Sekite naujienas

Sveikata

Odontologai bei ortodontai. Kaip dažnai reikia lankytis jų kabinetuose?

Paskelbta

-

Visi puikiai žinome, kad labai svarbu skirti dėmesio savo dantukų priežiūrai. Deja, net ir tai žinodami labai dažnai to dėmesio skiriame per mažai ir to rezultatas būna ne tik neestetiška išvaizda, tačiau ir tokia su kuria kasdien kramtyti yra labai sunku. Geriausias Jūsų burnos ertmės prižiūrėtojas – odontologijos klinika www.pilene.lt.

Joje galite rasti labai platų specialistų pasirinkimą, kurie tinkamai pasirūpins Jūsų dantukais. Svarbiausia naudotis jų patarimais ir reguliariai lankytis patikrai.

Reguliarus tikrinimais – graži šypsena

Jeigu norite,  kad Jūsų šypsena būtų graži ir sveika – tokiu atveju pas specialistą reikia lankytis kartą per pusę metų. Kai kuriais atvejais galbūt net dažniau – viskas priklauso nuo kiekvienos asmens burnos ertmės. Dažniausiai odontologas įvertinęs pateikia rekomendacijas. Tuo pačiu norime priminti, kad kartą per pusę metų reikia taip pat pasidaryti burnos higieną. Ją atlieka profesionalias, kuris su specialia įranga pasiekia tas vietas, kurių niekaip nepavyks pasiekti su dantų šepetuku. Tai garantija, kad pavyks išvengti su burnos ertme susijusių sveikatos problemų, kurios daro įtaką ne tik išvaizdai, tačiau ir organizmo funkcionavimui.

Kaip namuose prižiūrėti dantukus?

Reguliarus apsilankymas pas specialistą – garantijos, kad visada galėsite džiaugtis nuostabiai atrodančia ir labai gražia šypsena. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad tinkamai savo dantimis svarbu rūpintis ir namuose. Tikrai neužteks tik profesionalios burnos higienos. Kiekvieną dieną naudokite dantų pastą, siūlą ir skalavimo skystį, kadangi tik pilnas burnos priežiūros komplektas leis džiaugtis puikiai atrodančia burnos ertme. Juolab, valykite dantukus du kartus per dieną, po kiekvieno valgio naudinga atsigerti paprasto vandens. Galiausiai, venkite tų maisto produktų, kurie yra žalingi Jūsų dantims.

Kuo daugiau dėmesio savo dantukams skirsite – tuo ramesnis galite būti, kad jie atrodys puikiai ir tuo pačiu valgyti galėsite be skausmų. Svarbiausia – reguliarus apsilankymas pas odontologą ir tuomet net ir grėsmingiausios ligos Jums nebus baisios.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos