Sekite naujienas

Prekės

Patarimai, padėsiantys išsirinkti kokybiškas keramikines plyteles

Paskelbta

-

plyteles

plytelesKeramikinės plytelės kiekvienam interjerui suteikia ypatingos elegancijos ir sukuria tvarkos pojūtį. Sienų bei grindų plytelės yra ne tik vizualiai patrauklios, bet ir pasižymi dideliu patvarumu. Kadangi mūsų šalies rinka išties siūlo gausų šių gaminių pasirinkimą, išsirinkti pačias tinkamiausias gali būti gana sudėtinga, ypač jeigu šioje srityje turite mažai patirties. Kad būtų paprasčiau apsispręsti, pasidomėkime ką sako sienų ir grindų dangos gamybos, prekybos ir montavimo specialistai.

Jeigu norite išsirinkti išties kokybiškas keramikines plyteles, ieškokite ilgametę patirtį turinčių prekybininkų pagalbos. Sakykim, internetinėje paieškoje surinkę žodžius Depo pytelės, gausite didelį pasirinkimą –tiek grindų plytelės Depo, tiek Depo sienų plytelės. Tai reiškia, jog prekybos įmonės asortimentas yra labai platus, tad įmanomas kuo įvairiausias plytelių dizaino, stiliaus, formato ir spalvų derinimas. Be to, visuomet po ranka bus profesionalūs konsultantų patarimai, kurie leis išvengti bet kokių klaidų, kuriant savo namų ar darbo vietos interjerą.

Apie minėtus privalumus verta susimąstyti, jeigu, vis tik, pasirinkote kitą variantą – vonios plytelės Lenkijoje. Puiku, jeigu turite pakankamai žinių kaip pasirinkti plyteles voniai. Tuomet svečioje šalyje pigiau nupirktas gaminys jums išties bus puikus būdas taupiai ir kokybiškai papuošti savo namus. Tačiau, jeigu esate naujokai namų interjero planavime ir kūrime, rinkitės tą prekybos vietą, kuri suteiks visas garantijas: tiek vertingas konsultacijas, tiek prekių pristatymą į namus, tiek grąžinimo galimybę.

Nors vertinga profesionali konsultacija yra labai pravarti, vis gi, derėtų turėti bent jau esmines žinias ir patiems, renkantis plyteles savo planuojamam kurti inerjerui arba namų remontui. Tad į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Plytelių rūšies pasirinkimas. Paprastai bet kokios paskirties interjeruose naudojamos keramikinės bei akmens masės plytelės. Keramikines plyteles statybos prekių gamintojai gamina iš presuotų molio dulkių. Jos deginamos itin aukštoje temperatūroje ir dailinamos skirtingomis spalvomis bei ornamentais. Dauguma šios rūšies plytelių būna glazūruotos. Akmens masės plytelės pagal savo techninius duomenis taip pat laikomos keramikinėmis. Jos dažnai vadinamos atskiru pavadinimu tik dėl to, jog būtų paprasčiau rūšiuoti ir nepasiklysti dideliame visų esamų plytelių asortimente. Dažnai akmens masės plytelės laikomos pačios aukščiausios kokybės gaminiu dėl jų atsparumo šalčiui, vandeniui ir mechaniniam poveikiui. Beje, jos dėl savo specialios gamybos technologijos yra neglazūruojamos.

Plytelių paskirties nustatymas. Plytelėmis namuose, biuruose ar kitokiose patalpose gana populiaru klijuoti tiek grindis, tiek sienas. Nustatyti jų paskirtį, įvertinus vien tik vizualias savybes, neįmanoma. Būtina atidžiai perskaityti gaminio etiketes, kuriose nurodyti visi reikalingi parametrai. Taip nustatomas plytelių tvirtumas, atsparumas drėgmei, šalčiui, dilimui, mechaniniams poveikiams ir kitos savybės. Atsižvelgiant į tai, kur bus klojamos plytelės, labai svarbu nustatyti jų slidumą. Šis rodiklis skirstomas į tris kategorijas: A, B, C. Visiškai neslidžios grindų plytelės priklauso C kategorijai. Galiausiai ką turite žinoti – visos grindims tinkamos plytelės tinka ir sienoms, tačiau ne visos sienoms tinkamos plytelės bus geras pasirinkimas grindų dangai.

Plytelių kiekio apskaičiavimas. Skaičiuojant reikalingą plytelių kiekį, išties nesunku suklysti. Be to, atliekant klojimo darbus gali įvykti įvairių nemalonių netikėtumų, sakykim, sudužti ar susibraižyti viena ar kelios plytelių plokštės. Todėl visuomet rekomenduojama įsigyti 10 % daugiau plytelių negu apskaičiuosite pagal planuojamą kloti plotą. Taip išvengsite bereikalingų rūpesčių ir streso, jeigu pritrūks keletos plytelių.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos