Sekite naujienas

Straipsniai

Maisto ruošos mobiliosios programėlės – tai puikus būdas prisidėti prie tvaraus vartojimo ir patirti gaminimo džiaugsmą

Paskelbta

-

Pramogų verslo pasaulis didelis, o technologinė pažanga atvėrė vartus į neaprėpiamą įdomiausių užsiėmimų pasirinkimą interneto erdvėje. Galimybės virtualiai keliauti, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, pasirinkus tinkamą svetainę iš „Casino LT“, ar skaityti elektronines knygas – tai tik maža dalis populiarių veiklų. Šachmatų partija su bendraminčiu kitoje pasaulio pusėje, pokeris internete, sporto varžybų stebėjimas tiesiogiai – visa tai įmanoma, atsiradus pasaulį pakeitusiam interneto ryšiui.

O kur dar mobiliosios programėlės, kurių jau yra sukurta daugiau nei 7 milijonai! Atsisiuntus jas į savo išmanųjį telefoną galima ne tik pramogauti, bet ir palengvinti kasdienybę. Jose yra patogu valdyti biudžetą, susidaryti veiklos planus, sekti sveikatos duomenis ir panašiai. O taip pat sau tinkančių programėlių ras tie, kurie mėgsta suktis virtuvėje, o gal atvirkščiai – susiduria su maisto gaminimo iššūkiais. Taigi, kaip pastarosios programėlės gali pagelbėti virtuvėje?

Reklama:

Pustuštis šaldytuvas – ne bėda

Kartais atsitinka taip, kad norisi gaminti, bet šaldytuvas yra pustuštis, eiti iki parduotuvės nėra jėgų, o galvoje – jokių minčių, kokią vakarienę pagaminti iš tų negausiai turimų produktų. Būtent tuomet ir verta į pagalbą pasitelkti mobiliąsias programėles. Tokios gerai vartotojų įvertintos programėlės kaip „SuperCook“ ar „SideChef: Recipes & Meal Plans“ sugeneruoja receptus iš tų produktų, kurie yra po ranka. Tereikia juos nurodyti ir išsirinkti geriausią receptą. 

Programėlės tinka visiems

Maisto gamybos entuziastai programėlėse ras naujų idėjų, produktų derinių ir gamybos būdų. Jos puikiai tiks ir studentams, kurie, išvykę iš tėvų namų, nori ne tik pradžiuginti savo skrandį, bet ir įmantresniu patiekalu nustebinti bendrabučio draugus. Mat patiekalo ruošos procesas čia yra pateikiamas pažingsniui, o vaizdinė medžiaga padeda nepasiklysti gaminimo vingrybėse. 

Be to, programėlių įvairovė leidžia rinktis. Pavyzdžiui, pritrūkus minčių, ką patiekti ant pusryčių stalo, galima įsidiegti „Breakfast Recipes“, o vegetariškos mitybos šalininkai gali naudotis „Vegetarian and Vegan Recipes“ ar bet kuria kita programėle, siūlančia augalinės sudėties patiekalus. 

Padeda vartoti tvariai

Reklama:

Be to, maisto gamybos programėlės padeda tinkamai valdyti savo šaldytuvo turinį. Matote, kad greitai baigsis vieno ar kito produkto galiojimo laikas? Įveskite tuos produktus į programėlę, išsirinkite receptą ir juos sėkmingai sunaudokite. Kai kuriose programėlėse yra suteikiama galimybė sudaryti savo savaitinį maisto pirkinių sąrašą ir gauti priminimus, kokių produktų šaldytuve greitai pritrūks. Taigi, jų naudojimas leidžia ne tik sutaupyti brangaus laiko ir pinigų, bet ir prisidėti prie tvaraus vartojimo.

Puiki erdvė rasti bendraminčių iš viso pasaulio

Tokiose programėlėse galima rasti ne tik receptų, bet ir bendraminčių. Pavyzdžiui, „Pepper: Social Cooking” platforma kviečia drąsiai dalintis savo receptais, keistis žiniomis ir bendrauti su kitais maisto gamybos entuziastais. Tai puiki socialinė erdvė, apjungianti mėgėjus ir profesionalus iš viso pasaulio. Taigi, maisto gamybos programėlės – tai nuostabi galimybė pažinti kitas kultūras. Juk būtent maistas yra tai, kas vienija visus pasaulio gyventojus.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |