Sekite naujienas

Startuoliai

Dirbtinio intelekto ekspertai iš viso pasaulio susirinks Valensijos skaitmeniniame aukščiausiojo lygio susitikime

Paskelbta

-

Valensijos skaitmeninis aukščiausiojo lygio susitikimas (VDS2023) žada tapti išskirtiniu metų įvykiu, leidžiančiu pažvelgti į dabartinį ir būsimą dirbtinio intelekto kraštovaizdį – transformuojančią technologiją, kuri energingai įsiveržė į inovacijų sceną ir pasirengusi pakeisti pasaulį tokį, kokį mes jį žinome ir daro didelę įtaką mūsų socialinei, ekonominei ir institucinei gerovei.

Šeštasis Startup Valencia organizuojamas tarptautinis technologijų renginys, kuris spalio 26 ir 27 d. vyks Menų ir mokslų mieste, suburs pasaulyje žinomus pramonės ekspertus ir žymius mokslinių tyrimų, inovacijų, akademinės bendruomenės veikėjus, investicijas ir institucinį vadovavimą. Renginio metu vyks pokalbių ir debatų ciklas, skirtas parodyti, kaip dirbtinis intelektas tampa neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, suteikiant dalyviams įžvalgų apie darbo, švietimo, organizacinės ir institucinės raidos bei sveikatos priežiūros ateitį.

Reklama:

Pokalbiai ir debatai, kurių galite tikėtis

Vladimeris Botsvadze, JAV Dirbtinio intelekto instituto (USAII®) patariamosios tarybos narys, Rubenas Melkonianas, Soilmate.ai generalinis direktorius, Karimas Benchaabounas, vienas iš Flowlity įkūrėjų ir CTO; kartu su AI ekspertu Bartoszu Ziółko diskusijoje „Inovatyvūs AI programos: novatoriški sprendimai verslo sėkmei“ pasidalins, kaip jie panaudojo dirbtinio intelekto programas, kad padidintų savo atitinkamų sektorių konkurencingumą.

Be to, investavimo ekspertai, tokie kaip Guenia Gawendo, „Telefónica Ventures“ vadovaujanti partnerė; Verónica Trapa, „Swanlaab Venture Factory“ generalinė partnerė; Patricia Pastor, „Next Tier Ventures“ generalinė partnerė; ir Jonathanas Hollisas, „Mountside Ventures“ partneris, apvalaus stalo sesijoje „AI rizikos kapitalas: DI rinkos tendencijų ir galimybių analizė“ įvertins tendencijas ir galimybes dinamiškoje AI rinkoje.

Dėl savo skersinio pobūdžio ši technologija taip pat turės didelę reikšmę kitose plokštėse. Tai apima „Technologijų ir kūrybinio pritaikymo konvergenciją Azijoje ir Europoje“, kurioje dalyvauja Adrianas Roche; ir „Kaip naujovės veikia pasaulį, numatytos ir nenumatytos pasekmės“, su kibernetinio saugumo perspektyva pristato Facundo Mauricio, „Siemens“ kibernetinio saugumo vadovas. Be to, apskritojo stalo diskusijoje „Kelionių ateities tendencijos: pasaulinio turizmo naujovių tyrinėjimas“ dalyvaus pranešėjai Alejandro Mullor, WW viešojo sektoriaus skaitmeninio stratego ir „Microsoft“ turizmo vadovas; Daniel Nieto, „Mastercard“ vyriausybės įsipareigojimų viceprezidentas; Enrique Lancis, „Globaldit“ CIO; Ramón Ferri, „Segittur“ institucinių ryšių vadovas. Diskusiją moderuos „Adestic“ vadovė Marta Ciudad.

Jau patvirtintos kelios kitos grupės, daugiausia dėmesio skiriančios dirbtiniam intelektui. „Kaip būti sėkmingu dirbtinio intelekto eroje“, kuriame dalyvauja KFund generalinis partneris Miguelis Ariasas ir „Voicemod“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Jaime’as Boschas, gilinsis į AI vaidmenį skaitmeninėje transformacijoje ir esminius įgūdžius, reikalingus norint panaudoti šios technologijos potencialą įvairiose srityse. „Revoliucinis dirbtinis intelektas: Technika paverčia techninį palaikymą greitesniais ir efektyvesniais IT skyriams skirtais sprendimais“, kurį veda Christopheris Carteris, „App Royo“ generalinis direktorius, tyrinės, kaip ši pažangi naujovė daro perversmą technologijų pramonėje, racionalizuoja paramos procesus ir gerina produktyvumą IT operacijose.

Pedro Mujica, „Wecolab“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų, aptars etinius sumetimus, iššūkius ir galimus sprendimus, susijusius su dirbtinio intelekto galios panaudojimu išlaikant žmogiškąsias vertybes ir socialinę gerovę.

 

Apie VDS2023

Šių metų Valensijos skaitmeniniame aukščiausiojo lygio susitikime, kurio tema yra „Geros ateities kūrimas“, tikimasi pritraukti daugiau nei 10 000 dalyvių iš daugiau nei 80 šalių, taip pat daugiau nei 400 tarptautinių investuotojų, kurių investicijų portfelis viršija 8 mlrd. Su tarptautiniu mastu žinomų pranešėjų asortimentu viršūnių susitikimas taps platforma daugiau nei 1500 startuolių prisijungti ir bendradarbiauti.

Šeštąjį kartą rengiamas renginys bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip HP, Damm, Elewit, Wayra, Burda Principal Investments, Banco Sabadell arba CaixaBank, taip pat stipriai remia Ispanijos vyriausybė, Generalitat Valenciana (Valensijos regioninė vyriausybė), Diputación. de Valencia (Valensijos provincijos vyriausybė) ir Valensijos miesto taryba.

VDS2023 savaitę miestas pavirs pasauliniu inovacijų epicentru, įtvirtindamas Valensijos ekosistemos pozicijas pasaulinėje arenoje. Renginys atkreips dėmesį į regioninius startuolius, tokius kaip Igenomix, PLD Space, Zeleros, Voicemod, Quibim, Internxt, Sesame, ClimateTrade, Sales Layer, ARTHEx Biotech, Fouvenues ir daugelis kitų.

Per pastaruosius kelerius metus tarptautinis viršūnių susitikimas išaugo eksponentiškai: nuo jo atidarymo 2018 m. jame dalyvių skaičius išaugo 1500 proc. Šis augimas suvaidino lemiamą vaidmenį nustatant, kad Valensijos technologijų ir inovacijų ekosistema yra trečia pagal investicijų apimtis šalyje, kurioje yra daugiau nei 1 200 naujų įmonių ir pastaraisiais metais buvo investuota daugiau nei 700 mln.

Apie „Startup Valencia“.

„Startup Valencia“ yra privati ne pelno organizacija, nuo 2017 m. atstovaujanti ir reklamuojanti Valensijos technologijų ir inovacijų ekosistemą, siekdama paversti regioną tarptautiniu mastu pripažintu technologijų centru.

Subjektas išaugo iki daugiau nei 350 partnerių ir jį palaiko Jeff, GoHub (Global Omnium), BStartup (Banco Sabadell), Google startups, Wayra (Telefónica Group), Elewit (Red Eléctrica Group), Zeus, Plug and Play. , HP, Helloprint, BBVA Spark ir Fresh People kaip partneriai; ir Transparent Edge, pardavimo sluoksnis, DWF-RCD, Damm, Aktion, Voicemod, Sesame, Zubi Labs, OVHcloud ir Opentop Valenciaport Innovation Hub kaip rėmėjai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |