Sekite naujienas

Prekės

Viskas ką reikia žinoti apie guminę dangą

Paskelbta

-

gumine danga

Kur gali būti naudojama guminė danga?

Šiais laikais galima sutikti pačių įvairiausių dangų tipų, kurių pasirinkimas priklauso ne tik nuo praktiškojo aspekto, bet kartais ir nuo fantazijos arba dizaino ypatybių. Kiek naujesnis produktas yra guminė danga, kuri tikrai ne visiems dar gerai pažįstama, nors tuo tarpu kiti ją jau naudoja pakankamai plačiai ir džiaugiasi jos išskirtinėmis savybėmis.

Bene populiariausia arba bent jau pastebimiausia yra guminė danga sporto salei, kadangi būtent čia, kur naudojami tikrai dideli svoriai, neretai dedami tiesiog ant žemės, visos kitos medžiagos greitai susidėvėtų. O guma, dėl savo minkštumo ir tamprumo, sugeria net didžiausius smūgius bei deformaciją patiria tik akimirkai, o vėliau grįžta į savo pradinę padėtį. Tad kol kas geresnio produkto treniruoklių salėje nelabai pavyktų rasti.

Plačiau pradedama naudoti ir įvairi lauko guminė danga, kadangi ji yra atspari aplinkos poveikiui, o pati guma ilgaamžė medžiaga, todėl nereikalauja specifinės priežiūros net besikeičiančiomis gamtos sąlygomis. Jeigu atkreipsite dėmesį, tikrai neliks nepastebėta guminė krepšinio danga, kuri dabar naudojama tiek įrenginėjant naujas žaidimo aikšteles, tiek ir atnaujinant senesnes, kuriuos anksčiau nebuvo pilnai pritaikytos kokybiškam sportui.

Guminė danga autotransporto grindims iškloti vis dažniau tampa pasirinkimų tarp automechanikų arba žmonių, kurie tiesiog mėgsta darbuotis garaže, kadangi ji ne tik nebijo stiprių smūgių, didelių apkrovų, bet tuo pačiu yra lengvai prižiūrima bei netepli, tas tampa dideliu privalumu remontuojant ar laikant transporto priemones, kur tepalų nutekėjimai yra neišvengiami.

Dabar vis dažniau guminė danga pakeičia kitas medžiagas įsirenginėjant nuosavus namus, pavyzdžiui, paskutiniu metu rinkoje pasirodė guminės plytelės terasai, kurios, labai tikėtina, su laiku bus naudojamus ypač plačiai, kadangi jau dabar pastebimas nemažas susidomėjimas šiuo produktu. Pagrindinis jo privalumas lyginant su terasinėmis lentomis yra lengva priežiūra, kurios praktiškai išvis nėra, ir gerokai ilgesnis tarnavimo laikas, o lyginant su įprastomis plytelėmis ji pasižymi minkštumu bei tvirtumu – tikrai nebaisu, jeigu ant jų kažkas nukris.

Kokia yra lauko grindų dangos kaina?

Viskas labai priklauso nuo to, kokia konkrečiai guminė danga perkama, kadangi jų yra labai skirtingų tiek savo storiu, tiek minkštumu, tiek pritaikymu. Guminė danga Senukai parduotuvėje parduodama pati paprasčiausia, dažniausiai skirta tik vidaus naudojimui, kurią įrengti nereikia nei specialių priemonių, nei žinių. Tačiau norint specifinio produkto, kuris pasižymėti ilgesne tarnavimo trukme arba būtų naudojamas ne tiesiog vonioje grindims suminkštinti, reikėtų kreiptis į būtent šioje srityje besispecializuojančius pardavėjus ir jie tikrai pasiūlys jūsų lūkesčius tenkinantį variantą bei pasidalins patarimais. Kas ypač svarbu, jeigu tiksliai nežinote, koks produktas būtų geriausias jūsų atveju. Tačiau tokios dangos kaina, tikėtina, bus kažkiek didesnė. Dar yra vienas variantas – naudota guminė danga, kuri tikrai kainuos pigiau, negu toks pats naujas produktas, tačiau, jeigu nėra kažkokių ryškių pažeidimų arba didelio nusidėvėjimo, gali tarnauti dar labai ilgai. Bet tokių panaudotų produktų gali būti sudėtingiau surasti, kadangi dėl savo patikimumo bei ilgaamžiškumo danga nėra dažnai keičiama, nebent kažkas tiesiog nuspręstų atsinaujinti.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos