Sekite naujienas

Paslaugos

Kodėl verta nuomotis mikrooautobusą komercinei veiklai?

Paskelbta

-

 

Pasaulyje populiarėjanti tendencija nuomotis, o ne pirkti, turi daug privalumų: nereikalauja didelių išlaidų (lyginant su atitinkamo produkto pirkimu), neįpareigoja ilgam laikui ir skatina nuosaikų, dalijimosi principu paremtą vartojimą. Šiandienos visuomenėje, kada susiduriame su didelėmis aplinkosaugos problemomis, įvairių produktų nuoma – puikus pasirinkimas šiuolaikinam žmogui.

Vieni iš dažniausiai nuomojamų produktų yra transporto priemonės – tiek indivudaliam, tiek komerciniam naudojimui, – tarp kurių mikroautobusų nuoma sparčiai skinasi kelią į vartotojų širdis. Tad jeigu vystote keleivių pervežimo mikroautobusais verslą, šiame straipsnyje sužinosite, kodėl verta nuomotis mikroautobusą komercinei veiklai.

Sąlyginai pigu

Mikroautobuso nuomai jums tereiks mokėti kasmėnesines įmokas už pasirinktą transporto priemonės naudojimo laikotarpį. O tai reiškia, kad nuomodamiesi mikroautobusą keletui mėnesių, ženkliai sutaupysite, lyginant, jei jį pirktumėte.

Paprasčiau vairuoti naują mikroautobusą

Kad nusipirktumėte naujo modelio mikroautobusą, gali tekti nemažai sumokėti. Tuo tarpu mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės gali pasiūlyti išsinuomoti aukštos klasės, naujų modelių transporto priemones, kurių įsigijimas kainuotų itin daug.

Nereikalauja daug priežiūros

Skirtingai negu perkant mikroautobusą, jį nuomojantis išvengiama daug papildomų rūpesčių, kaip reguliari transporto priemonės apžiūra, patikra, gedimų taisymas. Viena vertus, papildomos išlaidos priežiūrai sumažėja dėl to, kad dažniausiai išsinuomojamas geros būklės mikroautobusas, kita vertus, išlaidos sumažėja ir dėl to, kad už gedimų taisymą yra atsakinga nuomos įmonė.

Papraščiau keisti

Nusipirkus mikroautobusą, su laiku jo rinkos vertė mažėja. Tai reiškia, kad po kurio laiko norėdami keisti aba parduoti transporto priemonę, neišvengsite papildomų išlaidų. Išsinuomojus mikroautobusą ir pasibaigus nuomos sutarčiai, jūs tiesiog transporto priemonę grąžinate atgal ir išsinuomojate kitą.

Ekologiška ir draugiška aplinkai

Vienas iš esminių privalumų, kodėl verta nuomotis mikroautobusą, yra tas, jog tokiu būdu prisidedate prie vartojimo mažinimo. Nuoma yra itin ekologiškas pasirinkimas, kadangi pasibaigus nuomos sutarčiai, transporto priemonė pradėdama vairuoti kitų žmonių. Be to,  nenutiks taip, kad išsinuomotas mikroautobusas bus paliktas garaže ir nenaudojamas.

 

 

https://bus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje

 

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos