Sekite naujienas

Reklama ir marketingas

Pakuočių gamyba ir kaip išsirinkti tinkamiausią variantą

Paskelbta

-

pakuociu gamyba

Pirmiausia reikėtų įsivertinti, kokie yra jūsų poreikiai bei reikalavimai, o tik tuomet pradėti ieškoti tinkamiausio varianto. Jeigu jums, pavyzdžiui, reikalinga individualių dėžučių gamyba, tuomet pradžioje reikėtų ieškoti, kas aplamai galėtų pagaminti jūsų norimą produktą. Ir gali būti, jog tai gerokai susiaurins pasirinkimo galimybes, ypač jeigu produkto dizainas netradicinis. Tačiau, jeigu reikalingos įprastos kartoninės pakuotės, pasirinkimas bus gana didelis. Ir tuomet jau svarbiausia atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus: kainą, gamybos laiką bei kokybę. Nors kartono pakuotės kainuoja minimaliai, jeigu vertinsime vieneto kainą ir gali atrodyti, jog neverta labai taupyti dėl kelių centų. Tačiau visuomet vertėtų paskaičiuoti, kiek kainuos viskas, jeigu pirksite šimtus, o gal net tūkstančius produktų. Tuomet bendra suma gali labai smarkiai skirtis ir šioje vietoje galima ne tik sutaupyti, bet ir išleisti pakankamai nemažai prieš tai neapsiskaičiavus ir neįvertinus šio aspekto. Pakuočių gamyba ir jos trukmė gali būti labai įvairi, tačiau čia reikėtų jau vertinti asmeninius poreikius ir svarbu nepalikti to paskutinėms dienoms.

Kartoninių dėžučių gamyba ir kas dabar populiariausia?

Nors kai kam gali atrodyti, jog pakuotė atlieka tik savo tiesioginę funkciją, tačiau nemaža dalis verslininkų žino, kad tai tikrai nėra vienintelė funkcija. Šiais laikais dėžučių gamyba vykdoma taip, kad produktai ne tik būtų patvarūs, bet kartu ir išvaizdūs. Neretai jie turi išskirtines spalvas, formas bei perteikia individualią informaciją. Kauno pakuotės centras specialistai teigia, jog šiuo metu populiariausias gaminys yra dėžutės su logotipu. Kurios be įprastos savo funkcijos atlieka dar ir reprezentacinę ir kartu tarnauja kaip įmonių vizitinės kortelės. Taip pat gali būti vykdoma ir tokių pakuočių gamyba, kurios atliktų dar ir reklamos funkciją, tačiau kol kas pastarosios nėra tokios paklausios.

Pakuočių gamyba ir kaip vyksta visas procesas

Idėja yra visko pradžia, būtent ją galima laikyti pradiniu tašku praktiškai bet kurio produkto gamyboje. Taigi, pirmiausiai reikia žinoti, kokios pakuotės jūs norėsite, kadangi šiais laikais galima sukurti praktiškai bet ką. Tuomet vyksta maketavimo, projektavimo darbai, kurių metu sukuriamas virtualus dėžutės variantas, kuris vėliau tarnauja kaip šablonas. Kadangi labai tikėtina, jog bus reikalingas ne viena pakuotė, nes tokiu atveju individuali gamyba būtų labai brangi ir dauguma atvejų neapsimokanti. Nebent būtų kuriamas labai išskirtinis produktas, tačiau rinkoje populiaresnė yra masinė pakuočių gamyba. Aišku, reikia išsirinkti, iš kokių medžiagų produkto norėsite. Sprendžiant šį klausimą labiausiai atsižvelgiama į tai, kas bus laikoma tose pakuotėse. Kadangi tam tikrai atvejais gali būti netgi specialūs reikalavimai. Jeigu, pavyzdžiui, norėsite pakuoti maisto produktus, ką jau apibrėžia tam tikri teisės aktai. Ir tik išsiaiškinus visus niuansus prasideda gamybos dalis, kurioje klientai dažniausiai nedalyvauja. Jie gauna jau galutinį produktą, kuris iš pirmo žvilgsnio gali nepriminti pakuotės, ypač, jeigu tai popierinis arba kartoninis gaminys. Kadangi pastarieji klientą pasieka nesulankstyti į savo galutinę formą. Taip daroma dėl paprastesnio ir pigesnio pakuočių transportavimo bei jų sandėliavimo.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos