Sekite naujienas

Prekės

Vasarinės padangos – kodėl jos reikalingos?

Paskelbta

-

 

 

 

Labai didelė dalis žmonių negali įsivaizduoti savo kasdienio gyvenimo be automobilio. Būtent nuosavos transporto priemonės turėjimas suteikia be galo daug privalumų, kurių tikrai nelengva atsisakyti. Turint nuosavą automobilį galima kur kas efektyviau planuotis savo laiką ir nuveikti žymiai daugiau darbų. Visgi, svarbu pabrėžti, kad turint nuosavą transporto priemone ja reikia ir deramai rūpintis. Vienas iš būtinų veiksmų – laikų keisti vasarines padangas iš žieminių.

 

Vasarinės padangos labai skiriasi nuo žieminių. Skiriasi ne tik jų techninės specifikacijos, bet ir paskirtis. Žieminės padangos yra skirtos tam, kad vairuotojas galėtų saugiau vairuoti automobilį šaltuoju metų laiku. Žiemą Lietuvoje orai yra nenuspėjami – vieną dieną gali būti plikledis, o kitą – sniegas. Būtent todėl, padangos turi būti atitinkamai sukurtos taip, kad padėtų vairuotojui išlaikyti automobilio stabilumą esant net pačioms atšiauriausioms oro sąlygoms. Tuo tarpu, vasarinės padangos yra pritaikytos būtent šiltajam metų laikui. Su jomis važiuoti per plikledį būtų ne tik labai neatsakinga, bet ir nesaugu. Taip rizikuotumėte ne tik savo, bet ir kitų žmonių gyvybe.

 

Vasarinių padangų protektoriaus gylys turi būti ne mažesnis nei 1,6 milimetrai. Tuo tarpu, žieminiių padangų – ne mažesnis nei visi trys milimetrai. Policijos pareigūnai turi pilną teisę patikrinti bet kurio kelyje važiuojančio automobilio padangų protektoriaus gylį.

 

Vasarinės padangos – https://beriva.lt/lt/padangos/vasarine

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos