Sekite naujienas

Prekės

iPhone 11 pro max vs huawei p30 pro

Paskelbta

-

Šiais laikais daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be išmaniojo telefono, bet išsirinkti geriausią darosi vis sunkiau. Žmonės išmaniuosius telefonus keičia vis dažniau ir seka naujienas apie naujausius įrenginius ir jų naujas galimybes. Šiandien apžvelgsime du išmaniuosius telefonus ir juos palyginsime. 

Apple jau senokai yra gigantas technologijų pardavime, bet nuo jų neatsilieka ir Huawei. Dabar jų naujausi išmaniųjų telefonų modeliai yra Huawei P30 Pro ir Apple iPhone 11 Pro Max. Abu šie įrenginiai atlieka įspūdingas funkcijas, bet kai reikia pasirinkti kuris yra vertesnis investicijos, pasirinkti tikrai nėra lengva. Kad nuspręsti būtų lengviau, galime palyginti kelis pagrindinius išmaniųjų telefonų aspektus.

Reklama:

 

  • Dizainas

 

iPhone 11 Pro Max dizainas daug nepasikeitė nuo praėjusio iPhone XS modelio. Galinis dangtelis ir kamera atrodo kitaip. Naujajame modelyje, kamera užima daugiau vietos, nei praeitame, o nugarinis dangtelis yra padengtas stiklu.

Huawei P30 Pro dizainas gerokai pasikeitė nuo prieš tai matytų modelių. Nors į šonus lenktas priekinis ekranas patinka ne visiems, šis išmanusis telefonas iš minios tikrai išsiskiria savo stiklu degta spalvota nugarėle. 

 

  • Ekranas

 

Abu šie telefonai yra dideli, maždaug 6,5’’. Huawei naujausiame modelyje nedarė didelių patobulinimų, tiesą sakant prieš tai buvęs modelis Mate 20 Pro turėjo geresnės kokybės ekrano raišką. Huawei P30 Pro įmontuotas FHD+OLED ekranas suteikia 1800p vertikalią rezoliuciją. 

iPhone 11 Pro Max įmontuotas XDR OLED ekranas suteikia kiek didesnę rezoliuciją, o didesnis pikselių tankis padaro šį ekraną dar patrauklesniu. Šioje srityje Apple lenkia Huawei.

 

  • Kamera

 

Huawei daugelį sužavėjo kameros galimybėmis pristatydami dar praeitus modelius. P30 Pro nėra išimtis ir šio išmaniojo kamera visus žavi savo nakties režimu ir kokybišku dideliu priartinimu. Nors 11 Pro Max nenusileidžia savo gera kamera ir taip pat žavinčiu naktiniu režimu, bet Huawei šioje sferoje yra šiek tiek geresni.

 

  • Greitis

 

Apple produktai dažnai vartotojus žavi savo veikimo greičiu ir naujausiame išmaniojo telefono modelyje, tai ir vėl nenuvilia. Nors Huawei produktai taip pat yra greiti ir nenuviliantys, Apple šioje sferoje tikrai pirmauja.

 

  • Baterija

 

Abu išmanieji telefonai gali būti kraunami belaidžiu krovimu. iPhone 11 Pro Max turi 3,046mAh integruotą bateriją, o Huawei P30 Pro didesnę 4,200mAh integruotą bateriją. Abi šios baterijos Išlaikys bent vieną dieną vidutinišku naudojimu, tačiau Huawei čia turi pranašumą ne tik dėl didesnės baterijos talpos, bet ir dėl atvirkštinio krovimo galimybės kuria galima įkrauti prietaisus turinčius belaidžio įkrovimo funkciją.

Galbūt šios įžvalgos padės Jums nuspręsti kurį išmanųjį telefoną rinktis labiau verta, o daugiau technologijos naujienų galite rasti portale tnews.lt

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |