Sekite naujienas

Startuoliai

Utrechte įsikūrusi bendrovė „Trunkrs“ surinko 15 mln.

Paskelbta

-

Siuntų pristatymo tvarumą ir efektyvumą suteikęs olandų startuolis „Trunkrs“ ką tik surinko 15 milijonų eurų B serijos finansavimą ir siekia tapti rinkos lyderiu Beniliukso šalyse.

Utrechte įsikūręs startuolis „Trunkrs“ siekia pagerinti pristatymo tą pačią ir kitą dieną pasiūlymus augančiam el. prekybos sektoriui. 2015 metais įkurta įmonė per naują finansavimo etapą, kuriam vadovauja Korys, surinko 15 mln. Prie Belgijos investicinės bendrovės, kuri remia „Trunkrs“, prisijungia „VP Capital“ ir „SET Ventures“.

Reklama:

Siekdama padidinti tvarumą paskutinėje siuntų pristatymo mylioje, „Trunkrs“ pristatymo grandinėje naudoja esamus pristatymo sunkvežimius ir paskirstymo centrus, kad išlaikytų mažą plotą ir greitą pristatymą.

Bendrovė yra viena iš pirmaujančių Nyderlandų pristatymo partnerių aukščiausios kokybės el. prekybos žaidėjams, o 2021 m. ji išsiplėtė į Flandriją. Daugelis internetinių parduotuvių, įskaitant „Mediamarkt“, patiki „Trunkrs“ greitu, patikimu ir lanksčiu siuntų pristatymu. Išlaikydamas tvarumą, startuolis taip pat imasi aktyvių veiksmų, kad elektrifikuotų partnerio transporto priemonių parką, kartu išlaikant mažą savo pėdsaką.

Janas Wijnas, generalinis direktorius, paaiškino: „Savo sektoriuje esame aktyvūs tvarumo didinimo paspartėjai. Korys, VP Capital ir SET Ventures investicijų dėka galime sustiprinti savo, kaip rinkos lyderio, pozicijas Nyderlanduose ir išplėsti savo buvimą rinkoje Belgijoje, kad Belgijos internetinės parduotuvės galėtų pasipelnyti iš mūsų greito ir patikimo siuntų pristatymo. Tai padidins mūsų poveikį ir tuo didžiuojamės.

Pristatymo pramonė, ypač padidėjusios greitų pristatymų paklausos amžiuje, sulaukia kritikos dėl savo poveikio aplinkai. Tačiau Trunkrs nori tai pakeisti ir užtikrina, kad tvarumas būtų įtrauktas į verslo metodus. Tai taip pat buvo pagrindinė šios investicijos dalis.

Guusas van Puijenbroekas, „VP Capital“ direktorius, komentavo: „Ši investicija leis „Trunkrs“ dar labiau paskatinti siuntų pristatymo elektrifikavimą ir pasiekti didesnį CO2 emisijų mažinimą nuolat augančioje elektroninės prekybos rinkoje. Mūsų vertinimas taip pat parodė, kad „Trunkrs“ savo partneriams kelia aukštus darbo sąlygų ir tvarumo standartus. Bendradarbiavimas su „Korys“ ir „SET Ventures“ dėl investicijų į „Trunkrs“ ir įmonės vizija bei novatoriški sprendimai puikiai dera su mūsų siekiu nukreipti savo kapitalą tvarios pažangos link.

Brieuc de Hults, Korys investicijų direktorius, pridūrė: „Jie ne tik siūlo patikimą, tvarų ir greitą pristatymo sprendimą, bet ir leidžia mažoms ir vidutinėms internetinėms parduotuvėms sąžiningai konkuruoti ir pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės ir tvarų pristatymą. parinktys, panašios į didesnes el. prekybos platformas, todėl jos skatina daugiau vietinės el. prekybos. Jie jau yra rinkos lyderiai Nyderlanduose ir kartu su „VP Capital“ bei „SET Ventures“ pasirūpinsime, kad „Trunkrs“ užkariautų ir Belgijos rinką. “

Kapitalo padidinimas bus naudojamas „Trunkrs“ augimo planams paremti, įskaitant tapimą Beniliukso rinkos lyderiu ir visos siuntų pristatymo grandinės tvarumo didinimą.

Sherief Rahim, IMPROVED vykdomasis direktorius, pakomentavo: „Kadangi elektroninės prekybos sektoriaus pagrindai išlieka stiprūs, o pristatymas tą pačią dieną vis labiau tampa norma vartotojams, „Trunkrs“ turi geras sąlygas tapti kategorijos lyderiu tiek savo technologijų atžvilgiu. ir įsipareigojimas elektrifikuoti laivyno partnerius. Per B serijos augimo finansavimą „Trunkrs“ greitai pasieks naujas aukštumas ir paspartins savo lyderio pozicijas visoje Beniliukso logistikos rinkoje ir už jos ribų.

 

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |