Sekite naujienas

Paslaugos

Vartojimo paskolos: kaip išsirinkti optimaliausią variantą?

Paskelbta

-

vartojimo paskolos

vartojimo paskolosŠiandien retai sutiksime žmogų ar šeimą, kurie niekada nebūtų pasinaudoję galimybe pasiskolinti didesnę pinigų sumą nenumatytoms ar, atvirkščiai, kruopščiai planuotoms išlaidoms. Įvairias paskolas teikia ne tik bankai, bet ir įvairios kreditų unijos. Tad sudėjus į krūvą visas paskolas teikiančias įstaigas, gausime daugiau nei 30 skolintojų kompanijų mūsų šalyje. Pasirinkti tikrai yra iš ko.
Paskolų rūšių taip pat yra labai įvairių: vartojimo paskolos, būsto paskolos, paskolos automobiliui įsigyti, greitos paskolos, paskolos verslui, paskolų refinansavimas ir kt. Kalbant apie skolinimosi poreikius, po būsto paskolos antrą vietą užtikrintai užima vartojimo paskolos. Internetu, kreipiantis tiesiogiai į banką, SMS žinute, pildant paraišką pašto skyriuose – begalė būdų, kuriais žmonės naudojasi, norėdami gauti vartojimo paskolą. Visi šie būdai yra tinkami, svarbu, kad pasirinktumėte jūsų situacijoje patogiausią ir pigiausią asmeninę paskolą.
Vartojimo paskola jums suteiks galimybę pasiskolinti pageidaujamą pinigų sumą, kurią grąžinti galėsite taip, kaip jums patogu. Jeigu mokėsite didesnes mėnesines įmokas, tuomet paskolą grąžinsite greičiau, taip sutaupydami pinigų, kuriuos išleistumėte palūkanoms mokėti. Taip pat yra galimybė atiduoti paskolą per ilgesnį laiką, atidedant paskolos mokėjimą. Tik verta žinoti, jog tokiu atveju išleisite daugiau palūkanoms padegti. Jeigu sutartyje nėra kitaip numatyta, paskolą galima atiduoti ir per keletą mėnesių, nors ir buvo sutarta tą padaryti, sakykim, per du metus. Tokiu būdu išties nemažai sutaupysite. Vienas didžiausių šios paskolos privalumų – vartojimo paskola internetu. Tai reiškia, jog viską galima sutvarkyti nuotoliniu būdu. Be to, niekada neprireiks niekam aiškintis, kur išleisite gautus pinigus.
Nors vartojimo paskolai gauti dažniausiai kreipiamasi į greitųjų kreditų internetinius puslapius, visgi, nemažai klientų tą daro ir mūsų šalies bankų svetainėse. Šiek tiek išsamiau apie Lietuvos bankų teikiamas vartojimo paskolas.
Luminor vartojimo paskola. Vartojimo paskola šiame banke yra įmanoma nuo 500 iki 20 000 eurų. Fiksuota metinė palūkanų norma nuo 9%. Paskolą galima paimti 1-5 metų laikotarpiui. Pradinės įmokos ar turto įkeitimo šiuo atveju neprireiks.
Swedbank vartojimo paskola. Šiame banke jums gali būti suteikiama paskola nuo 500 iki 20 000 eurų. Pinigai pervedami į sąskaitą tą pačią dieną, kai tik sudaroma sutartis. Swenbank suteikia galimybę grąžinti paskolą anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.
SEB vartojimo paskola. SEB bankas, be jau minėtų kitų bankų skaičių, siūlo tokias išlygas: palūkanų nustatymą pagal susitarimą, kredito grąžinimą anksčiau laiko be papildomų mokesčių, gražinimo terminą iki 5 metų.
Paminėjome tik pačius didžiausius Lietuvos bankus. Tačiau jeigu turite sąskaitą kitame banke ir pageidaujate pasiimti vartojimo paskolą būtent jame, drąsiai tą darykite. Sakykim, tiek Citadel vartojimo paskola, tiek vartojimo paskolos Šiaulių banke, tiek Medicinos bankas tikrai pateiks savo klientams patrauklų sprendimą ar kokias nors nuolaidas. Jeigu, vis tik, smalsu sužinoti visų bankų sąlygas, užeikite į paskolų palyginimo svetaines. Ten, jums užpildžius vieną paraišką, bus pateiktas visas sąrašas skolinimo įmonių (įskaitant ir bankus, ir kreditų unijas) teikiamų paslaugų įkainių ir sąlygų. Paskolų palyginimo platformose tokios paslaugos visiškai nemokamos ir niekuo neįpareigojančios. Tai tiesiog pagalba klientams, norintiems surasti optimaliausią skolinimosi variantą.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos