Sekite naujienas

Prekės

Kondicionieriai: rinkitės oro kondicionavimo sistemas pagal poreikius

Paskelbta

-

kondicionieriai

kondicionieriaiApie oro kondicionierių būtinybę biure, gamybinėse patalpose ar kitoje darbo vietoje, šiomis dienomis jau nieks nė nediskutuoja. Našiam ir efektyviem darbui užtikrinti tai tikrai stipriai gelbsti. Tačiau vis dažniau prabylama apie oro kondicionavimo priemones ir namuose. Juk namuose ne tik ilsimės, bet ir atliekame daug buities ir profesinių darbų. Tad komfortiška aplinka – didelis privalumas. Tad ką reikia žinoti apie oro kondicionierius?

Paprastai oro kondicionavimo sistemos yra skirstomos į:

  • Atskirus įrenginius. Jiems dažniausiai priskiriami mobilūs kondicionieriai.

  • Vietines kondicionavimo sistemas. Populiariausi – MultiSplit kondicionieriai, kaina ir kokybe viliojantys kondicionieriai. Jeigu kaina yra šiek tiek aukštesnė, tai efektyvumas gerokai lenkia kitus kindicionierius.

  • Centrines kondicionavimo sistemas. Pvz: orines, vandenines ir kt.

  • Specifines kondicionavimo sistemas. Tai yra itin tikslios kontrolės įrenginiai arba, sakykim, nakties vėsos naudojimo talpyklos.

Kaip matote, kondicionierių pasirinkimas yra išties didelis. Šios srities žinovai pataria nepulti patiems spręsti, koks kondicionierius jums reikalingas, o pasitarti su specialistais. Svarbiausia atsižvelgti į patalpų tipą, plotą, jose būnančių žmonių skaičių, pageidaujamas kondicionierių funkcijas ir tik tuomet rinktis prekę. Juk nenorite mokėti už tai, kuo niekuomet nesinaudosite?

Jeigu patalpas reikia vėdinti periodiškai, tik tam tikromis sąlygomis, tuomet galima naudoti mobilius kondicionierius. Juos nesudėtinga pernešti iš vienos patalpos į kitą ar net į skirtingus miestus. Sakykim, dirbate uostamiestyje, o gyvenate netoli miesto. Akivaizdu, jums aktualu oro kondicionieriai Klaipėda ir jūsų gyvenama vieta. Mobilus oro vėdinimo įtaisas, telpantis automobilyje – puiki išeitis.

Kaip išsirinkti tinkamą nešiojamą oro kondicionovimo įrenginį? Vienas svarbiausių reikalavimų – tylūs kondicionieriai. Jis tikriausiai dirbs ištisą dieną, tad papildomas triukšmas jums visai nereikalingas. Pamėginkite pasitelkti internetinę paiešką mobilūs kondicionieriai atsiliepimai. Kitų vartotojų rekomendacijos gali užvesti ant teisingo kelio ir padėti išsirinkti tinkamiausią variantą. Mes, savo ruožtu, parekomenduosime atkreipti dėmesį į didelę darbo patirtį turinčias prekybos vietas ir oro kondicionavimo sistemų tiekėjus, kurie garantuos kokybiškės ir kainos santykį atitinkančius pasirinkimus. Tad, perskaitę visus neigiamus ar teigiamus atsiliepimus apie kondicionieriais prekiajančias įmones, drąsiai ieškokite mobilūs kondicionieriai Senukai, kondicionieriai Daikra, kondicionieriai NIT ir kt.

Kalbant apie nenešiojamus kondicionierius įvairioms patalpoms, reikia paminėti labai paklausius buitinius split (lietuviškai dvinariai) ir multisplit (lietuviškai daugianariai) kondicionierius. Jie paprastai yra skirti kelių dešimčių kvadratinių metrų patalpoms. Split oro kondicionavimo sistemą sudaro du blokai:

  • Vidaus blokas, dar vadinamas garintuvu;

  • Išorinis kompresoriaus ir kondensatoriaus blokas.

Abu jie yra sujungti šaltnešio vamzdeliais. Kaip veikia split sistema? Oro temperatūrai pakilus aukščiau nei nustatyta valdymo pulte, įsijungia išorinio bloko ventiliatorius. Tuomet atšaldytas šaltnešis vamzdžiais paduodamas į vidinį bloką. Kai temperatūra palaipsniui mažėja, vidinio bloko ventiliatorius mažina greitį. Taip suteikiamas norimas komfortas patalpose. Beje, dėl triukšmo jaudintis tikrai nereikėtų. Jeigu mobilius kondicionierius reikia rinktis atidžiai domintis jų keliamu triukšmu darbo metu, tai ši kondicionavimo sistema dirba nepriekaištingai tyliai.

Dažnai pirkėjai prekybininkams užduoda klausimą: koks prekybos ženklas patikimisiausias perkant oro kondicionierius? Grįžtame prie jau minėto fakto, jog neabejotinai kreipkitės į ne vieną metų patirtį turinčias prekybos vietas. Jų specialistai dažniausiai tiesiogiai bendrauja su vieno ar kito garsaus prekės ženklo atstovais ir gali pasiūlyti ne tik originalius, kokybiškus kondicionierius, bet ir nemažas nuolaidas. Mes, tuo tarpu, paminėsime oro kondicionieriai Daikin ir oro kondicionieriai Mitsubishi. Tai visame pasaulyje garsūs įvairiausios paskirties technikos gamintojai, kurie patikimumą ir klientų lojalumą pelnė plačiu ilgaamžių ir patikimų gaminių pasiūlos asortimentu.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos