Sekite naujienas

Prekės

Kaip pasirūpinti nuotekų sistema namuose?

Paskelbta

-

 

Nuotekų sistemos įrengimas – viena svarbiausių užduočių įrengiant įvairių paskirčių patalpas. Tačiau profesionaliai ir kokybiškai atliktas nuotekų sistemos įrengimas dar negarantuoja, kad bus išvengta problemų, susijusių su nuotekų sistemos veikla. Nemažiau svarbų vaidmenį čia atlieka ir nuotekų sistemos priežiūra.

Šiame straipsnyje apžvelgiame keletą patarimų, kaip pasirūpinti nuotekų sistema ir nuotekų valymo įrenginiais savo namuose bei išvengti nuotekų sistemos gedimų ar nuotekų valymo įrenginių veiklos sutrikdymų.

Valymo priemonės. Pasistenkite buityje naudoti kuo mažiau agresyvių valymo priemonių, o dar geriau – apskritai jų atsisakyti. Šiandien rinkoje gausu natūralių, ekologiškų valymo priemonių, kurios ne tik palankesnės jūsų sveikatai, tačiau ir nuotekų sistemai.

Skalbkite rūbus reguliariai. Skalbimo mašinos sunaudoja itin didelius kiekius vandens. Ir jei per vieną dieną atliekate keletą skalbimų, nuotekų sistema yra apkraunama, kas gali sukelti tam tikrų trikdžių. Jei įmanoma, pasistenkite rūbus skalbti reguliariai, kad nereikėtų didelio kiekio rūbų skalbti kelis kartus per vieną dieną. Beje, šį principą patartina taikyti ir naudojant indaplovę.

Rūšiuokite atliekas. Maisto ar kitos organinės atliekos turi būti tinkamai kompostuojamos ar išmetamos. Jokiu būdu nenuleidinėkite maisto likučių ar riebalų, kavos tirščių bei kitų organinių atliekų į klozetą ar kriauklę. Į klozetą galite nuleisti nebent panaudotą tualetinį popierių, tačiau taip pat svarbu stengtis, kad jis būtų kuo ekologiškesnis bei naudojamas kuo mažesniais kiekiais.

Mažiau vandens. Neretai gyventojai savo buityje išnaudoja itin didelius vandens kiekius, kurie galėtų būti ženkliai mažesni. Stebėkite, kokie jūsų vandens naudojimo įpročiai ir kaip galite mažiau jo sunaudoti. Tai bus naudinga ne tik jūsų piniginei, tačiau ir nuotekų sistemai.

Reguliariai kreipkitės pagalbos į specialistus. Jei susiduriate su nuotekų sistemos veikimo problemomis, geriausia nebandyti jų spręsti patiems – tą daug efektyviau ir greičiau padarys savo darbą išmanatys specialistai.

Be to, laiku pastebėjus kad ir menką problemą ir leidus ją išspręsti profesionalams, išvengiama daug rimtesnių nuotekų sistemos gedimų ateityje.

 

http://keldarista.lt/nuotekos/

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos