Sekite naujienas

Renginiai

„Nida dūzgia 2023“ turnyro nugalėtojai – Ieva Gelažanskaitė ir Andrius Naujokaitis

Paskelbta

-

Lietuvos gamtos perlu vadinamos Nidos paplūdimyje ketvirtadienį (liepos 27 d.) jau šeštus metus iš eilės vyko laukiamiausias vasaros verslo renginys – kasmetinis Nidos paplūdimio teniso ir tinklinio turnyras „Nida dūzgia 2023“.

Gražiausiame Lietuvos paplūdimyje dėl pirmųjų vietų renginio dalyviai šiemet pirmą kartą kovojo saulei leidžiantis. Vengiant kaitros ir ieškant pokyčių, varžybos vyko vakare – nuo 18 iki 22 val. Iš paplūdimo dalyviai vyko tiesiai į vakarėlį festivalio „Burning Man“ motyvais, kuris vyko restorane-bare „Griuvėsiai“.

Renginį tradiciškai organizavo bendrovės COBALT, NEWSEC ir ORION. Turnyruose, kaip ir kasmet, žaidė įmonių vadovai ir partneriai su savo klientais.

Paplūdimio teniso turnyro (2×2) nugalėtojais tapo Ieva Gelažanskaitė ir Andrius Naujokaitis, antroji vieta – Erika Jakubėlienė ir Paulius Putrimas. Trečia – Karolis Pikūnas ir Mindaugas Baltakis.

„Mums svarbu ne tik dirbti, bet ir ilsėtis kartu, o sportas – puiki galimybė pažinti vienas kitą ir sustiprinti draugystę. Kadangi mūsų draugai yra aktyvios ir žingeidžios asmenybės, „Nida dūzgia“ visada suburia linksmą ir sportišką minią. Šįmet į turnyrą registravosi net 200 tenisininkų“, – sako advokatų profesinės bendrijos COBALT vadovaujantis partneris Dr. Irmantas Norkus.

Anot jo, renginys „Nida dūzgia“ pirmą kartą organizuotas prieš šešerius metus. Nuo to laiko dalyvių gretos kasmet gausėja, turnyre rungiasi vis stipresni sportininkai.

„Džiaugiamės galėdami bendravimą su klientais vasarą perkelti į kiek netradicines erdves bei veiklas, kurios padeda stiprinti tarpusavio ryšį ir supratimą. Kas gali būti smagiau nei vasara, Nida, jūra, sportas ir gera kompanija?“, – šypteli „Newsec“ vadovaujantis partneris Ugnius Meidus.

Investicinės bankininkystės kompanijos „Orion Securities“ vadovas Karolis Pikūnas priduria, kad vis daugiau investuotojų vasarą persikelia dirbti į Neringą.

„Džiaugiamės, kad vienai dienai galime visus pakviesti į kokybišką ir kiekvienais metais vis gerėjantį renginį, kuris nenustoja stebinti. Mūsų investuotojai kiekvienais metais laukia šio renginio, mat tai išskirtinė vieta susitikti ir pabendrauti mažiau formalioje aplinkoje. Per keletą metų „Nida dūzgia“ tapo neabejotinai vienu iš laukiamiausių Lietuvos verslo žmonių renginių pajūryje“, – teigia K. Pikūnas.

Renginio rėmėjai: Porsche, 15min.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |