Sekite naujienas

Prekės

Aukštos kokybės garo izoliacinė plėvelė

Paskelbta

-

Speciali garo izoliacinė plėvelė yra nepamainoma statybinė medžiaga, apsauganti stogus. Norint sudaryti aukšto lygio sandarumą, šios rūšies plėvelė yra geriausias sprendimas. Drėgmė nebegalės patekti į vidines stogo konstrukcijas, o tai reiškia, kad stogas bus apsaugotas nuo pakenkti galinčių veiksnių. Skaitykite toliau ir sužinosite, kokių pasiūlymų Jums gali pateikti izoliacinių sprendimų specialistai.

 

Dėmesys stogo statybai

 

Montuojant stogus, kaip ir apskritai bet kokias statinio konstrukcijas, svarbu didelį dėmesį skirti kokybei ir žinoti, kas su kuo dera. Priešingu atveju, nukentės statinio patvarumas, o kartu su juo ir Jūsų piniginė.

 

Dažnai vien difuzinės plėvelės neužtenka. Siekiant išvengti kylančių garų, dar papildomai reikia garo izoliacinių plėvelių. Šitaip sukuriamas maksimalus efektas. Garai nepraleidžiami į pastato išorę ir niekaip negali pakenkti stogo konstrukcijoms. 

 

Išskirtinės savybės

 

Viena iš išskirtinių savybių, kuriomis pasižymi išmaniosios garo izoliacinės plėvelės yra kintamas Sd koeficientas, kas užtikrina vienodai patikimą atsparumą tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku, prisitaikant prie esamos temperatūros.

 

Juoda polietileno plėvelė nėra tinkama garo izoliacijai, kadangi ji pagaminta iš perdirbtų antrinių žaliavų, jos kokybės vientisumas nepatikimas. Speciali plėvelė nuo garo yra pagaminta iš pirminių medžiagų, joje nesusidaro skylutės, ji patikima, ilgaamžė, nekintančios pradinės būsenos ilgą laiką.

 

Garo izoliacinė plėvelė geromis kainomis! Įsigykite iš patikimų tiekėjų ir būkite užtikrinti visokeriopa stogo apsauga.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos