Sekite naujienas

Sportas

Kokybiški ir patvarūs batai medžiokle

Paskelbta

-

Medžiokliniai batai

Reikalingi nauji ir patvarūs batai medžioklei, žvejybai bei kitoms reikmėms? Metas susipažinti su tuo, ką siūlo patikimi batų tiekėjai ir išsirinkti aukščiausios kokybės batus už prieinamą kainą. Su naujais batais galėsite drąsiai klampoti po miškus, braidžioti per purvynus be jokio diskomforto. Sužinokite daugiau apie pristatomus batų pasiūlymus ir išsirinkite!

Aukštos kokybės gamybos medžiagos

Visų batų gamybai yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos, suteikiančios batams atsparumo nuo įvairių oro sąlygų, šalčio, drėgmės. Kokybiškos batų gamybai sunaudotos medžiagos reiškia ir tai, jog batai bus patikimi, patvarūs, ilgaamžiai.

EVA medžiaga, arba etileno vinilacetatas – itin elastinga medžiaga su termoizoliacinėmis savybėmis, todėl gerai išlaiko šilumą.

Aukščiausios kokybės Nubuck oda – pralaidi orui, todėl pėdos gali lengvai kvėpuoti. Būdingas didelis atsparumas vandeniui, užtikrinantis komfortą ir patogumą drėgnu oru.

Platus medžioklinių batų asortimentas

Plačiame batų asortimente rasite pasirinkimą įvairiomis kainomis – nuo pačių pigiausių iki kiek brangesnių batų. Batų tiekėjai pasirūpino, kad kiekvienas klientas rastų platų pasirinkimą, atitinkantį pačius įvairiausius poreikius bei finansines galimybes. Nauji, iš skirtingų medžiagų pagaminti batai su vidpadžiai padės jaustis patogiai. Avėti šiuos batus bus lengva ir patogu, o minkštuose vidpadžiuose esančios pėdos patirs maksimalų įmanomą komfortą.

Nauji batai medžioklei ir žvejybai padės įgyvendinti pačius įvairiausius poreikius. Įsigykite batų nebrangiai ir gera kaina!

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos