Sekite naujienas

Startuoliai

Londone įsikūrusi „Birdie“ surinko 28,4 mln. EUR, kad paremtų labiau individualizuotą pagyvenusių žmonių priežiūrą namuose

Paskelbta

-

Pirmaujanti namų sveikatos platforma „Birdie“ siekia suteikti daugiau asmeninio aprūpinimo pagyvenusiems žmonėms patogiai jų namuose. Startuolis ką tik surinko papildomus 28,4 mln. EUR B serijos finansavimo, kad įgyvendintų viziją.

Ištikus krizei priežiūros namuose sektoriuje, JK įsikūrusi startuolis „Birdie“ bando palengvinti priežiūros specialistų naštą, taip pat suteikti pagyvenusiems žmonėms prieigą prie priežiūros ir paramos, kurios jiems reikia patogiai gyvenant namuose. Tai labai reikalingas darbas, turintis teigiamą poveikį ir vyresnės kartos, ir globėjų gyvenimui. Norėdami tai iliustruoti toliau – naujienos, kaip ir buvo pranešta, kad vien Anglijoje apie pusė milijono žmonių laukia pagalbos, nes karjeros masiškai palieka vaidmenį dėl atlyginimų praradimo.

Reklama:

Startuolis ką tik užsitikrino papildomus 24,8 mln. EUR savo misijai išradinėti sveikatos priežiūrą namuose pasitelkiant technologijas, Sofinai vadovaujant kartu su OMERS Ventures ir tolesnėmis investicijomis iš Index Ventures.

Įkurta 2017 m., „Birdie“ vadovaujasi nuostata, kad vyresnio amžiaus žmonės turėtų gyventi energingą ir laimingą gyvenimą, kai sensta patogiai savo namuose. Tai ne tik neabejotinai pagerina jų psichinę sveikatą, bet ir sumažina įtampą šeimoms bei ir taip sušlubavusią ligoninių priežiūros sistemą.

Apie investiciją Maxas Parmentier, „Birdie“ vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, sakė: „Mūsų vizija visada buvo sukurti pasaulį, kuriame kiekvienas galėtų drąsiai senti namuose. Per penkerius metus tapome slaugos paslaugų teikėjų operacine sistema, sukuriančia didžiausią pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūros namuose duomenų rinkinį Europoje. Kiekvieną mėnesį surenkame milijonus klinikinių duomenų taškų, todėl planuojame gauti asmeninių ir nuspėjamų įžvalgų, kad galėtume sukurti verte pagrįstą sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį. Ši naujausia investicija, praėjus kiek daugiau nei vieneriems metams nuo paskutinio etapo, yra ne tik Birdie augimo trajektorijos patvirtinimas, bet ir mūsų socialinio poveikio potencialo patvirtinimas.

„Healthtech“ sprendimas apima „viskas viename“ platformą, kuri kiekvieną mėnesį palaiko milijonus apsilankymų priežiūroje. Ji aprūpina priežiūros paslaugų teikėjus įrankiais, kurių jiems reikia geresnės kokybės priežiūrai teikti ir daugumos kasdienių operacijų efektyvumui pagerinti. Nuo vizitų planavimo, priežiūros planų kūrimo, audito ataskaitų rengimo ir sąskaitų faktūrų išrašymo iki pilno aptarnavimo valdymo – platforma leidžia profesionalams saugiai ir efektyviai teikti priežiūrą. Tai dar labiau sumažina laiką, praleistą nekritiškam administratoriui, ir atleidžia įtemptus darbuotojus nuo kai kurių dokumentų tvarkymo.

Visoje Jungtinėje Karalystėje 91 % padidėjus žmonių, laukiančių priežiūros, skaičius, Birdie iš esmės keičia priežiūros sistemą, padeda globos bendruomenėms nustatyti ankstyvos intervencijos taškus. Vien per praėjusius metus startuolis praneša, kad paklausa išaugo 200 %, nes priežiūros paslaugų teikėjai patyrė didžiulį spaudimą vykdyti veiksmingą priežiūros operaciją ir riboti darbuotojų skaičių.

Helen, „Alina Homecare“ priežiūros specialistė, sakė: „Anksčiau rašydavome ilgas pastraipas ir atnaujinimus, bet dabar užtenka 5 minučių užpildyti kiekvieną vizito užrašą programoje. Jei vizito metu iškyla susirūpinimas, kurio negalima išspręsti, biuras nedelsdamas atsižvelgs į kliento poreikius. Geriausia tai, kad viso to metu šeimos nariai jaučiasi ramūs, kad jų mylimasis yra prižiūrimas, nes per šeimos programėlę gali sekti gaunamą priežiūrą.

„SaaS“ sprendimas veikia pagal bendradarbiavimo principą, taip pat palengvina informacijos mainus tiek su sveikatos priežiūros specialistais, tiek su slaugos bendruomenėmis, kad būtų galima teikti individualizuotą prevencinę priežiūrą namuose. Šiuo metu startuolis dirba su daugiau nei 700 priežiūros įmonių, įskaitant Alina Homecare, Medacs Healthcare ir Care at Home Group.

Platforma palaiko 35 000 slaugos gavėjų ir 8 000 šeimos narių, kurie dabar turi prieigą prie svarbios informacijos apie savo artimuosius. Šis finansavimas reikš, kad dar daugiau slaugos gavėjų ir šeimos narių galės būti ramesni dėl priežiūros, kurią jie gaus. Tai reiškia, kad priežiūros darbuotojai gali vėl pradėti daryti tai, kas jiems tikrai aistringa – teikti priežiūrą ir paramą. Šis naujas finansavimas bus naudojamas remti tarptautinę plėtrą, kuri paveiks milijonus gyvybių.

„Sofina“ generalinis direktorius Haroldas Boëlis komentavo: „Atrodo, kad namų sveikatos priežiūros technologijų sektorius yra subrendęs tokiam novatoriškam lyderiui kaip Birdie, kuris paskatintų būtinus socialinius pokyčius. Atsižvelgdami į mūsų strategiją remti augančias ir tvarias įmones, džiaugiamės galėdami prisijungti prie jų misijos praturtinti milijonų vyresnio amžiaus žmonių gyvenimus per prevencinę ir individualizuotą priežiūrą namuose.

Stéphane’as Kurganas, „Index Ventures“ rizikos partneris, pridūrė: „Tai, kas iš tikrųjų išskiria Birdie, yra intuityvios gaminio patirties derinys ir tikros partnerystės požiūris į skaitmeninę transformaciją. Mes ir toliau esame sužavėti komandos aistros, gabumo ir įsipareigojimo socialiniams pokyčiams ir didžiuojamės galėdami lydėti juos siekiant iš naujo išrasti rūpestį į gerąją pusę.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |