Sekite naujienas

Sportas

Keli svarbūs aktyvumo apyrankių aspektai

Paskelbta

-

Aktyvumo apyranke

Turbūt kiekvienas atmena tuos laikus, kuomet savo fizinius rezultatus ir progresą fiksuodavo ant balto popieriaus lapo. Tuomet nebūdavo labai patogių ir lengvai prieinamų pasirinkimų, todėl svorį, apimtis, širdies ritmą, atsikratytus kilogramus ir kitus parametrus tekdavo stebėti pakankamai neefektyviai. Tačiau, laimei, laikai keičiasi, o kartu su jais keičiasi ir šiuolaikinės technologijos. Dabar visą tai galime atlikti su aktyvumo apyranke.

Jei apie šį technologinį stebuklą (pastarojo apibūdinimo aktyvumo apyrankės neabejotinai yra vertos) jūs dar nebuvote daug girdėję, įvardinsime bent jau pagrindines ir dažniausiai aptinkamas funkcijas, kurios gelbėja milijonams vartotojų visame pasaulyje.

  • Visų pirma labai patogia ir naudinga funkcija reikėtų įvardinti nukeliautų žingsnių fiksavimą. Sutikite, patiems tai padaryti yra labai sudėtinga, o kai kuriais atvejais apskritai neįmanoma. Juk visiškai natūralu, kad atlikdami įvairias kasdienes užduotis mes stengiamės susitelkti būtent ties jų įgyvendinimu, o ne ties įveikto atstumo fiksavimu. Tuo tarpu, jei ant savo riešo dėvime aktyvumo apyrankę, mums nebereikia sukti galvos dėl žingsnių skaičiavimo – tai už mus realiu laiku atlieka šis išmanusis prietaisas, kuris be kita ko gali nustatyti ir ėjimo/bėgimo greitį.
  • Sudegintos kalorijos taip pat yra labai patogi ir vartotojus išmaniąsias apyrankes įsigyti skatinanti funkcija. Be abejo, jei mes naudojamės vienokiu ar kitokiu elipsiniu treniruokliu, dažniausiai jo ekrane galime matyti per tam tikrą laiką sudegintas kalorijas, tačiau visais kitais atvejais, kuomet neatliekame tikslinių fizinių pratimų, sudegintų kalorijų įprastiniu būdu matyti ir fiksuoti negalime. Būtent todėl aktyvumo apyrankės yra labai puiki alternatyva šios užduoties atlikimui.
  • Miego režimo stebėjimo ir žadintuvo funkcijos taipogi yra labai patrauklios šiuolaikiniams vartotojams. Nenusiimdami aktyvumo apyrankės miego metu, galite sužinoti, kokia yra jūsų miego kokybė. Be to, galima naudotis ir žadintuvu, kuris neleistų jums pramiegoti savo kasdienių darbų.
  • Aktyvumo apyrankės vartotojams padeda laiku ir labai greitai pastebėti į išmanųjį telefoną atkeliavusias SMS žinutes ir skambučius. Todėl jums nebereikia kaskart tikrinti savo telefono vien tam, kad sužinotumėte ar niekas su jumis nebandė susisiekti. Kadangi aktyvumo apyrankių baterijos tarnavimo laikas yra pakankamai ilgas, jos dėka taupote ir savo išmaniojo telefono bateriją.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos