Sekite naujienas

Startuoliai

Po verslo mentorystės – 4 kartus išaugusios pajamos

Paskelbta

-

Kipras Pumputis savo „Hustle Point“ sportinių prekių  parduotuvės verslą pradėjo vystyti dar gyvendamas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Grįžęs į Lietuvą prisijungė prie Utenoje veikiančio bendradarbystės centro „Spiečius“, kuriame, siekdamas pasisemti žinių,  papildė verslo mentorystės programą. Verslininkas džiaugiasi mentorystės rezultatais – ne tik keturis kartus išaugusiomis pajamomis, bet ir įgytu pasitikėjimu priimant verslo sprendimus.

Kipras pasidalino istorija – kaip savo hobį pavertė verslu ir kuo prie verslo sėkmės prisidėjo bendradarbystės centre „Spiečius“ vykusi verslo mentorystės programa.

Reklama:

Kiprai, kas yra „Hustle Point“?

„Hustle Point“ – tai sportinių aprangų gamintojas bei e. parduotuvė sportininkams. Gaminame sportinę aprangą krepšininkams, futbolininkams ir kitų sporto šakų sportininkams. Taip pat dekoruojame drabužius, gaminame produkciją pagal individualius dizainus, užsiimame atributikos prekių gamyba, prekiaujame maisto papildais, inventoriumi, avalyne.

Kaip kilo šio verslo idėja?

Verslo idėja kilo dar studijuojant Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai dirbau sporto informacijos departamente – ten kurdavau atributiką mūsų universiteto fanams. Tuomet studijavau Pensilvanijos Mansfieldo universiteto 3-iame kurse, ten dar ir krepšinį žaidžiau. Viskas prasidėjo natūraliai, tiesiog vakarais prisėsdavau kurti šio verslo internetinę svetainę. Dvejus metus vysčiau veiklą dar būdamas JAV, o per pandemiją nusprendžiau iš Orlando miesto Floridoje persikelti atgal į Lietuvą, gimtuosius Molėtus.

„Hustle Point“ net kelis metus buvo tik papildomas užsiėmimas – veikla, kuri tiesiog patiko. Nesiekiau iš jos išgyventi, kadangi turėjau gerai apmokamą darbą JAV. O dabar verslas vis dar vystymosi fazėje – visas pajamas toliau skiriu verslo vystymui ir plėtrai. Didžiausias šios dienos tikslas – atsirinkti žmones, su kuriais galėčiau toliau plėsti veiklą, kadangi jau darosi sunku viską suspėti pačiam.

Kodėl prisijungėte prie „Spiečiaus“?

Apie „Spiečių“ sužinojau iš draugų. „Spiečius“ man suteikė galimybę tapti verslo bendruomenės dalimi – visada smagu būti tarp žmonių, kurie turi idėjų, kuria pridėtinę vertę. Man, kaip jaunam verslininkui, tai puiki proga tobulėti ir išgirsti nuomonę iš šalies, galiausiai būti išklausytam. Visa tai prideda papildomos motyvacijos.

Kodėl nusprendėte prisijungti prie „Spiečiuje“ vykusios verslo mentorystės programos?

Verslo mentorystės programa yra puiki galimybė pasisemti žinių iš verslininkų ar kitų sėkmingų asmenybių. Pradedantys verslininkai dažniausiai vadovaujasi „trial and error“ principu. Tuo tarpu, verslo mentorystė leidžia išvengti jau kažkieno kito padarytų klaidų ir pasisemti patirties iš mentoriaus sukauptų žinių.

Mano mentorius Žygimantas Zabieta mane sužavėjo kaip asmenybė – tai ambicingas žmogus, turintis įvairiausios darbo patirties, jis nuolat semiasi žinių skirtinguose mokymuose visame pasaulyje. Žygimantas turėjo įvairių įžvalgų mano iškeltoms probleminėms situacijoms. Kartais dėl darbų apimties su Žygimantu susiskambindavome aptarti reikalų tiesiog važiuojant automobiliu.

Kokių rezultatų pavyko pasiekti mentorystės metu?

Verslo mentorystės programa, pirmiausia, suteikė užtikrintumo jausmą. Kai kuri verslą vienas, be partnerių, būna, kad pasimeti, nežinai, ko griebtis, tačiau pasikalbėjęs su mentoriumi gali pajusti, jog iš tiesų esi teisingame kelyje. Be to, po verslo mentorystės verslo pajamos išaugo net 4 kartus! Džiaugiuosi ir įėjimu į JAV rinką – ten jau turiu pastovių klientų, kurių ratą ketinu plėsti toliau. Šią programą, be abejo, rekomenduoju kitiems verslininkams.

Verslininkai, siekiantys savo verslo progreso, kviečiami neatlygintinai konsultuotis su VšĮ „Versli Lietuva“ verslo mentorių tinklo mentoriais: https://mentoriai.verslilietuva.lt/

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |