Sekite naujienas

Startuoliai

Į „Bagfactory” investuoja „Livonia Partners” fondas

Paskelbta

-

Į didžiausią Baltijos šalyse ekologiškų neaustinės medžiagos ir popierinių maišelių gamintoją UAB „Bagfactory” investuoja Baltijos šalyse veikiantis privatus kapitalo fondas „Livonia Partners” ir taip prisijungia prie bendrovės įgyvendinamos sparčios plėtros. Sulaukus Konkurencijos tarybos leidimo, sandorį planuojama užbaigti iki 2023 metų vasaros pradžios. Sandorio detalės neatskleidžiamos šalių susitarimu.

„Kasmet augame kartais. Pernai iš viso pagaminome 50 mln. gamtai draugiškų daugkartinių maišelių, o 2021 m. – 36 mln. Klientų turime 23 pasaulio šalyse, maišelius gaminame ne tik garsiems tarptautiniams prekės ženklams, bet ir stambiausiems ES esantiems prekybos tinklams. Dažnai sulaukdavome tiek tarptautinių, tiek Baltijos šalyse veikiančių fondų susidomėjimo į mus investuoti, tačiau norėjome tokio partnerio, su kuriuo pajustume sinergiją. Bendraujant su „Livonia Partners” pamatėme, kad turime bendrą požiūrį į tvarumą, inovacijas ir verslo plėtrą. Tai buvo pagrindiniai faktoriai, lėmę tokį mūsų pasirinkimą”, – teigia „Bagfactory” vadovas, bendrakūrėjis Gvidas Krolis.

Reklama:

Anot G. Krolio, bendrovei ateinantis laikotarpis bus didelio augimo metas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas uždariems ciklo procesams – surinkimui, perdirbimui, medžiagų gamybai, galutinių produktų gamybai. Artimiausiuose planuose – Europos Sąjungoje ir JAV esančių kitų gamybos, prekybos įmonių įsigijimas ir naujų pardavimų biurų atidarymas užsienyje.

Nuo įmonės įkūrimo pradžios „Bagfactory” komanda daug investuoja į ekologiškų maišelių gamybos technologijas, todėl ateityje galima tikėtis dar didesnio proveržio ir šioje srityje.

„Mes ne tik gaminame, bet ir kuriame mašinas, gaminančias išskirtinius daugkartinius ekologiškus maišelius. 2022 metais drauge su KTU universiteto mokslininkais sukūrėme technologinį sprendimą, kuris leis pirmiesiems pasaulyje automatizuotu būdu gaminti maišelius iš 100 proc. perdirbtų PET butelių. Tokių maišelių gamybą pradėsime šiais metais. Taip pat 2023 metų viduryje pristatysime dar vieną daugkartinių maišelių rinkoje nematytą alternatyvą. Tikiu, kad turime visas galimybes tapti konkurencingu tvarios inovacijos lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje”, – teigia „Bagfactory” valdybos pirmininkas, bendrakūrėjis Marius Rumbinas.

„Livonia Partners” įkūrėjo ir partnerio Mindaugo Utkevičiaus teigimu, nėra jokių abejonių, kad fondui ir „Bagfactory” suvienijus jėgas, pavyks bendrovę kilstelti į aukštesnį lygį ir tapti vienais iš pasaulinių rinkos lyderių.

„Bagfactory” įkūrėjai – Gvidas Krolis ir Marius Rumbinas. Vilniuje nuo 2015 m. įsikūrusioje įmonėje dirba 60 žmonių. „Bagfactory” 2022 m. metinė apyvarta siekė 10,4 mln. eurų, t. y. 2,2 karto daugiau nei 2021 m. Pernai Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) nominavo bendrovę už unikalius žaliuosius sprendimus LRT Metų apdovanojimuose.

„Livonia Partners” daugiausia investuoja į didelį augimo potencialą turinčias mažas ir vidutines įmones Baltijos regione ir už jo ribų. Įmonės vertė paprastai būna nuo 10 mln. iki 100 mln. eurų.

Fondas siekia padėti bendrovėms tapti savo rinkos lyderėmis, darant teigiamą poveikį aplinkai ir generuojant patrauklią finansinę grąžą.

„Bagfactory” akcininkų finansinis patarėjas sandoryje buvo „Oaklins”, o teisinis patarėjas – „Sorainen”. Pirkėją sandorio įgyvendinime konsultavo „TGS Baltic” ir „Mazars”.

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |