Sekite naujienas

Straipsniai

7 kūrybiškos idėjos, kaip už nedidelį biudžetą pakeisti namų interjerą

Paskelbta

-

Pakeiskite savo namų interjerą nesugadindami banko! Pasitelkę keletą kūrybinių idėjų ir šiek tiek rankų darbo, galite suteikti savo namams visiškai naują išvaizdą neišleisdami per daug. Nesvarbu, ar tai būtų keli nedideli patobulinimai, ar visiškas remontas, šios septynios idėjos padės jums maksimaliai išnaudoti savo biudžetą ir įgyvendinti interjero dizaino svajones. Yra daugybė būdų, kaip atnaujinti namus neišleidžiant daugybės pinigų – nuo sienų perdažymo iki galerijos sienos sukūrimo. Pasitelkę tinkamą kūrybiškumo ir reikiamų išteklių derinį, galite sukurti gražų, unikalų interjerą, kuris leis jūsų namams jaustis gaiviai ir jaukiai. Taigi pradėkime! https://www.architektugildija.lt/interjero-dizainas/

Sienų perdažymas

Geriausias būdas pakeisti namų interjerą už mažesnę kainą – perdažyti sienas. Tai ekonomiškiausias būdas pakeisti kambario atmosferą – jei rasite jums tinkančią spalvą, tai kainuos tik 30-50 JAV dolerių už galoną. Galite rinktis iš begalės spalvų, raštų ir tekstūrų. Nepamirškite įskaičiuoti teptuko, volelio ir medžiagų, reikalingų sienoms paruošti dažymui, kainos. Paruošiamųjų darbų kiekį galite sumažinti perdažydami tik tas sienas, kurias reikia perdažyti. Tapetai – greitas, paprastas ir nebrangus būdas suteikti interjerui senovinio žavesio. Jei pasirinksite subtilų raštą, tapetai bus labiau dekoratyvinis elementas, o ne akį rėžianti detalė. Tapetai yra greitas sprendimas nedideliems plotams ir gali būti puikus būdas bet kuriam namų kambariui suteikti asmeninį akcentą.

Reklama:

Atnaujinkite apšvietimą

Apšvietimas jūsų namuose iš tiesų gali sukurti arba sugadinti bendrą kiekvieno kambario atmosferą. Apšvietimas gali paveikti atmosferą, nuotaiką ir net tai, kaip suvokiate visko namuose spalvą. Pavyzdžiui, geltona šviesa sukurs šilumos ir jaukumo įspūdį, o mėlyna šviesa kambarį padarys vėsų, gaivų ir modernų. Jei norite pakeisti namų kambarį, apšvietimo pakeitimas gali būti paprastas, greitas ir pigus būdas tai padaryti. Yra daugybė būdų, kaip galite atnaujinti savo namų apšvietimą. Galite pakeisti lemputes į dekoratyvesnio dizaino, pakeisti jas skirtingų spalvų lemputėmis arba pridėti šviestuvų, prožektorių ar stalinių lempų. Norėdami suteikti kambariui naują išvaizdą, galite pakeisti šviestuvus šiuolaikiškesniais ar dekoratyvesniais. Taip pat galite pakeisti lemputes į skirtingų spalvų lemputes ir suteikti kambariui visiškai naują išvaizdą.

Atnaujinkite baldus

Yra daugybė būdų, kaip galite atnaujinti baldus, kad pagyvintumėte savo namus ir suteiktumėte interjerui naują išvaizdą. Galite nudažyti, nudažyti arba pakeisti baldų apdailą, kad jie derėtų prie likusio interjero. Taip pat galite baldus apmušti naujais apmušalais arba iš naujo padengti, kad jie atrodytų kaip nauji. Galite pakeisti baldų stilių, dizainą ar spalvą, kad jūsų kambarys atrodytų visiškai naujai. Taip pat galite keisti baldų formas, dydžius ir medžiagas. Pavyzdžiui, knygų lentynas iš paprastų ir nuobodžių galite paversti stilingomis ir dekoratyviomis centrinėmis lentynomis. Taip pat galite pakeisti baldų dizainą ir stilių, kad jie derėtų prie likusio interjero. Galite rinktis baldus modernizuoti arba suteikti jiems senovinį ar kaimišką atspalvį.

Pastatykite sieną

Be perdažymo, paprasčiausias būdas pertvarkyti namus – sukurti naują sieną. Siena gali padėti suskaidyti didelius kambarius ir suteikti jiems jaukumo bei intymumo. Siena taip pat gali būti puikus papildymas, jei jums trūksta vietos. Sieną galima sukurti įvairiais būdais. Sieną galite sukurti prie jau esamos sienos pridėdami siją, lentyną ar tam tikrą baldą. Taip pat galite pastatyti naują sieną nuo nulio. Pastarasis būdas yra brangesnis projektas, tačiau jis suteiks jums visišką naujos sienos dizaino ir stiliaus kontrolę. Taip pat galite pasirinkti statyti dalinę sieną. Jei turite didelį kambarį, kurį norite atskirti, dalinė siena gali būti geras sprendimas.

Pridėkite šiek tiek žalumos

Galite pakeisti savo namų interjerą ir suteikti jam gaivų vaizdą pridėdami žalumos. Tai gali būti puikus būdas įnešti gamtą į patalpas ir sukurti ramią bei atpalaiduojančią atmosferą. Jei turite vietos, keli augalai ar gėlių vazonai gali pakeisti bet kurį namų kambarį. Galite rinktis iš daugybės kambarinių augalų, kuriuos lengva prižiūrėti, pvz: Atminkite, kad skirtingiems augalams reikia skirtingo saulės šviesos ir vandens kiekio, todėl turėsite atidžiai išsirinkti augalus, kurie geriausiai tinka jūsų namams. Taip pat galite pridėti augalų prie sienų, įrengdami vertikalų sodą.

Sukurkite galerijos sieną

Galerijos siena – puikus būdas pakeisti namų interjerą ir pademonstruoti savo skonį bei stilių. Galite rinktis įvairias medžiagas, pavyzdžiui, įrėmintus meno kūrinius, audinius, smulkmenas ir kitus dekoratyvinius daiktus. Galerijos sieną galite naudoti mėgstamiausiems kūriniams eksponuoti arba norėdami išryškinti ir pakeisti namų kambarį. Galerijos siena – puikus būdas pakeisti kambarį, nesvarbu, koks jūsų biudžetas. Tai puiki idėja nuomininkams, nes tai lengva transformacija, nereikalaujanti daug darbo ar įrankių. Galite naudoti daiktus, kuriuos turite namuose, arba vietinėje namų apyvokos reikmenų parduotuvėje nusipirkti nebrangių dekoratyvinių elementų. Galerijos siena – puikus būdas suteikti savo namų interjerui spalvų ir asmeniškumo.

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |