Sekite naujienas

Straipsniai

Kodėl mano konkurentai turi geresnes Google pozicijas?

Paskelbta

-

Ar yra tekę nusivilti pamačius, kad jūsų konkurentai Google paieškos rezultatuose užima aukštesnes pozicijas nei jūsų svetainė?

Ši problema kamuoja daugelį įmonių savininkų, ypač tuos, kurie dar tik pradeda dirbti paieškos sistemų optimizavimo (SEO) srityje arba su tuo yra menkai pažįstami. Nepamirškite, kad aukštesnes pozicijas užimantys konkurentai tiesiog atima potencialius klientus iš jūsų rankų. Taip neturėtų būti.

Reklama:

Šiame straipsnyje nagrinėsime priežastis, dėl kurių jūsų konkurentai dažniausiai užima geresnes pozicijas, ir aptarsime, kaip profesionalios SEO įmonės paslaugos gali padėti jums sumažinti atotrūkį ir galiausiai patiems pirmauti.

Efektyvi raktinių žodžių strategija

Viena iš priežasčių, kodėl jūsų konkurentai užima aukštesnes pozicijas, gali būti ta, kad jie sukūrė veiksmingesnę raktinių žodžių strategiją.

Galbūt jie labai tiksliai nustatė tinkamus raktinius žodžius, kurie yra svarbūs jų tikslinei auditorijai, ir atitinkamai optimizavo savo svetainės turinį. Tai padarius ir jums, padidės tikimybė pritraukti daugiau organinio srauto.

Publikuojamas aukštos kokybės turinys

Svetainės, kurių turinys yra įvertinamas kaip: įdomus, informatyvus ir gerai parašytas, dažniau užima aukštesnes pozicijas paieškos rezultatų puslapiuose (SERP).

Pagal Google algoritmus gerais rezultatais apdovanojamos svetainės, kuriose naudotojams pateikiama vertinga informacija. Todėl, jei jūsų konkurentai nuolat kuria puikų turinį, laikas pasitempti ir jums.

Tvirtas atgalinių nuorodų profilis

Atgalinės nuorodos (angl. backlinks) yra svarbus SEO aspektas. Būtent jos signalizuoja paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė yra patikimas ir autoritetingas informacijos šaltinis. Jei jūsų konkurentai turi tvirtesnį atgalinių nuorodų profilį, t. y. į jų puslapius nukreipia daugiau kokybiškų ir svarbių svetainių, tikėtina, kad jie užims aukštesnę vietą Google paieškos sistemoje.

Reklama:

Visgi patiems tai pasidaryti bus labai sunku. Šį darbą tikrai verta patikėti profesionalams.

Optimizuota svetainės struktūra ir našumas

Gerai optimizuota svetainės struktūra ir našumas – dar viena priežastis, dėl kurios jūsų konkurentai gali užimti aukštesnes pozicijas Google.

Tokie dalykai kaip svetainės krovimo greitis, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams ir lengvai naršoma svetainės struktūra gali turėti didelės įtakos jūsų svetainės pozicijoms paieškos sistemoje.

Jei jūsų konkurentai optimizavo savo svetaines geriau nei jūs (šiuo aspektu), jie gali būti apdovanoti geresniu matomumu SERP.

Atotrūkio mažinimas su profesionalų pagalba

Jei pabodo vytis konkurentus iš paskos, bene geriausias sprendimas – profesionalios SEO įmonės samdymas.

Patyrusi SEO komanda gali padėti jums sukurti veiksmingą raktinių žodžių strategiją, sukurti aukštos kokybės turinį, sukurti patikimą atgalinių nuorodų profilį ir optimizuoti jūsų svetainės struktūrą bei našumą. Daugiau apie naudas galite paskaityti čia.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |