Sekite naujienas

Paslaugos

Kiek kainuoja laidojimo namų paslaugos?

Paskelbta

-

Organizuoti šventes yra sudėtinga ir tai užima daug laiko. Todėl žmonės pradeda tai planuoti prieš mėnesį ar daugiau. Kuo daugiau laiko, tuo pigiau ir geriau galima suorganizuoti vakarėlį ar susibūrimą. Tačiau pasitaiko, jog organizuoti reikia ne šventę, o laidotuves. Blogiausia tai, jog tokiu atveju yra skiriamos vos kelios dienos, per kurias reikia viską paruošti. Artimiesiems dažniausiai yra sunku susitvarkyti su skausmu, papildomi darbai prideda dar ir galvos skausmą. Dažnai žmonėms reikia galvoti apie tai, iš kur paimti reikiamą sumą. Surengti laidotuves kainuoja brangiai. Daugeliui gali pasirodyti, jog reikia nedaug paslaugų, todėl tai neturėtų kainuoti brangiai. Tačiau laidotuvėms reikia pasirinkti įvairiausias paslaugas. Daugelis paslaugų kainuoja nepigiai:

  • Galima rinktis kaip laidoti kūną. Kai kurie renkasi kremavimą, kiti laidoja karste. Kremavimas yra vis dažniau pasirenkamas dėl to, nes tai pigesnis variantas. Žmonės renkasi kremavimą ir dėl kitos priežasties. Dažniausiai daugelį darbų atlieka įmonė, kuri siūlo kremavimo paslaugas. Todėl žmonėms reikia atlikti ne tiek daug darbų. Laidojant karste reikia pasirinkti įvairias paslaugas. Pasirinkti reikia kartą, drabužius, paruošti kūną. Tai kainuoja brangiai. Kapinėse vietos kainuoja brangiai. Urnai reikės ne tiek daug vietos, todėl kainuos pigiau. Kremavimas yra pigesnė paslauga, tačiau dažnai yra pasirenkama. Tačiau renkantis taupiai, galima išleisti nebrangią sumą ir pasirinkus ne kremavimo paslaugas. Renkantis reikia atkreipti dėmesį į kainas ir į kitus dalykus.
  • Šarvojimo salės kainuoja brangiai. Gyvenant didesniame mieste, galima pasirinkti pigesnę salę. Tačiau mažesniuose miestuose dažniausiai yra viena ar kelios šarvojimo salės, todėl žmonės negali rinktis kainos. Naudinga susisiekti su visomis šarvojimo salėmis ir pasidomėti kainomis. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog laidotuvės turi būti suorganizuotos per dieną ar kelias. Todėl gali būti, jog ne visi galės pasiūlyti šarvojimo salę norimą dieną. Kartais žmonės neturi pasirinkimo ir turi mokėti brangiau. Verta pasidomėti kainomis ir sutaupyti.
  • Gedulingi pietūs gali būti nebrangūs vienam žmogui, tačiau kviečiama yra daug žmonių. Dažniausiai gedulingi pietūs kainuoja brangiai, nes reikia mokėti už keliolika ar daugiau žmonių. Galima pakviesti tik artimus giminaičius ir draugus, tuomet bus galima sutaupyti.

Laidojimo paslaugos kainuoja brangiai, tačiau dažnai žmonės prisideda prie mokamos sumos. Daugiau informacijos apie kainas rasite čia: https://www.liudesiogeles.lt/. Laidotuvės kainuoja brangiai, todėl svarbu taupiai rinktis reikiamus dalykus. Taupant galima nesudėtingai sutaupyti.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos