Sekite naujienas

Paslaugos

Dantų implantavimas: patarimai renkantis specialistą

Paskelbta

-

 

Pažangus ir šiuolaikiškas dantų protezavimo metodas – dantų implantavimas – ne tik sugrąžina gražią ir sveikai atrodančią šypseną, tačiau ir pagerina žmonių gyvenimo kokybę apskritai. Dantų implantai atkuria normalią burnos ertmės ir žandikaulio būklę, tad yra tikras išsigelbėjimas žmonėms, turintiems burnos ertmės ar žandikaulio defektų; praradusiems dantis.

Kita vertus, dantų implantai pareikalauja nemažų finansinių investicijų, o pati dantų implantavimo procedūra reikalauja didelio kruopštumo, atidumo bei profesionalumo. Nuo atliktos procedūros kokybės didele dalimi priklauso burnos ertmės gijimo sklandumas, dantų implantų prisitaikymas bei ilgaamžiškumas, tad tinkamo dantų implantavimo specialisto pasirinkimas yra vienas svarbiausių žingsnių siekiant geriausių šios procedūros rezultatų.

Šiame straipsnyje sužinosite, į ką atkreipti dėmesį, ieškant dantų implantavimo srities profesionalo:

Išsilavinimas

Profesionalūs odontologai yra baigę atitinkamas studijas, dalyvauja kompetencijos kelimo mokymuose ir gali lengvai pateikti tai įrodančius dokumentus. Pasidomėkite, kokius mokymus odontologas yra praėjęs – galbūt dantų implantavimas ne visai jo sritis? Visuomet vertėtų rinktis specialistą, kuris specializuojasi dantų implantavimo srityje.

Patirtis

Dantų implantavimas yra gan sudėtinga procedūra, tad odontologo profesinė patirtis yra svarbus potencialios procedūros kokybę suponuojantis rodiklis. Be to, didelę patirtį turintis specialistas gali daug geriau įvertinti galimas procedūros rizikas, šalutinius efektus bei pateikti individualizuotas rekomendacijas.

Atliktų darbų pavyzdžiai

Profesionalūs odontologai gali pateikti buvusių atliktų dantų implantavimo operacijų nuotraukas, kuriose matosi pacientų dantų būklė prieš ir po operacijos. Tokios nuotraukos yra tarsi specialisto portfolio – jos padeda įsivertinti, kokio rezultato galite tikėtis.

Atsiliepimai

Labai dažnai geriausius patarimus gauname iš lūpų į lūpas. Pasidomėkite, kaip atsiliepiama apie jūsų gydytoją internete, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose. Nors vien buvusių klientų/pacientų atsiliepimais vadovautis nereikėtų (juk žmonių poreikiai ir lūkesčiai gali skirtis), jeigu pastebite daug nusiskundimų apie tam tikro mediko atliktas dantų implantavimo operacijas, galbūt vertėtų nenumoti į tai ranka.

Santykis

Susipažinus su odontologu išsilavinimu, patirtimi ir pacientų atsiliepimais, vertėtų nuvykti į gyvą konsultaciją, kad suprastumėte, ar odontologas išties yra jums tinkamas. Kadangi dantų implantavimas pareikalauja nemenkų išlaidų, nevenkite pasikonsultuoti su keliais savo srities profesionalais, kad atsirinktumėte sau geriausią variantą.

 

Dantucentras

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos