Sekite naujienas

Straipsniai

Kodėl mano konkurentai turi geresnes Google pozicijas?

Paskelbta

-

Ar yra tekę nusivilti pamačius, kad jūsų konkurentai Google paieškos rezultatuose užima aukštesnes pozicijas nei jūsų svetainė?

Ši problema kamuoja daugelį įmonių savininkų, ypač tuos, kurie dar tik pradeda dirbti paieškos sistemų optimizavimo (SEO) srityje arba su tuo yra menkai pažįstami. Nepamirškite, kad aukštesnes pozicijas užimantys konkurentai tiesiog atima potencialius klientus iš jūsų rankų. Taip neturėtų būti.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Šiame straipsnyje nagrinėsime priežastis, dėl kurių jūsų konkurentai dažniausiai užima geresnes pozicijas, ir aptarsime, kaip profesionalios SEO įmonės paslaugos gali padėti jums sumažinti atotrūkį ir galiausiai patiems pirmauti.

Efektyvi raktinių žodžių strategija

Viena iš priežasčių, kodėl jūsų konkurentai užima aukštesnes pozicijas, gali būti ta, kad jie sukūrė veiksmingesnę raktinių žodžių strategiją.

Galbūt jie labai tiksliai nustatė tinkamus raktinius žodžius, kurie yra svarbūs jų tikslinei auditorijai, ir atitinkamai optimizavo savo svetainės turinį. Tai padarius ir jums, padidės tikimybė pritraukti daugiau organinio srauto.

Publikuojamas aukštos kokybės turinys

Svetainės, kurių turinys yra įvertinamas kaip: įdomus, informatyvus ir gerai parašytas, dažniau užima aukštesnes pozicijas paieškos rezultatų puslapiuose (SERP).

Pagal Google algoritmus gerais rezultatais apdovanojamos svetainės, kuriose naudotojams pateikiama vertinga informacija. Todėl, jei jūsų konkurentai nuolat kuria puikų turinį, laikas pasitempti ir jums.

Tvirtas atgalinių nuorodų profilis

Atgalinės nuorodos (angl. backlinks) yra svarbus SEO aspektas. Būtent jos signalizuoja paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė yra patikimas ir autoritetingas informacijos šaltinis. Jei jūsų konkurentai turi tvirtesnį atgalinių nuorodų profilį, t. y. į jų puslapius nukreipia daugiau kokybiškų ir svarbių svetainių, tikėtina, kad jie užims aukštesnę vietą Google paieškos sistemoje.

Visgi patiems tai pasidaryti bus labai sunku. Šį darbą tikrai verta patikėti profesionalams.

Optimizuota svetainės struktūra ir našumas

Gerai optimizuota svetainės struktūra ir našumas – dar viena priežastis, dėl kurios jūsų konkurentai gali užimti aukštesnes pozicijas Google.

Tokie dalykai kaip svetainės krovimo greitis, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams ir lengvai naršoma svetainės struktūra gali turėti didelės įtakos jūsų svetainės pozicijoms paieškos sistemoje.

Jei jūsų konkurentai optimizavo savo svetaines geriau nei jūs (šiuo aspektu), jie gali būti apdovanoti geresniu matomumu SERP.

Atotrūkio mažinimas su profesionalų pagalba

Jei pabodo vytis konkurentus iš paskos, bene geriausias sprendimas – profesionalios SEO įmonės samdymas.

Patyrusi SEO komanda gali padėti jums sukurti veiksmingą raktinių žodžių strategiją, sukurti aukštos kokybės turinį, sukurti patikimą atgalinių nuorodų profilį ir optimizuoti jūsų svetainės struktūrą bei našumą. Daugiau apie naudas galite paskaityti čia.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |