Sekite naujienas

Namams

Apdailos namai – išskirtinis plytelių dizainas už prieinamą kainą

Paskelbta

-

pliteliu klijavimas

Įmonės dažnai didžiuojasi galėdamos klientams pasiūlyti platesnį skirtingų paslaugų spektrą, tačiau 2013 metais įkurto „Apdailos namai“ salono savininkai galėtų tai paneigti. Nusprendę ne tik pardavinėti plyteles, bet ir teikti jų klijavimo paslaugą, įmonės steigėjai netruko suprasti, jog verčiau susikoncentruoti į prekybą ir plytelių dizainą.

Tikslingas kelias link bendro šeimos verslo

Ramūnas Jurgelevičius, UAB „Apdailos namai“ direktorius, teigia, jog siekiant aprėpti viską, neretai aukojama kokybė. Tuo jam teko įsitikinti ir pačiam: nusprendę bendradarbiauti su meistrais, teikiančiais plytelių klijavimo paslaugą, jie jau po pirmo karto nusivylė rezultatais. Darbas nebuvo atliktas gerai – supratę, jog tai gali turėti įtakos įmonės vardui, savininkai nusprendė vietoj kiekybės rinktis kokybę.

Šioje srityje įmonės direktoriui žinių nestinga: pabaigęs interjero dizaino studijas, p. Jurgelevičius iš pradžių įsidarbino statybų įmonėje, o vėliau tokią įkūrė ir pats. Dirbdamas šioje sferoje, jis greitai pastebėjo, jog mūsų rinkoje ypatingai trūksta plytelių, kurios būtų ne tik kokybiškos, bet ir prieinamos kiekvienam. Tuomet ir kilo idėja įkurti tokių plytelių saloną – šį sumanymą palaikė ir žmona Dalia.

Tačiau aplinkinių nuomonės nebuvo tokios optimistiškos. R. Jurgelevičius neslepia, jog daugelis jį atkalbinėjo sakydami, jog ši rinka jau užpildyta, o su jos senbuviais tikrai nepavyks pakonkuruoti. Tokius pastebėjimus įmonės direktorius priėmė kaip iššūkį ir kartu su žmona nutarė priimti šį daugeliui rizikingu pasirodžiusį sprendimą.

Pagrindinis tikslas – būti kitokiems

D. Jurgelevičienė įsitikinusi, jog verslą galima pradėti tik tuomet, jei esi pasiryžęs viską daryti kitaip, nei visi – tik taip gali tikėtis sėkmingų rezultatų. Tokią viziją verslininkai jau turėjo: pagrindinis jų siekis buvo pirkėjams pasiūlyti patvarias plyteles, kurias galėtų įsigyti ir vidutines pajamas gaunantys gyventojai – tokias, kurių tuo metu labiausiai trūko Lietuvoje.

Pašnekovų teigimu, labai paprasta surasti gražius ir brangius daiktus, todėl jie nusprendė eiti sudėtingesniu keliu ir ieškojo kokybiškų, stilingų plytelių už logišką kainą. Tiekėjų paieškos neužtruko: pradėję bendradarbiauti su smulkiais Italijos gamintojais, dabar „Apdailos namai“ prekiauja ne tik jų, bet ir Ispanijos bei Portugalijos įmonių produkcija.

Verslininkai iki šiol keliauja į tarptautines parodas, kuriose ne tik ieško naujų apdailos medžiagų, bet ir bendrauja su dabartiniais savo partneriais. D. Jurgelevičienė pabrėžia, jog jie visuomet labiau vertina gyvą kontaktą ir stengiasi palaikyti draugiškus ryšius. Tokia atmosfera vyrauja ir „Apdailos namai“ salone: tiek darbuotojus, tiek pirkėjus įmonės steigėjai laiko savais, todėl ir bendrauja kaip su bičiuliais.

Nemokamos dizaino paslaugos

Dar vienas sprendimas, įmonei atnešęs sėkmę – profesionalių dizainerių komanda. Įmonei plečiantis, verslininkams pristigo papildomos pagalbos, todėl nuspręsta pasamdyti dvi pardavėjas – interjero dizaineres. Dėl to „Apdailos namai“ plytelių salone Vilniuje pirkėjams teikiamos profesionalios konsultacijos. Ir ne tik: klientams daromos nemokamos vizualizacijos ir brėžiniai, pagal kuriuos meistrai gali išklijuoti plyteles.

Jurgelevičiai pasakoja, jog pirkėjai dažnai turi klaidingų įsitikinimų, kiek plytelių iš tiesų reikia įsigyti, todėl jiems neretai tenka juos atkalbėti dėl per didelio apdailos medžiagų kiekio – kai viskas tiksliai apskaičiuota, nėra prasmės pirkti papildomų plytelių. Nors galėtų tuo pasinaudoti, verslininkai išlieka sąžiningi ir nori pateisinti pirkėjų lūkesčius.

UAB „Apdailos namai“ pateko į „Gazelė 2017“ sąrašą ir yra laikoma viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje. Verslininkų įsitikinimu, tai nulėmė įdėtos pastangos, sukauptas žinių bagažas ir draugiškas bei šiltas bendravimas ne tik su tiekėjais, bet ir su įmonės darbuotojais bei pirkėjais.

Skaitykite
Reklama

Naujienos

Reklama
Reklama

Sekite naujienas

Kino naujienos

Reklama
Reklama

Ekspertai

Verslo idėjos

Reklama
Reklama