Sekite naujienas

Startuoliai

Antrasis „Startup Lithuania“ ir „Plug and Play“ akceleravimo programos etapas padės augti dar 15 startuolių

Paskelbta

-

Lietuvos ir Vidurio Europos ankstyvosios stadijos technologijų startuoliai vėl kviečiami dalyvauti „Startup Lithuania“ akceleravimo programoje, kuri įgyvendinama kartu su pasauline inovacijų platforma „Plug and Play“. Startuoliai jau gali teikti paraiškas ir prisijungti prie antrojo iš numatytų 5 akceleravimo ciklų bei gauti aukščiausio lygio mentorystės paslaugas, prieigą prie rizikos kapitalo ir pasaulinio bendradarbiavimo tinklo.

„Partnerystė su „Plug and Play“ yra labai svarbi visai Lietuvos startuolių ekosistemai, kuri dalyviams padeda didinti savo žinomumą ir konkurencingumą tarptautinėje rinkoje. Programa suteikia galimybę konsultuotis, mokytis, atrasti investuotojus bei partnerius, o taip pat gauti tiesioginę finansinę paramą. Iš viso į startuolių augimą per visus akceleravimo ciklus numatoma investuoti daugiau nei 5,9 mln. eurų“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Karolis Žemaitis.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Startup Lithuania“ akceleratoriaus programa kartu su „Plug and Play“ iš Lietuvos į tarptautines rinkas plėstis siekiantiems startuoliams siūlo visapusiškas rinkos lyderių mentorystės paslaugas, seminarus, galimybę dirbti su patyrusia ekspertų komanda ir gauti vertingų įžvalgų apie produktų vystymą bei jų komercinio potencialo realizavimą. Į programą atrinkti startuoliai taip pat galės dalyvauti „Expo Day“ renginyje, skirtame prisistatyti potencialiems investuotojams ir tarptautinėms įmonėms, atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių.

„Po sėkmingo programos starto tęsiame bendradarbiavimą su „Plug and Play“ ir kviečiame dalyvauti naują startuolių grupę. Kaip ir pirmojo etapo dalyviai, į antrąją grupę patekę startuoliai turės išskirtinę galimybę augti su sėkmei reikalingus resursus galinčia pasiūlyti tarptautine akceleravimo programa. Susidomėjimas ja yra išties didelis ir viršijo mūsų lūkesčius – į pirmąjį kvietimą atsiliepė daugiau nei 200 startuolių. Tad raginame nedvejoti ir suskubti teikti paraiškas“, – sako Inovacijų agentūros „Startup Lithuania“ padalinio vadovė Karolina Urbonaitė.


Ankstyvos stadijos technologijų startuoliai iš Lietuvos ir Vidurio Europos paraiškas gali teikti iki birželio 14 d. Norintiems geriau susipažinti su programa gegužės 14 d. bus surengtas internetinis seminaras. Jo metu bus galima gauti visą reikiamą informaciją apie programos struktūrą, naudą ir paraiškų teikimo procesą.

Pasibaigus paraiškų teikimo terminui, „Plug and Play“ komanda atliks išsamią gautų kandidatų analizę. Galutinę perspektyviausių startuolių atranką dalyvavimui programoje atliks „Plug and Play“ investicijų komitetas. Iš viso į antrąjį akceleratoriaus etapą bus atrinkta apie 15 startuolių. Dalyviai iš Vidurio Europos šalių bus pakviesti įregistruoti įmones Lietuvoje.

„Antrojo programos etapo startas yra puiki galimybė pasaulinės plėtros siekiantiems Lietuvos ir Vidurio Europos technologijų startuoliams. Mūsų akceleratorius yra daugiau nei augimo platforma – tai vartai į pasaulį“, – sako K. Urbonaitė.

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesą ir registraciją į gegužės 14 d. vyksiantį internetinį seminarą galima rasti programos interneto svetainėje.

Inovacijų platformos „Plug and Play“ tinklą sudaro 50 000 startuolių, daugiau nei 500 pasaulyje pirmaujančių kompanijų ir šimtai rizikos kapitalo įmonių, universitetų bei vyriausybinių agentūrų. Kartu su partneriais platforma kuria unikalią ekosistemą rytojaus technologijų vystymui ir diegimui.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |