Sekite naujienas

Startuoliai

Prancūzų startuolis „CleverConnect“ susijungia su „Talentry“, kad vadovautų talentų įsigijimui Europoje

Paskelbta

-

Visoje Europoje iškilo didelė darbo jėgos problema visose rinkose – įgūdžių trūkumas. Tai ne tik turi įtakos darbo vietoms ir augimui, bet ir vis labiau apsunkina įdarbinimo ir personalo specialistus.

„CleverConnect“ ir „Talentry“, siekdamos tapti Europos talentų įgijimo sprendimų lydere, ką tik paskelbė, kad sujungs jėgas, kad aprūpintų įmones reikalingais įdarbinimo ir žmogiškųjų išteklių technologijų įrankiais.

Prancūzijos ir Vokietijos įmonės kartu nori neutralizuoti dabartinį precedento neturintį kvalifikuotų darbuotojų trūkumą – naudodamos efektyviausias ir pažangiausias technologijas, kad padėtų įdarbintojams kasdien ir pasiūlytų patenkinamą patirtį kandidatams.

2010 m. Paryžiuje įkurta „CleverConnect“ padeda daugiau nei 2500 įmonių visoje Europoje permąstyti savo įdarbinimo strategiją. HRtech startuolis, neseniai surinkęs 30 milijonų eurų, sukūrė novatorišką SaaS sprendimą, skirtą vaizdo interviu laiko poslinkiams, intelektualiems karjeros puslapiams su dirbtiniu intelektu ir pritaikymo technologiją gyvenimo aprašymams. Potencialūs talentai gali būti nukreipti ir paversti kandidatais efektyviai ir šiuolaikiškai.

2013 m. Miunchene įkurtos „Talentry“ misija yra sujungti žmones su jiems patinkančiomis organizacijomis. Komanda sukūrė skaitmeninę darbuotojų nukreipimo programą ir savo įdarbinimo strategijos esmę skiria asmeniniam ryšiui. Naudodama debesyje pagrįstą ryšių su talentais platformą, „Talentry“ lydi klientus kiekviename paraiškų teikimo proceso etape, siekdama efektyviai surasti geriausius talentus visuose kanaluose ir išlaikyti juos ilgą laiką.

Nors Europa yra viena iš labiausiai nukentėjusių rinkų pagal įgūdžių trūkumą, žmogiškųjų išteklių specialistai vis dažniau susiduria su kokybiškų programų trūkumu ir augančia tarptautine konkurencija. Todėl investicijos į talentų valdymą, darbdavio prekės ženklo kūrimą ir aukštos kokybės darbo skelbimus, taip pat įrankius, kurie gali paversti kandidatus kvalifikuotais talentais, tampa žmogiškųjų išteklių išlaidų akcentu.

Louis Coulon, „CleverConnect“ įkūrėjas, paaiškino: „Šiandien jokia organizacija negali sau leisti nepaisyti kandidatų patirties ir atsisakyti įdarbinimo pertvarkos. Mus sužavėjo Talentry kultūra, vertybės ir novatoriški produktai, o dar labiau – papildomumas su mūsų. Šiuo susijungimu esame visiškai įsipareigoję sukurti integruotą platformą, kuri siūlo holistinį požiūrį į talentų įgijimą – nuo ​​pritraukimo iki išlaikymo. Labai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti nuostabius Talentry komandos narius ir esu įsitikinęs, kad kartu galime tapti Europoje gimusiu pasauliniu lyderiu.

Dėl šios naujos partnerystės „CleverConnect“ taps 270 darbuotojų komanda, kurios šaknys yra tiek Prancūzijoje, tiek Vokietijoje – dviejose žemyno stiprybėse. Tai leis „CleverConnect“ optimaliai ir visapusiškai remti organizacijas keičiant jų įdarbinimo procesus, siekiant pritraukti naujai kvalifikuotų kandidatų, įtraukti juos į tvarius santykius ir atskleisti jų įgūdžius bei potencialą, taip pat pasiūlyti kandidatams visavertį patirtį.

Marko Vujasinovic, „CleverConnect“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, pridūrė: „Europa jau daugelį metų susiduria su įgūdžių stygiumi, todėl dėl kiekvienos šalies ypatumų ir suvaržymų sudėtinga spręsti komandų įdarbinimo problemas. Tai daro ją pažangiausia rinka įdarbinimo strategijos ir personalo priežiūros požiūriu. Todėl tikime, kad toks Europos specialistas kaip „Cleverconnect“, turintis tvirtas vokiškas ir prancūziškas šaknis, turi visus turtus, kad galėtų būti pasauliniu savo kategorijos čempionu. Ir istorija rodo, kad daugelyje pramonės šakų Prancūzijos ir Vokietijos įmonės tapo pasaulinio lygio lyderėmis.

Be to, prie „CleverConnect“ investuotojų prisijungs žinomi „Talentry“ investuotojai, tokie kaip Carstenas Thoma, Bastianas Nominacheris ir Alexas Rinke. Carl Hoffmann, Talentry GmbH įkūrėjas ir generalinis direktorius, nedelsdamas prisijungia prie CleverConnect kaip vienas iš įkūrėjų.

Carl Hoffmann, „Talentry GmbH“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, sakė: „CleverConnect ir Talentry ne tik dalijasi gilia patirtimi žmogiškųjų išteklių ir įdarbinimo srityse, bet ir tos pačios įmonės vertybės ir siekiame vienos misijos: suteikti visiems tinkamas darbo galimybes. Įgūdžių trūkumas pasiekė milžinišką mastą ir toliau kankins įmones visame pasaulyje. Taigi logiška, kad suvienijame jėgas ir kartu su „CleverConnect“ susiduriame su šiuo iššūkiu, kad palaikytume savo klientus geriausiu įmanomu būdu. Todėl labai laukiu Vokietijos ir Prancūzijos bendradarbiavimo akių lygyje ir įdomaus laiko, kupino idėjų, tolesnio tobulėjimo ir augimo.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |