Sekite naujienas

Startuoliai

Mentorystės dalyvė Vilma Urbutė: geriausia mokytis ne iš savų klaidų, o kitų sėkmės

Paskelbta

-

Individualią veiklą vystanti nekilnojamo turto brokerė Vilma Urbutė puikiai supranta, kaip svarbu būti įkvepiančioje ir augti skatinančioje aplinkoje. Drauge su partnerėmis Vilma įkūrė „Start4networking“ moterų tinklaveikos klubą, kuris greitai virto tinklu, jungiančiu daugiau nei 100 verslininkių ir įvairių sričių eksperčių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Klubo narės tiki – kai pasiseka vienai, tuomet atsiveria galimybės ir kitai. Pati Vilma, siekdama savo projekto sėkmės, prisijungė prie „Verslios Lietuvos“ verslo mentorystės programos, padėjusios greičiau pasiekti numatytus tikslus.

Idėja įkurti veiklių moterų klubą, prie kurio prisijungusios narės sulauktų bendraminčių palaikymo, dalintųsi patirtimi ir padėtų viena kitai augti, Vilmai Urbutei kilo prieš dvejus metus.

„Klubo idėja kilo iš mano pačios poreikio būti įkvepiančioje ir augti skatinančioje aplinkoje. Pati vykdau individualią veiklą, ėmė stigti palaikymo, komandinio darbo, galimybių augti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse. Pamaniau, kad ir kitos verslios moterys tikriausiai jaučiasi panašiai. Tuomet klubo idėja pasidalinau su Jolanta Puziene, Ugne Juodyte bei Ramune Kasparavičiene. Jos labai palaikė, todėl iškart pradėjome veikti – burti verslias mūsų aplinkos moteris“, – apie veiklos pradžią pasakoja Vilma Urbutė, „Start4Networking“ moterų tinklaveikos klubų bendraįkūrėja ir prezidentė.

Dabar Lietuvoje iš viso veikia 9 „Start4networking“ klubai, kurie vienija daugiau nei 100 moterų, o vienas klubas pradėjo veikti ir užsienyje – Jungtinėje Karalystėje.

„Kiekvienas klubas kas savaitę rengia susitikimus, taip pat kartą per mėnesį organizuojame verslumo mokymus. Esame vienintelė organizacija Lietuvoje kuri sukūrė ir siūlo mokymus apie tinklaveiką – „Išmokime dirbti garsiai”. Juose dalyvės įgyja tiek teorinių, tiek praktinių žinių apie tinklaveikos, kaip verslo įrankio, išnaudojimą. O mūsų mokymų temos labai įvairios – tai saviugda, buhalterija, teisė, marketingas – viskas, kas reikalinga verslui“, – pasakoja Vilma.

Vilma akcentuoja, jog klubuose svarbiausia yra tinklaveika – tai naujos pažintys, ryšiai, narių asmeninės rekomendacijos.

„Padedame viena kitai pasidalindamos savo rekomendacijomis, įgyvendindamos bendrus projektus. Taip pat klubuose diegiame dalijimosi kultūrą – turime mentorystės programą naujokėms, skatiname dalintis žiniomis. Būna, kad moterys būdamos klube, pakeičia savo profesinę kryptį, atranda save kitoje srityje ar sėkmingai išvysto naują verslą“, – džiaugiasi Vilma.

Mentorystė – augimui ir tikslams pasiekti

Vilma, siekdama išsigryninti savo veiklos procesus ir greičiau pasiekti projekto tikslus, dalyvavo „Verslios Lietuvos“ organizuotoje verslo mentorystės programoje, kuri vyko Klaipėdos „Spiečiuje“ ir konsultavosi su mentore Laura Gerrits-Gedvile.

„Mes veikėme iš intuicijos ir noro sukurti tai, ko dar nėra, todėl pradžioje susidūrėme su iššūkiais – veiklos organizavimo forma, finansai, verslo modelio kūrimas, darbo ir finansiniai resursai, marketingo, pozicionavimo ir kiti klausimai. Su komanda ieškojome, į ką galėtume kreiptis pagalbos, kaip vystyti ir tobulinti savo verslą ir taip sužinojome apie verslo mentorystės programą. Mus sužavėjo mentorės asmenybė, jos pasiekti rezultatai versle, todėl nedvejodama prisijungiau prie programos. Aš manau, jog geriausia mokytis ne iš savų klaidų, o iš kitų sėkmės“, – pasakoja Vilma.

Vilma pasakoja, jog ši verslo mentorystės programa padėjo priimti esminius veiklos sprendimus – išsigryninti organizacijos vertybes, išsikelti tikslus.

„Konsultacijos su mentore mus labai sustiprino, supratome kad einame teisinga linkme. Mentorystės programa taip pat davė žinių įvairiuose klientų pritraukimo ir aptarnavimo procesuose, padėjo susidėlioti kliento kelionę, taip pat išsigryninti organizacijos vertybes ir tikslus ateinantiems metams. Ši mentorystės programa yra unikali galimybė verslams greičiau pasiekti savo tikslus ir augti. Mentorius kaip treneris – gali sportuoti vienas, tačiau su trenerio priežiūra rezultatai yra greitesni, atsiranda daugiau disciplinos ir motyvacijos siekti užsibrėžto tikslo“.

Vilma pasakoja, jog dabar didžiausias iššūkis yra verslo plėtra ir vidinių procesų optimizavimas, veiklos sklaida, paslaugų kokybės gerinimas bei kliento lūkesčių pateisinimas. „Mūsų tikslas – tarptautinė plėtra. Norime tapti plačiai žinomu moterų tinklaveikos klubu už Lietuvos ribų“, – klubo planais dalinasi Vilma.

Tęstinė, kelių mėnesių verslo mentorystės programa yra organizuojama „Verslios Lietuvos“ įkurtuose ir vystomuose bendradarbystės centruose „Spiečius“. Verslininkai, siekiantys savo verslo progreso, taip pat gali visiškai nemokamai konsultuotis su VšĮ „Versli Lietuva“ verslo mentorių tinklo ekspertais: https://mentoriai.verslilietuva.lt/.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |