Sekite naujienas

Startuoliai

Ekvadoro mokėjimų infrastruktūros startuolis “Kushki” surinko 100M USD ir jo vertė 1.5 milijardo dolerių

Paskelbta

-

Ekvadoro mokėjimų infrastruktūros bendrovė “Kushki”, pratęsdama savo B serijos etapą, surinko 100 mln. 2021 m. birželio mėn. startuolis surinko 86 mln. „Crunchbase“ duomenimis, nuo 2017 m. įkūrimo ji surinko beveik 200 mln.

Anot generalinio direktoriaus ir įkūrėjo Arono Schwarzkopfo, pratęsti pratęsimą, o ne naują raundą, buvo prasmingiau, nes tai buvo tie patys investuotojai, padvigubėję. Tarp šių rėmėjų yra „Kaszek Ventures“, „Clocktower Ventures“, „SoftBank Latin America Fund“ ir „DILA Capital“.

Reklama:

Paprasčiau tariant, „Kushki“ siekia padėti „LatAm“ įmonėms lengviau, pigiau ir saugiau siųsti ir gauti / apdoroti skaitmeninius mokėjimus. Konkrečiai, tai leidžia LatAm įmonėms priimti mokėjimus visame pasaulyje ir gauti pinigus savo vietine valiuta. Galutinis tikslas – padėti šioms įmonėms, pavyzdžiui, skaitmeniniams bankams, sparčiau augti internete ir paskatinti vartotojus priimti skaitmeninius mokėjimus. Tuo pačiu metu “Kushki” tvirtina, kad jos infrastruktūra gali padėti padidinti priėmimo rodiklius ir sumažinti sukčiavimą.

Kalbant daugiau techninių dalykų, Kushki sukūrė API, kuri suteikia įmonėms galimybę bendrauti su „visa informacija“, kurios jiems reikia norint integruoti mokėjimo technologiją į savo verslą.

„Kushki“ turi „šimtus“ klientų, įskaitant „Telefónica“, „Claro“, „Credijusto“, Kolumbijos pristatymo pagal pareikalavimą vienaragį „Rappi“, „Santander“ ir kitus.

Nepaisant pasaulinio verslo sulėtėjimo ir sudėtingos makroaplinkos, mokėjimo infrastruktūra ir toliau buvo atspari, o “Kushki” nėra išimtis. O ypač Lotynų Amerikoje, Schwarzkopf įsitikinimu, „tai labai žemos technologijos, paprastai labai fragmentuota ir nestandartizuota“.

„Nesakau, kad esame visiškai neatsparūs nuosmukiams, tačiau problema, kurią sprendžiame, šiuo metu yra tokia didelė, o tai, ką mums pavyko įveikti, yra tokia maža, palyginti su tuo“, – dėsto Schwarzkopfas. „LatAm problema yra tokia didelė, kad nepaisant to, ar NASDAQ kils, ar mažės, mokėjimai Lotynų Amerikoje ir toliau didės. Tai, ką mes statome, yra tarsi milžiniškas ramstis ne tik mums, bet ir kitoms įmonėms, kurios statosi ant mūsų.

Šiandien startuolis veikia penkiose šalyse: Ekvadore, Meksikoje, Peru, Kolumbijoje ir Čilėje. Jos komandą sudaro 750 darbuotojų, palyginti su kiek daugiau nei 100 2020 m. viduryje, 70 % gaminių ir inžinierių darbuotojų, o įmonės biurai yra visame pasaulyje, o darbuotojai yra JAV, Europoje, APAC ir Brazilijoje. Bendrovė planuoja panaudoti kapitalą visų pirma siekdama savo misijos sukurti „modernią mokėjimų infrastruktūrą Lotynų Amerikai, kuri palengvintų bet kokio tipo mokėjimo operacijas bet kurioje šalyje“.

„Manome, kad „Kushki“ dar tik pradeda savo misiją sujungti „LatAm“ su efektyviais skaitmeniniais mokėjimais“, – raštiškame pareiškime sakė „Kaszek“ vadovaujantis partneris Hernanas Kazahas. Pirmą kartą įmonė investavo į bendrovės A serijos etapą 2020 m. pradžioje.

Lotynų Amerikos startuoliai pastaraisiais metais sulaukė vis didesnio susidomėjimo ir rizikos dolerių. Tačiau vienas didžiausių skirtumų tarp startuolių regione ir JAV, Schwarzkopf nuomone, yra tas, kad Lotynų Amerikos startuoliai dažnai demonstruoja daug didesnį trauką nei jų kolegos iš užsienio, įvertinę žemesnius vertinimus.

„Daugelis mokėjimų įmonių Jungtinėse Valstijose turi nedidelę dalį mūsų pajamų, tačiau jų vertinimas yra nuo penkių iki dešimties kartų didesnis nei mes“, – sakė jis.

Dar praėjusį mėnesį San Paule įsikūrusi „Dock“, valdanti visą „LatAm“ mokėjimų ir skaitmeninės bankininkystės „platformą“, surinko 110 mln. 1,5 milijardo dolerių.

Naujienos

Nekilnojamas turtas20 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslas2 d. prieš

„Viena sąskaita“ stiprina pinigų plovimo prevenciją: „Amlyze“ sprendimai užtikrins aukščiausius atitikties standartus

Lietuvos bendrovė „Amlyze“, kurianti verslui skirtus finansinių nusikaltimų prevencijos sprendimus, teiks pinigų plovimo prevencijos ir atitikties sprendimus pirmajai ir didžiausiai...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |