Sekite naujienas

Prekės

Kuo ypatingi akiniai vyrams?

Paskelbta

-

akiniai

Kadangi stiklai gaminami individualiai atsižvelgiant į kiekvieno regėjimą, tai jie nebus kažkuo kitokie. Aišku, jie yra derinami prie rėmelio, tačiau nėra klasifikuojami kaip vyriški ar moteriški. Taigi pagrindinė ypatybė ir skirtumas bus rėmeliai. Kadangi jie labiausiai ir nulemia išvaizdą, kokie bus akiniai. Vyrai dažniausiai vengia ryškių spalvų, todėl jie būna pakankamai neiššaukiantys. Taip pat vyrauja klasikinis stilius ir atitinkamai prie jo priderinta forma. Tačiau norintieji išsiskirti tikrai ras ir sau tinkamų variantų. Kadangi šioje srityje pasirinkimas yra itin didelis. Vieni iš tokių būtų dita akiniai. Kur vienas gamintojas siūlo didžiulį asortimentą įvairiausių modelių. Be to, vyrams pritaikyti akiniai neretai yra didesni bei turi ilgesnes auseles. Tačiau čia irgi labai individualus aspektas ir kiekvieną kartą gali būti koreguojamas bei derinamas prie žmogaus.

Akiniai internetu ar pirkti realiai?

Nors perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia eiti iš namų. Tačiau ir akiniai Vilnius mieste parduodami daugybėje vietų. Dažniausiai optikos salonai būna įsikūrę didesnėse parduotuvėse bei prekybos centruose. Kur žmonės periodiškai atvyksta apsipirkti. Todėl užsukti ir realiai apžiūrėti bei pasidomėti, kokie parduodami akiniai nėra sudėtinga. Taigi, dar klausimas, kuris iš šių dviejų variantų užtruks trumpiau bei leis sutaupyti daugiau laiko. Be to, realybėje galima užsidėti ir pasimatuoti skirtingus gaminius. Ir taip įsivertinti ne tik jų išvaizdą – kaip jie tinka prie jūsų stiliaus ar veido. Tačiau galima įvertinti ir patogumo aspektą. Kadangi iškart jausite, kuris variantas yra patogesnis, o kuris ne toks patogus. Ir taip labai svarbu, kadangi šis aksesuaras dažniausiai nešiojamas nuolatos. Žinoma, forma kažkiek gali koreguoti ir per laiką prisitaikyti prie jūsų. Tačiau visuomet smagiau, kai naujas daiktas tinka iškart.

Ar brangiai kainuoja akiniai?

Rinkoje yra įvairiausių variantų nuo pakankamai nebrangių iki labai brangių. Tačiau visuomenėje vyrauja nuomonė, jog bet kokie akiniai kaina turi pakankamai didelę ir tai yra brangus pirkinys. Aišku, tame yra tiesos. Bet faktas, kad jie perkami ne vieneriems metams turėtų pagrįsti, kodėl suma nėra labai maža. Svarbu suprasti, kad kaina susideda iš dviejų komponentų: stiklų ir rėmelių. Pastaruosius galime rinktis visiškai laisvai ir tik nuo mūsų priklauso, kiek išleisime bei skirsime patinkančiam modeliui. O jau stiklai parenkami atsižvelgiant į regėjimą ir šioje vietoje alternatyvų nelabai yra. Tačiau gana dažnai gali vykti akiniai akcija, kurios metu galima sutaupyti ir visai nemažai.

Akiniai darbui kompiuteriu reikalingi visiems

Ir nors daugeliui gali atrodyti, kad toks daiktas yra būtinas tik regos problemomis besiskundžiantiems žmonėms. Tačiau šiuo atveju tai yra prevencinė priemonė, kuri užtikrina, kad būtų išvengta akių problemų. Kurios neretai atsiranda būtent dėl ilgalaikio darbo prie kompiuterio ekrano. Kadangi akims kenkia ne tik nuolatinis bei įtemptas žiūrėjimas. Nuo ko galime kažkiek apsisaugodami darydami periodines pertraukas bei akims skirtus pratimus. Tačiau kenkia ir iš ekrano sklindanti mėlyna šviesa. Būtent todėl optometrijos centras ir dauguma kitų optikų siūlo visiems atkreipti dėmesį į savo akių apsaugą.

https://www.visionexpress.lt/akiniu-remeliai/

 

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos