Startuoliai
Šis startuolis nori padėti komandoms gauti daugiau naudos iš virtualių susitikimų
Paskelbta
12 mėnesių prieš-
Jei pandemijos sukeltas internetinių susitikimų paplitimas žudo jūsų komandos produktyvumą ir atima perkrautų informacijos darbuotojų dėmesį, Vokietijos startuolis tl;dv gali turėti tik šį įrankį: jis sukūrė vaizdo konferencijų platformų, tokių kaip „Zoom“ ir „Google Meet“, plėtinį. funkcijų rinkinį, kurį dalyviai gali naudoti norėdami įrašyti, perrašyti ir žymėti svarbiausius momentus, kad greitai ir lengvai (iš naujo) pateiktų svarbią informaciją pasibaigus susitikimui.
Idėja ta, kad bendrai įrankių rinkinys gali padėti specialistams sekti juos ir jų bendradarbius gaunamos informacijos srautą ir visiems nereikės dalyvauti kiekviename susitikime realiuoju laiku. (Iš čia kilęs pavadinimas, tl;dv – interneto slengas „per ilgai; nežiūrėjo“).
Nors pagrindinės vaizdo konferencijų platformos gali pasiūlyti pagrindinius dalykus, pvz., įrašymo funkciją, 2020 m. žiemą įkurtas startuolis mano, kad trūksta papildomų priedų, kurie gali patobulinti trečiųjų šalių tiesioginių susitikimų platformas ir puikiai integruotis su kitais populiariais biuro produktyvumo įrankiais, pvz., Slack. ir „Notion“, ir su CRM, tokiais kaip „Hubspot“ ir „Pipedrive“.
Be gryno informacijos struktūrizavimo patogumo, jame taip pat yra kirpimo įrankių, leidžiančių vartotojams paversti žudančius susitikimų garsus vaizdo įrašų fragmentais, kurie gali būti naudojami įvairiems platesniems tikslams, pavyzdžiui, vidiniams mokymams ar išorinei rinkodarai, atsižvelgiant į turinį.
Platforma pristatyta 2021 m. vasarą ir dabar turi apie 300 mokančių klientų, kurių dauguma yra pradedančios įmonės ir MVĮ.
Didžioji dauguma (~95 %) dar nemoka, nes taiko freemium metodą, o tai reiškia, kad tam tikras funkcijas (pvz., transkripciją) siūlo nemokamai; bet apskritai „tūkstančiai“ profesionalių vartotojų su džiaugsmu naudojasi nemokamais laiką taupančiais įrankiais.
Nors produktyvumo programinė įranga yra karštų ginčų vieta, tl;dv sugebėjo įtikinti daugybę investuotojų, kad ji kažko siekia: šiandien ji paskelbia apie 4,3 mln. eurų pradinės investicijos padidinimą, vadovaujama Madride įsikūrusio K fondo, dalyvaujant esamiems investuotojams Seedcamp, Mustard. Sėklų labirintas ir kita.vc. Taip pat prie šio etapo prisijungia Shilling.vc, taip pat daugelis kitų Europos įkūrėjų ir verslo angelų, pavyzdžiui, Oscaras Pierre’as, pristatymo pagal pareikalavimą platformos „Glovo“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.
„Visame pasaulyje žinių darbuotojai susitikimuose praleidžia mažiausiai keturiolika valandų per savaitę. Dažniausiai jie tiesiog pasyviai klausosi išjungę mikrofoną. tl;dv padeda žmonėms greitai pasivyti susitikimus, o ne dalyvauti kiekviename pokalbyje tiesiogiai“, – pasakoja tl;dv vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius Raphaelis Allstadtas.
„Sėkmę vertiname pagal tai, kaip dažnai vartotojas žiūri įrašytą tl;dv, o ne dalyvauja tiesioginiame pokalbyje. Kai vartotojas dažnai žiūri tl;dv paryškinimus ir klipus – greitai pereina prie svarbiausių momentų prieš baigdamas įrašymą – matome tai kaip ženklą, kad jis įgijo reikalingą kontekstą ir gali pradėti susikoncentruoti į darbą, kuris iš tikrųjų yra svarbus.
Komentuodamas pranešime iškeltą tl;dv pradžią, „K Fund“ atstovas Jaime Novoa pridūrė: „Ilgą laiką K fonde įrašinėjome kai kuriuos savo vidinius susitikimus, kad vėliau negalėtų jais pasinaudoti. dalyvauti. Tai sprogo su pandemija ir mišriomis darbo formomis. tl;dv perkelia tai į kitą lygį ir akivaizdžiai esame dideli įmonės naudotojai. Tai ne tik apie gryną skambučių įrašymo aspektą, bet ir apie tai, kaip jis integruojamas su kitais produktyvumo įrankiais, pvz., Kalendoriumi, sąvoka, „Google“ dokumentais ir kt., kad tai taptų svarbia mūsų darbo būdo dalimi.
Paklaustas, kaip pateisinama našumo funkcijų prijungimas prie trečiųjų šalių susitikimų platformų, turint omenyje, kad šie grotuvai gali tiesiog klonuoti populiarias funkcijas ir panaudoti jas į vietines funkcijas, pakenkdami atskiram tl;dv įrankiui, Allstadt teigia, kad tai nekelia susirūpinimo, nes gali pasiūlyti ką nors, ką jie laimėjo. ‘t: į patogumą orientuotas sluoksnis, veikiantis įvairiose vaizdo konferencijų platformose, kad ir kur biuro profesionalai galėtų kalbėtis virtualiai.
„Tikrovė tokia, kad dauguma iš mūsų darbui naudoja daugiau nei vieną vaizdo skambučių platformą“, – tvirtina jis ir prognozuoja: „Tiesioginių konferencijų rinka ir toliau bus fragmentiška“.
„Slack vis dažniau naudojamas vidiniams susitikimams – taip pat ir „Discord“. Kai kurie mūsų vartotojai turi saugos reikalavimus, kurie reiškia, kad jie gali naudoti „Google Meet“ tik viduje, tačiau jų klientai reikalauja naudoti „Zoom“, – tęsia jis. „Mūsų tikslas – padėti užimtiems profesionalams susieti įžvalgas iš bet kurio tiesioginių konferencijų teikėjo į bet kurią asinchroninę platformą, kurioje jie bendradarbiauja. Tapsime Zoom partneriu, o ne konkurentu.
Taigi, kaip veikia tl;dv? Naudotojai rankiniu būdu suaktyvina laiko žymes ir (arba) prideda pastabų, pažymėdami pagrindines akimirkas – taigi, įdomu (ir skirtingai nei kai kurie varžovai) – tai (šiuo metu) nebando automatizuoti susitikimo minučių generavimo, pvz. naudojant AI transkripcijai ir ID svarbiausioms akimirkoms analizuoti. Nors tai neatmeta galimybės pridėti šią funkciją vėliau.
Paklaustas apie tai, Allstadt sako, kad kai kurie pirmieji naudotojai pasakojo, kad jie turėjo prastą patirtį naudojant automatinius užrašų darymo įrankius, todėl jis sako, kad nusprendė sutelkti dėmesį į sąsajos / darbo eigos kūrimą, kad tikriems žmonėms būtų itin paprasta atlikti užrašų darymo darbus. pirmoji instancija.
„Mes nesame automatinio užrašų darymo įrankis“, – sako jis. „Įdomu tai, kad daugelis mūsų vartotojų išbandė įrankius, kurie siūlo tam tikrą automatinio užrašų darymo formą, tačiau mano, kad technologija dar nėra tinkama. Svarbu, kad būtų galima pasikliauti susitikimų protokolais, todėl tl;dv daugiausia dėmesio skiria vartotojų pastabų darymo supaprastinimui (o ne bandymui daryti pastabas vartotojams). Mes atidžiai stebime automatizuotos užrašų darymo programinės įrangos pažangą. Kai manysime, kad ši technologija yra pakankamai gera mūsų vartotojams, mes ją integruosime!
Aiškindamas, kaip šiuo metu veikia tl;dv, jis priduria: „Susitikimo metu tl;dv vartotojai gali pažymėti svarbias akimirkas vienu mygtuko paspaudimu arba rašydami trumpas pastabas. Ši funkcija taip pat leidžia jiems pažymėti konkrečius kolegas. Įrašas ir nuorašas pasiekiami iškart po susitikimo ir automatiškai bendrinami su visais dalyviais. tl;dv praneša organizatoriui, kai buvo pasiektas susitikimas, kad parodytų, kuris turinys yra ypač naudingas ar įdomus kitiems. Organizatorius taip pat gali sukurti trumpus fragmentus ir bendrinti šiuos konkrečius klipus su komandomis, investuotojais, suinteresuotosiomis šalimis ar vadovais, kurie nedalyvavo kvietime.
Norėdami sukurti vaizdo klipus iš įrašyto susitikimo turinio, tl;dv naudotojai nuskaito svarbių dalių stenogramą, pasirenka atitinkamą teksto dalį ir paspauskite mygtuką, kad platforma tą susitikimo dalį paverstų bendrinamu vaizdo įrašo fragmentu. Taigi, ech, tegul kolegų memas prasideda!
Kita į patogumą orientuota funkcija tl;dv pasiūlymai yra vertimai, skirti susitikimų stenogramoms, kurios, Allstadt teigimu, šiuo metu yra iš karto pasiekiamos daugiau nei dvidešimt kalbų („bendradarbiavimo tarp žemynų dvasia!“).
Gaunama daugiau funkcijų. „Netrukus išleisime galingą paieškos funkciją, kuri leis vartotojams ieškoti bet kokio žodžio ir akimirksniu rasti visus pokalbius, įrašytus naudojant tl;dv, kuriuose tas žodis buvo ištartas“, – pažymi jis ir priduria, kad gilesnė integracija su asinchroninėmis platformomis, tokiomis kaip „Hubspot“, „Salesforce“. ir GSuite taip pat dirba.
Pradinis finansavimas taip pat bus skirtas išplėsti naudingumą naudojant funkciją, leidžiančią vartotojams grupuoti susitikimus aplankuose, kad būtų supaprastintas dalijimasis ir saugojimas pagal Allstadt, be kitų būsimų priedų.
Aptardamas konkurencinę aplinką, susijusią su produktyvumo įrankiais, jis nurodo Gongą kaip „įdomų“ – pripažindamas, kad gerai finansuojamas pajamų tyrimo startuolis buvo ankstyvas atėjimas į erdvę ir „tam tikra prasme atvėrė kelią“, kaip jis sako.
Tačiau jis teigia, kad Gongo dėmesys pardavimų komandoms suteikia galimybę mažam Europos startuoliui pasiūlyti ką nors „daug funkcionalesnio“, o tai dar labiau siūlo: „Ypač atsižvelgiant į tai, kaip į klientus orientuotos įmonės vis dažniau dalijasi pardavimo įžvalgomis visoje savo organizacijoje. Kitaip tariant, norime normalizuoti tl;dv taikymą visose įmonėse, o ne tik pardavimuose.
Kitas ankstyvas jo tikrinamas veiksnys yra Otter, kuris pirmiausia daugiausia dėmesio skyrė transkripcijai, tačiau nuo to laiko plečia savo funkcijų rinkinį, kad įtrauktų į produktyvumą orientuotas funkcijas, pvz., automatines susitikimų santraukas, todėl funkcijos sutampa daugiau nei šiek tiek. Nors Allstadt žaidžia tuo kampu žemyn. „Manome, kad vaizdo įrašo vertė slypi vaizdo įraše, kuris padeda praturtinti bendravimą emocinėmis, vokalinėmis ir vaizdinėmis užuominomis“, – teigia jis, teigdamas, kad „tl;dv“ vaizdo įrašų fragmentų funkcijos galės suteikti pranašumo komandoms, kurios jau yra prenumeruojamos. Ūdros varžovų pasiūlymas.
Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį apie tl;dv platformą, yra tai, kad susitikimų įrašai šiuo metu nėra saugomi nuo galo iki galo (E2E) šifruoti – pagal Allstadt, ji saugo klientų duomenis „Amazon Web Services“ įrenginiuose ir šifruoja visą ryšį į AWS ir iš jo. Šiuo metu 256 bitų šifravimas – nors jis teigia, kad trumpalaikėje gairėje yra papildomas tvirto saugumo lygis.
E2E šifravimo trūkumas sukėlė galvos skausmą dėl Zoom reputacijos pandemijos metu, kai paaiškėjo, kad jo saugumas nebuvo toks patikimas, kaip buvo teigiama. Vėliau platforma pažadėjo sutelkti dėmesį į šių saugumo ir privatumo problemų sprendimą ir pradėjo diegti E2E šifravimą, įskaitant nemokančius vartotojus.
You may like
-
Lietuvos startuolių sektoriuje – pokyčiai: darbuotojų skaičiaus augimas sustojo, atlyginimai kyla ir toliau
-
Įmonės „Leafood“ reklaminis šūkis: „Nesislėpkite už lapų – valgykite juos“
-
Lietuvos energetikos startuolis „Inion Software” pirmąjį 2023 m. ketvirtį padidino pajamas 2,6 kartus
-
Lietuvių startuolio patirtis: susirinkimai – naudingas įrankis, kai žinai, kaip juo naudotis
-
Neapolietiškos picos furgonėlį Vilniuje atveriantis jaunuolis Nikolas: „tai vienintelė tokia picos studija Lietuvoje“
-
„Fundvest“ plėtra – atsiveria naujos investavimo galimybės verslui