Sekite naujienas

Startuoliai

Tautvydas Vaitiekūnas: „Šiandien dienai esame tikrai stiprūs ir galime save vadinti profesionalais“

Paskelbta

-

Šiuolaikiniame pasaulyje vis daugiau žmonių, o ypač jaunų, susiduria su sudėtingais paskolų klausimais. Ne visi žmonės gali patys lengvai rasti atsakymus į kylančius klausimus, todėl tiesiausias kelias atsakymo link tampa paskolų brokeriai. Visgi, egzistuoja tokios įmonės kaip „FINEX“, kurios sėkmingai tarpininkauja būsto ir kitų paskolų klausimais ne tik fiziniams asmenims, bet ir verslui. Šios įmonės veiklos pradžia, iššūkiais ir išskirtinumu dalijasi įmonės vadovas Tautvydas Vaitiekūnas.

Esate „Finex“ įmonės vadovas. Papasakokite, nuo ko prasidėjo Jūsų veikla? Kas paskatino imtis šios veiklos? Ar matote didelį šios veiklos potencialą?

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Ne vienerius metus dirbame ir esame sukaupę pakankamai didelę patirtį paskolų sektoriuje. Patirtis rodo, kad žmonėms yra sudėtinga suprasti būsto paskolos proceso ypatybes. Būtent todėl kilo rimta idėja, kurią ir įgyvendinome – įkūrėme paskolų tarpininkų agentūrą. Kadangi norėjome dirbti legaliai, kreipėmės į Lietuvos banką dėl licencijos. Gavę patvirtinimą, tapome legaliai bei oficialiai veikiančiais paskolų tarpininkais – „FINEX“. Kas be ko, nuolat naudojame savo sukauptas žinias, tobulėjame patys, padedami žmonėms lengviau suprasti bei paprasčiau gauti būsto ar kitas su nekilnojamuoju turtu susijusias paskolas. Neabejojame, kad ši veikla savo potencialo neturėtų prarasti niekada, kadangi būsto ar kt. tipo paskolos yra ir bus reikalingos visada.

Kokiomis taisyklėmis vadovaujasi Jūsų komanda? Kokie Jūsų komandos tikslai?

FINEX – sąžiningų paskolų brokerių kompanija, kurioje svarbiausias dėmesys yra skiriamas klientui. Sąžiningumas bei skaidrumas – mūsų pagrindinės vertybės.

Paskolos dažniausiai siejamos su kelione į banką ir nemažais iššūkiais. Kuo išskirtinės Jūsų teikiamos paslaugos, lyginant su konkurentais? Kodėl žmonės turėtų pasirinkti Jus?

Kaip ir minėjau, visas dėmesys yra skiriamas klientui ir kuo sklandesniam bei aiškesniam paskolos gavimo procesui. „FINEX“ komanda turi analogų Lietuvoje neturinčią paslaugą – nuotolinę būsto paskolos gavimo galimybę. Nemaža dalis mūsų klientų dirba užsienyje, todėl ši paslauga jiems yra ypatingai aktuali. Ši paslauga supaprastina ir pagreitina patį būsto paskolos gavimo procesą.

Svarbu ir tai, jog mes dirbame ir su nestandartiniais privačių asmenų bei verslo finansavimo atvejais, kai klientas susiduria su sunkumais kreipiantis į banką, kredito uniją ar kt.

Būsto paskolos paraiška

Šiuolaikiniame pasaulyje labai daug konkurencijos, kuri verslininkams neretai būna labai sunki. Kas sunkiausia Jums, vystant šią veiklą?

Sunkiausia buvo pati pradžia, nes tuo metu reikėjo ne tik įkurti kompaniją, tačiau ir įgyti klientų pasitikėjimą. Būtent tuo metu jautėsi didžiausia konkurencinė aplinka. Šiandien dienai esame tikrai stiprūs ir galime save vadinti profesionalais.

Kokias tendencijas pastebite paskolų srityje šiandien? Kokius žingsnius, prieš imant paskolą, turėtų atlikti žmogus?

Nors ir butų pardavimai, bent jau Vilniuje, šiuo metu yra smukę kelis kartus, tačiau paskolų sektoriuje žmonės yra vis dar aktyvūs – t. y. mes nejaučiame esminių pasikeitimų ar klientų srauto sumažėjimo. Žmogus, kuris ruošiasi gauti paskolą, turėtų įvertinti savo galimybes: kokio dydžio pradinį įnašą galėtų skirti to būsto įsigijimui, ar žmogus sugebės mokėti paskolos įmokas, kurios dažniausiai yra su kintama dalimi ir dėl įvairių vykstančių procesų gali padidėti. Taip pat reikėtų apgalvoti tai, kaip keisis jūsų šeimos finansinė padėtis ateityje. Jeigu asmuo yra tikras, kad būsto paskola jo finansinei padėčiai didelės įtakos dabar ir ateityje neturės – pats laikas kreiptis į „FINEX“ paskolų brokerius.

Kaip manote, kokios savybės reikalingos žmogui, siekiančiam tikslų versle arba veikloje?

Verslo kūrimas reikalauja analizės, nuolatinio tobulėjimo, planavimo, investicijų ir, žinoma, savo potencialių klientų pažinimo. Reikėtų suprasti, jog klaidų bei iššūkių nebus išvengta, tačiau dėl to nereikėtų nuleisti rankų. Labai svarbu turėti konkretų tikslą bei planą tam tikslui pasiekti. Mes, „FINEX“ komanda, kiekvieną dieną tai ir stengiamės daryti.

Į svetainę

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |