Sekite naujienas

Paslaugos

Patyrusių advokatų kontora – Jūsų paslaugoms

Paskelbta

-

Kai reikalinga pagalba sprendžiant teisinius klausimus ar papuolus į keblią padėtį, verta kreiptis tik į patyrusius specialistus. Advokatų kontora išspręs Jūsų klausimus ir suteiks patikimą pagalbą skirtingais atvejais. Sprendžiami tiek pavienių asmenų, tiek įmonių klausimai, priklausomai pagal poreikį. Skaitykite ir sužinokite apie advokatų kontoroje teikiamas paslaugas įvairiais gyvenimo atvejais.

Skirtingų sričių advokatai

Modernioje advokatų kontoroje dirba patyrę specialistai. Kiekvienas iš jų yra savo srities profesionalas, sukaupęs didelę patirtį. Atvykus Jus pasitiks ir aptarnaus reikiamas specialistas, dirbantis su konkrečiais atvejais. Advokatų kontoros sritys nuolatos plečiasi, atvyksta dirbti vis naujų sričių pažangūs specialistai. Tiekiama pagalba tvarkant įvairius įmonių reikalus, susiduriant su teisiniais sunkumais, neaiškumais, konsultuojamos įmonės ir pavieniai asmenys.

Aukštos kokybės paslaugos

Kreipkitės tuomet, kai reikalinga patyrusio advokato pagalba privačios nuosavybės, turto paveldėjimo klausimais, turto dalybos klausimais, šeimos teisės klausimais, kai trūksta profesionalios pagalbos sprendžiant teisinius ginčus, kai reikia patarimų teikiant peticijas į Europos Žmogaus Teisių Teismą, reikia išieškoti skolas užsienyje ir daugybe kitų atvejų. 

Su verslo sritimi dirbantys advokatai padės valdant įmones, sprendžiant įmonių bankroto ar perorganizavimo klausimus, teisinio audito klausimus, konkurencinę teisę, reikalus, susijusius su tarptautine prekyba. Specialistai ateis į pagalbą įvairiais atvejais tuomet, kai jos reikia. Profesionali advokatų kontora visuomet pasiruošusi aptarnauti Jus.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos