujienas

Paslaugos

5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausius SEO raktažodžius

Paskelbta

-

 

Internetinių tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms, dar vadinamas SEO (ang. Search engine optimization), turi daug metodų ir įrankių, skirtų didinti tinklalapio matomumą ir aktualumą tarp interneto vartotojų.

Tinkamai parinkti raktažodžiai ar raktažodžių junginiai yra vieni svarbiausių SEO žingsnių, siekiant taikytis į tikslinę tinklalapio auditoriją ir tokiu būdu didinti lankytojų srautą tinklalapyje. Tuo tarpu parinkus neaktualius raktažodžius, išlaikyti tinklalapio aktualumą ir pasiekti sėkmę nešančius skaitmeninio marketingo rezultatus – itin sudėtinga.

Dalijamės penkiais patarimais, į ką atkreipti dėmesį atrenkant raktažodžius savo tinklalapio optimizavimui paieškos sistemoms:

  • Mąstykite kaip potencialus klientas

Kad suprastumėte, kokie raktažodžiai labiausiai privilios lankytojų srautą į jūsų tinkalapį, turite suprasti savo tikslinę auditoriją.

Pagalvokite, kaip paieškos sistemoje pats ieškotumėte savo siūlomų prekių ar paslaugų – kokius žodžius įrašytumėte į paieškos lauką? To paties paklauskite ir savo artimųjų, pažįstamų bei draugų – kokiais raktažodžiais jie ieškotų jūsų parduodamo produkto/paslaugos?

  • Analizuokite konkurentus

Išanalizuokite tas pačias paslaugas ar produktus siūlančių įmonių internetines svetaines ir atkreipkite dėmesį į jų naudojamus raktažodžius. Tokiu būdu galėsite išvengti konkurentų daromų klaidų, o taip pat atpažinsite savo spragas ir pasisemsite naujų idėjų.

  • Naudokite raktažodžių paieškos įrankius

Dar vienas būdas, padedantis atrasti tinkamiausius raktažodžius, yra specifiniai raktažodžių paieškos įrankiai, kurių pagalba galite atrasti dažniausiai paieškoje naudojamus jūsų produktą ar paslaugą apibūdinančius raktažodžius bei jų sinonimus.

  • Supraskite raktažodžių tipus ir paskirtis

Skirtingų tipų raktažodžiai generuoja skirtingų dydžių srautą. Iš vieno ar dviejų žodžių sudaryti raktažodžiai lengviausiai padidina lankytojų srautą, kadangi yra universaliausi ir dažnai naudojami paieškoje.

Tuo tarpu ilgesni raktažodžiai yra labiau skirti siekiant išryškinti specifinį produktą ar paslaugą, tad natūralu, jog pritraukia daug mažesnį lankytojų srautą. Kita vertus, iš kelių žodžių sudaryti raktažodžiai, apibūdinantys specifinį produktą ar paslaugą, leidžia lengviau pasiekti tikslinę auditoriją.

  • Stebėkite pokyčius

Kuomet išsirenkate jūsų manymu tinkamiausius raktažodžius, labai svarbu nuolatos stebėti, ar jie veikia. Nepamirškite pašalinti ar keisti raktažodžių, kurie nesuteikia gerų rezultatų. Analizuokite tendencijas rinkoje, kad laiku pritaikytumėte aktualiausius sprendimus.

 

Visos SEO Paslaugos – https://edvinaspaliskis.lt/

 

 

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos