Sekite naujienas

Prekės

Privataus angaro statyba. Esminiai patarimai

Paskelbta

-

 

Angaras savo paskirties universalumu yra dažnai statomas ir individualiam naudojimui. Jei svarstote savo privačiame sklype įsirengti angarą, visų pirma turite nuspręsti – statysite jį patys ar samdysite angarų statyba užsiimančią įmonę. Palyginame šiuos pasirinkimus:

  • Savarankiška angaro statyba: pliusai ir minusai

Kad pasistatytumėte angarą, svarbu suprasti bent statybos pagrindus. Toks pasirinkimas kainuoja pigiau (kadangi nereikia mokėti už statymo paslaugas), tačiau dažniausiai užtrunka ilgiau.

Žinoma, angaro statymas gali kelti daug džiaugsmo, leidžia išreikšti savo kūrybines idėjas. Vistik toks pasirinkimas nerekomenduotinas atvejais, kada angaro konstrukcija būna sudėtinga ir stokojama specifinių įgūdžių.

  • Užsakoma angaro statyba: pliusai ir minusai

Samdant profesionalus angaro statybai, tenka investuoti daugiau lėšų, tačiau darbas atliekamas žymiai greičiau, o klaidų tikimybė statant – sumažėja. Kaip bebūtų, dažniausiai tik savo sritį išmanantys specialistai gali kokybiškai atlikti pastato statybą bei užtikrinti jo ilgaamžiškumą.

 

Jei esate nusprendęs, kas atliks angaro statybos darbus jūsų privačiame sklype, kviečiame peržvelgti esminius patarimus, kuriuos svarbu įvertinti prieš angaro statybą:

Biudžetas. Apgalvokite, kiek finansinių sąnaudų galėsite skirti angaro statybai. Nuo to priklauso ir statybinės medžiagos, ir darbų apimtis.

Paskirtis. Ar angaras bus naudojamas tik daiktų sandėliavimui, ar jame bus atliekami ir kokie nors darbai? Tinkamai įvertinę savo angaro paskirtį, galėsite daug efektyviau atitaikyti reikalingą angaro dydį bei suprojektuoti jo vidaus interjerą.

Vieta teritorijoje. Netinkamoje teritorijos dalyje pastatytas angaras gali tapti tikra problema, nepaisant kokybiško jo pastatymo. Angaro vieta neturėtų dominuoti, jeigu šalia yra pastatytas jūsų gyvenamasis namas – tai gali sugadinti bendrą aplinkos vaizdą.

Dydis ir statybinės medžiagos. Apgalvokite, koks turėtų būti jūsų angaro dydis (atminkite, kad vadovautis vien projekto brėžiniu – rizikinga). Taip pat nuspręskite, ar jūsų angaras turėtų būti pastatytas iš medienos ar iš metalo konstrukcijų; iš kokių medžiagų turėtų būti pagamintos jo grindys, sienos, lubos; ar angare bus įdiegti langai.

Konsultacija su specialistais. Net jei ir nusprendžiate statytis angarą patys, verta pasikonsultuoti su specialistais. Net jei ir manote, kad jūsų numatytas projektas neturi trikdžių, profesionalai gali pateikti jums naudingų įžvalgų.

 

Angarai – https://destena.lt/

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos