Sekite naujienas

Startuoliai

Spietietis Andrius Pleikys sukūrė būdą, kaip išmaniai dalintis verslo kontaktais

Paskelbta

-

Tauragės bendradarbystės centro „Spiečiaus“ narys Andrius Pleikys drauge su komanda vysto inovatyvią idėją – kuria išmanias, NFC technologija paremtas vizitines korteles „Distify“. Verslininkas džiaugiasi, jog šia, tik ką į rinką paleista kortele, jau naudojasi dešimtys klientų ir produktą nuolat tobulina. Andrius, siekdamas daugiau sužinoti apie verslo vystymą, dalyvavo „Spiečiuje“ vykusioje verslo mentorystės programoje, kurioje ne tik užmezgė naudingų pažinčių, bet ir teigia, jog be šios programos „Distify“ projektas nebūtų toks, koks yra dabar.

Andriau, papasakokite apie „Distify“ – koks tai verslas?

Mes užsiimame išmanių vizitinių kortelių kūrimu ir prekyba. Kartu su komanda pastaruosius metus kūrėme išmaniosios vizitinės kortelės konceptą ir platformą, kuri leidžia lengvai dalintis visa norima informacija apie save ar įmonę. Tai NFC technologija paremta kortelė, kuria palietus telefoną, akimirksniu galima perduodi savo kontaktus, socialinių tinklų nuorodas ar kitą norimą informaciją.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Kaip kilo „Distify“ idėja?

Ši idėja kilo kiek daugiau nei prieš 2 metus. Kurį laiką tai buvo tik dar vienas mano papildomas projektas, apie kurį niekam nepasakojau. Viskas prasidėjo nuo to, kai vieną dieną man į rankas pateko paprasta NFC kortelė ir tuomet šovė mintis – gal galima tokia kortele perduoti duomenis? Tiesa, dabartinė „Distify“ idėja kaip diena ir naktis skiriasi nuo pradinės – per tuos 2 metus nuėjome tikrai netrumpą kelią ir išsigryninome savo tikslus bei tai, ko siekiame. Šiuo metu vis dar vykdome platformos kūrimo darbus ir beveik kiekvieną savaitę papildome ją naujomis funkcijomis. Beje, visai neseniai paleidome savo elektroninę parduotuvę, kurioje galima įsigyti plastikines, medines ir net metalines vizitines korteles: https://distify.io/ Ir, žinoma, džiaugiamės, kad plečiasi klientų ratas!

Kodėl prisijungėte prie Tauragės bendradarbystės centro „Spiečius“? Kokia nauda būti „Spiečiaus“ nariu?

Darbas iš namų jau buvo pabodęs, o Tauragės „Spiečius“ – man ideali vieta dirbti, labai džiaugiuosi galėdamas čia ateiti kiekvieną darbo dieną ir darbuotis tikrai darbingoje aplinkoje. Be to, „Spiečiuje“ dalyvavau verslo mentorystės programoje, kuri labai padėjo tobulinant „Distify“ idėją pradinėje jos stadijoje. Tikrai visą verslo plėtros procesą pagreitino čia įvykusios partnerystės, susitikimai, užmezgiau įdomių ir naudingų pažinčių. Vieną vakarą ne kur kitur, o būtent „Spiečiuje“ jau turėdamas veikiantį produktą, nusprendžiau jį parodyti dabartiniam savo kolegai ir bendraįkūrėjui. Sugebėjau savo produktu jį įtikinti vos per 30 sekundžių ir būtent tą vakarą „Spiečiuje“ gimė „Distify“ projektas. Žinoma, „Spiečius“ padėjo rasti ir daug kitų partnerių – nuo gamybos iki reklamos paslaugų.

Andriau, dalyvavote verslo mentorystės programoje. Kodėl nusprendėte prie jos prisijungti?

Prisijungiau, nes tuomet dar nesupratau, kaip iš tiesų veikia verslas. Pagrindinis mano tikslas buvo informacijos siekis – manau, jog geriausias būdas gauti visus atsakymus į verslo klausimus, tai pasinaudoti mentoryste. Esu dėkingas „Spiečiaus“ koordinatorei Indrei, kuri ne tik paskatino prisijungti prie šios programos, bet ir už visą tikėjimą veikla ir pagalbą.

Ko pavyko pasiekti mentorystės programos metu?

Mano mentorius buvo „70Ventures“ partneris Gytenis Galkis. Tiesą sakant, mentorius nepatvirtino tuometinės mano idėjos ir dar dabar pamenu, kaip tuomet pykau ir galvojau, kad mentorius nieko neišmano. Mentorius aiškino, jog yra blogai daryti viską vienu metu ir siūlyti produktą visiems – tuomet to nesupratau. Kaip minėjau, iš pradžių ši verslo idėja atrodė visiškai kitaip. Dabar suprantu, koks svarbus yra kritiškas kito žmogaus žvilgsnis iš šalies ir galiu visiškai pritarti visiems mentoriaus Gytenio pastebėjimams. Gytenis mums padėjo sutaupyti daug laiko ir pinigų.

Mentorystės programos metu labiausiai išmokau priimti kitų nuomonę ir nepasiduoti, kai tau sako, kad tu negali ar nepadarysi. Žinoma, svarbu atsižvelgti į kompetentingą nuomonę ir judėti toliau. Mentorystė leido mums patobulėti tiek kaip komandai, tie kaip verslui ir, žinoma, be šios mentorystės programos turbūt nebūtų tokio „Distify“, koks jis yra dabar. Tikrai rekomenduočiau šią programą kitiems – tai leidžia sutikti įvairių įdomių žmonių ir augti.

Ką patartumėt norinčiam pradėti savo verslą?

Nebijoti, daryti, nepasiduoti ir siekti savo tikslų! Jeigu nuoširdžiai tiki savo idėja, tikrai gali nuversti kalnus. Tik reikia atminti, kad nei viena idėja iš karto nėra tobula. Kaip ir mūsų atveju, tikėtina, kad reikės ją ilgai tobulinti, kol idėja pavirs į kažką, kas tikrai turės realų potencialą rinkoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |