Sekite naujienas

Startuoliai

„Swedbank“ pristato Tvarių inovacijų programą − kvies startuolius kurti inovacijas verslui

Paskelbta

-

„Swedbank“, bendradarbiaudamas su finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centru „Rockit“, pristato Tvarių inovacijų programą. Šia programa siekiama ankstyvosios stadijos startuoliams padėti išvystyti savo idėjas tvarumo srityje ir pavertus jas konkrečiais sprendimais pasiūlyti šalies verslams. Tikimasi, kad Tvarių inovacijų programa atneš realios naudos ir banko verslo klientams, kurie turės galimybę taikyti startuolių pasiūlytus sprendimus ir pagerinti savo veiklos tvarumo profilį.

„Kartu su partneriu „Rockit“ inicijavome Tvarių inovacijų programą, nes tikime, kad dabartinius emisijų mažinimo iššūkius verslas gali pasiekti diegdamas pažangias technologijas savo veikloje. Sparti tvarumą skatinančių sprendimų adaptacija versle ir kasdieniame žmonių gyvenime yra vienas iš svarbiausių banko tikslų, siekiant proveržio klimato kaitos srityje“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Inga Skisaker.

Reklama:

Pasak I. Skisaker, vyraujant ekonominio ir geopolitinio neapibrėžtumo sąlygoms, kapitalo pritraukimo iššūkiai startuoliams tapo dar aktualesni, todėl tokia programa kaip ši gali suteikti naujų galimybių reikalingam finansavimui gauti, bendradarbiaujant su rinkoje įsitvirtinusiais verslais. Tuo metu sėkmingai veiklą įvairiose srityse plėtojančioms įmonėms tai gali būti galimybė įgyvendinti naujas tvarumo iniciatyvas, pagerinti savo ESG profilį ir taip įgyti priėjimą prie finansavimo palankesnėmis sąlygomis.

„Pagrindinis Tvarių inovacijų programos tikslas yra suteikti ankstyvosios stadijos startuoliams galimybę išplėtoti savo idėjas tvarumo srityje, išbandyti jas verslo aplinkoje ir, galiausiai, paversti jas realiais produktais.

Ambicingi, veiklą pradedantys verslai turi ne tik potencialo ir idėjų, bet ir tikėjimą bendradarbiavimo galia, kai žinių ir patirčių mainai tarp skirtingos brandos ir skirtingų sektorių įmonių gali padėti rasti tinkamus sprendimus ir teikti abipusės naudos“, – sako „Rockit“ vadovė Lina Žemaitytė-Kirkman.

Tvarių inovacijų programoje bus kviečiami dalyvauti ankstyvosios stadijos startuoliai, kurių vystomo produkto ar sprendimo idėja paremta tvarumo principais ir jų komandas sudaro iki 7 žmonių. Programa padės startuoliams įgyti žinių, kontaktų ir kitų naudų, kurios įgalintų jų idėjų proveržį rinkoje.

Per 6 mėn. trukmės programą startuoliai galės vystyti plataus spektro idėjas, kurios būtų orientuotos į tvarumo iššūkių sprendimą nekilnojamojo turto, gamybos, pramonės, transporto, energetikos ir kituose verslo sektoriuose. Startuoliams, kurių idėjos pasieks produkto stadiją, bus sudarytos galimybės jas išbandyti realioje verslo aplinkoje.

Taip pat tikimasi, kad šios programos metu sukurti produktai ir sprendimai padės rinkoje veikiančioms įmonėms sumažinti kasdienės veiklos procesų poveikį aplinkai ir atitikti griežtėjančius aplinkosauginius standartus, optimizuoti savo veiklos sąnaudas, taikant efektyvumo sprendimus, ir įgyti žinomumo tarp tvarumą vertinančių vartotojų.

Inicijuodamas Tvarių inovacijų programą, „Swedbank“ taip pat siekia prisidėti prie tvarių inovacijų kultūros plėtros šalies verslo bendruomenėje ir visuomenėje. Tvarumo pokyčių, kurie padėtų mažinti poveikį aplinkai ir siekti visai šaliai svarbių emisijų tikslų, skatinimas yra vienas iš banko tikslų.

Išsami informacija apie Tvarių inovacijų programą: https://www.sustainability.rockitvilnius.com/

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |