Sekite naujienas

Sportas

Specializuotos sporto prekių elektroninės parduotuvės Lietuvoje – į ką svarbiausia atkreipti dėmesį norint nenusivilti?

Paskelbta

-

Perfectbody.lt

Kai norime nuspirkti bėgimo takelį, bokso kriaušę, maisto papildą ar kitą sporto prekę, daugelis pagalvojame apie galimą įsigijimą elektroninėje parduotuvėje. Tačiau išsirinkti iš didelės gausybės pardavėjų netaip parasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visi nori gauti netik gerą kokybę, tačiau ir patikimumą, greitą pristatymą, garantijas bei dar daugiau. Todėl dauguma renkasi tik populiariausias lietuvos internetines parduotuves, šitaip apsidraudžiant. Tačiau ar tikrai verta koncentruoti visą dėmesį tik į Lietuvos gigantus, prekiaujančius „viskuo“?

Kad ir kaip būtų sunku „išsinerti“ iš seno vėžlio kiauto, prisivertus tai padaryti galite atnešti naudos netik savo piniginei, bet ir gauti 100% Jūsų poreikius atitinkančią prekę. Taigi, jeigu jau įsidrasinome pamedžioti geriausią el. parduotuvę, į ką labiausiai derėtų atkreipti dėmesį? Vienas geresnių pavyzdžių, atitinkančių daugelio geriausių el. parduotuvių kriterijus: sporto prekių parduotuvė Perfectbody.lt. Tačiau jeigu jau nusprendėte apsipirkti kitur, štai keletas patarimų Jums:

  • Stebėkite, kad prie kiekvienos prekės būtų nurodytas pristatymo terminas, nes kitu atveju siuntos galite nesulaukti ilgiau nei mėnesį ar du. Taip pat, atskirai nurodytas pristatymo terminas pasako, kad el. parduotuvė dirba sklandžiai ir stengiasi pateikti klientui kuo tikslesnę informaciją. Daugelis pardavėjų nurodo vieną bendrą pristatymo terminą, kai kita pekė, jei užsakoma tiesiai iš kito tiekėjo sandėlio, gali keliauti ilgiau nei įprastai.
  • Palyginkite naršomos el. parduotuvės kainas su esančiomis oficialiame gamintojo internetiniame puslapyje, kad įvertintumėte galimą kokybę. Jeigu kaina primigtynai mažesnė gamintojo puslapyje, didelė tikimybė, kad įsigysite nekokybišką gaminį už aukštą kainą. Yra tekę matyti ne vieną pavyzdį, kaip kitos įmonės bando populiarinti mažai kur randamą prekės ženklą už dešimteriopą kainą. Mažas konkurencingumas iššaukia didesnes kainas.
  • Stebėkite, ar parduotuvė turi akcijų ir yra nuolat atsinaujinanti, kitu atveju tikėtina, kad kainos nesikeitė ilgą laiką ir galite stipriai permokėti. Lyginkite kainas, tačiau tikrai nevisada rinkitės pigiausią variantą. Taip pat didelė tikimybė, jog nekeičiami ir prekių aprašymai su nuotraukomis, pavyzdžiui bėgimo takeliai, kurių matmenys, svoris ar išvaizda galėjo pakisti per pastaruosius mėnesius ar metus.
  • Būtinai atkreipkite dėmesį į įmonės rekvizitus. Negavus sąskaitos faktūros, negalios ir garantijos sporto įrenginiams. Prieš perkant, susisiekite su pardavėju ir paliepkit išanksto išrašyti sąskaitą faktūrą. Jeigu tai nebus padaryta, bėkite kuo tolyn nuo tokio pardavėjo. Tikėtina, kad šitaip įmonė nori nuslėpti mokesčius.
  • Jeigu ruošiatės pirkti maisto papildus sportui ar sveikatai, atkreipkite dėmesį į tai, ar jie yra įtraukti į notifikuotų maisto papildų sąrašą oficialiame VET tinklalapyje. Tai pasako, jog kiekviena šios įmonės maisto papildo sudėtis buvo patikrinta prieš įsigyjant, patikrintas ir tiekėjo ar gamintojo patikimumas, originalumą ir kilmę įrodantys sertifikatai.
  • Patikrinkite kokius pristatymo būdus gali pasiūlyti įmonė. Perkant prekių iki 20-30 kg, galima gauti prekes į terminalus: Lp Express, DPD Pickup ar Omniva paštomatą. Rinkitės tą el. parduotuvę, kuri gali patenkinti Jūsų pristatymo poreikius, o netik pasiūlyti pristatymą į namus. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į pristatymo kainas, palyginkite jas su kitomis el. parduotuvėmis. Retai kada sverianti prekė daugiau nei 30 kg pristatoma už dyką. Nepermokėkite už pristatymą.
  • Kiekviena el. parduotuvė privalo suteikti klientui galimybę atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu. Jeigu ne, didelė tikimybė, kad parduotuvėje dirba sukčiai ir aferistai bandantys išvilioti pinigus. Patikrinkite įmonę duomenų registre ir kada ji įkurta.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos