Sekite naujienas

Startuoliai

Pateikite paraišką dabar „Startupbootcamp Mobility & Transportation Accelerator“ programai

Paskelbta

-

Startupbootcamp“, viešai įtrauktas startuolių akceleratorius, kurio būstinė yra Amsterdame, šiuo metu gali teikti paraiškas dėl greitintuvo programos, orientuotos į geriausius „Mobility & Transportation“ srities startuolius.

Programa skirta suteikti mobilumo ir transporto startuoliams ir plečiantiems įmones, vadovaujamas nuostabių įkūrėjų, o paraiškų teikimo terminas yra rugpjūčio 1 d. Pateikite paraišką čia!

Reklama:

Jaunieji novatoriai ir startuoliai turi raktą į tvaraus mobilumo ir transporto sprendimus, o „Startupbootcamp“ nori dirbti su 10 atrinktų startuolių, kad pakeltų savo įmonę ir poveikį į kitą lygį. Kartu su dideliu tarptautiniu investuotojų, verslo partnerių ir mentorių tinklu „Startupbootcamp“ padės jums komerciškai paspartinti jūsų verslą!

Ko startuoliai gali tikėtis iš programos:

Hibridinis pagreitis: intensyvi 3 mėnesių hibridinė programa (internete ir Amsterdame), skirta sparčiai augti

Mentorystė: kruopščiai atrinkti mentoriai iš mobilumo ir transporto pramonės, teikiantys praktinę pagalbą ir vertingus pristatymus

Kapitalas: 15 000 EUR grynųjų pinigų įnašas vienam startuoliui ir prieiga prie pasaulinio investuotojų, rizikos kapitalo ir angelų tinklo. Mainais už kapitalo injekciją ir visas kitas „Startupbootcamp“ teikiamas privalumus, atrinkti startuoliai atsisako 8% savo akcijų.

Renginiai ir pasiūlymai: daugiau nei 500 000 € + išskirtiniai partnerių pasiūlymai iš pirmaujančių technologijų tiekėjų, tokių kaip „Amazon“, „HubSpot“, „SendGrid“ ir kt.

Kokie startuoliai gali kreiptis?

Sektoriai: mobilumo ir transporto įmonės, besiplečiančios, daugiausia dėmesio skiriančios logistikai, elektrinėms transporto priemonėms, transporto priemonių sekimui, anglies dioksido mažinimui, mobilumui mieste, kelių transportui, jūrų transportui, autonominiams laivams, transporto priemonei kaip paslaugai, oro tyrimams ir kt.

Geografinės vietovės: yra Azijoje, Rytų Europoje, Europoje arba Šiaurės Amerikoje.

Verslo etapas: įtrauktas ar ne, idėjos stadija, prototipo stadija, vartotojų arba mokančių vartotojų etapas. Išankstinės pajamos arba pajamų stadija.

Sudominome? Kreipkitės dabar!

Norėdami sužinoti daugiau apie „Startupbootcamp“, peržiūrėkite jų 2021 m. santraukos vaizdo įrašą žemiau:

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt