Sekite naujienas

Paslaugos

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje: 9 patarimai

Paskelbta

-

 

Ilgalaikė automobilių nuoma turi daug pranašumų: suteikia galimybę vairuoti puikios būklės, naujo modelio automobilį, neišleidžiant didelės pinigų sumos; leidžia lanksčiai pasirinkti automobilio naudojimosi laikotarpį; keisti ar pirkti jį, pasibaigus pasirinktam nuomos laikotarpiui.

Jei jus domina ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje – šie patarimai gali padėti lengviau išsirinkti norimą automobilį:

Apsvarstykite, ko norite. Kad išsirinktumėte labiausiai jums tinkantį automobilį, įvertinkite savo poreikius: kokio tipo, modelio automobilio jums reikia? Kuriam laikui?

Palyginkite pasiūlymus. Išsirinkite keletą jums tinkamų automobilio modelių ir palyginkite juos tarpusavyje. Taip bus lengviau išsirinkti tinkamiausią variantą.

Įvertinkite, kiek kilometrų nuvažiuosite per pasirinktą laikotarpį. Tam tikrais atvejais viršijus nustatytą kilometražą, gali tekti papildomai susimokėti.

Atidžiai apžiūrėkite automobilio būklę. Išsirinkę norimą automobilį, įvertinkite jo būklę. Nors ilgalaikę automobilių nuomą teikiančios įmonės dažniausiai siūlo naujesnius ir geros kokybės automobilių modelius, svarbu įsitikinti, kad pasirinktas automobilis atitinka jūsų poreikius ir potencialiai nesukels netikėtų problemų.

Išnagrinėkite nuomos sąlygas ir sutartį. Prieš pasirašant nuomos sutartį, gerai įvertinkite visas sąlygas, reikalavimus bei nuostatas. Tokiu būdu išvengsite netikėtumų, kurie gali būti finansiškai nuostolingi ar sukeliantys nesusipratimų su nuomos įmone.

Nesinuomokite automobilio, jeigu nuomos sutarties laikas viršija automobilio garantiją. Nuomokitės automobilį tokiam laikui, kad, pasibaigus naudojimo terminui, automobilio garantijos draudimas nebūtų pasibaigęs. Taip išvengsite galimų finansinių nuostolių atsiradus gedimui.

Atkreipkite dėmesį į kainas. Mėnesinė automobilio nuomos įmoka gali sudaryti lengvo prieinamumo įspūdį. Pasiskaičiuokite, kiek jums teks sumokėti už visą nuomos laikotarpį, kad žinotumėte, ar pasiūlymas yra išties tinkamas jums.

Būkite budrūs su mokėjimų terminais. Nesilaikymas nustatytų mokėjimo terminų ar nuomos sąlygų gali grėsti piniginėmis baudomis.

Nepamirškite, kad išsinuomotas automobilis jums nepriklauso. Nors išsinuomojus automobilį ilgesniam laikui gali apimti įspūdis, jog jis jums priklauso – taip nėra. Žinoma, priklausomai nuo nuomos sutarties sąlygų, pasibaigus nuomos laikotarpiui, ilgalaike automobilių nuoma užsiimanti įmonė gali pasiūlyti jį įsigyti.

 

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos