Sekite naujienas

Technologijos

Drabužių skalbimui ir džiovinimui – du buitinės technikos įrenginiai ar vienas?

Paskelbta

-

Pasirinkti tinkamą buitinę techniką skalbinių skalbimui bei džiovinimui yra svarbus sprendimas bet kuriam namų ūkiui. Renkantis tinkamą variantą svarbu nuspręsti, ar rinktis atskirus įrenginius skalbimui ir džiovinimui, ar skalbyklę su džiovinimo funkcijomis. Kartu su „Samsung Electronics Baltics“ produktų treneriu Tomu Alešiūnu aptarsime šių variantų privalumus ir trūkumus, kurie nulemia įvairius veiksnius, tarp kurių – patogumas, vietos panaudojimas, efektyvumas ir bendra skalbimo patirtis.

Ant drabužių džiovyklos sukabinti skalbiniai nepuošia nė vienų namų. Todėl žmonės, norėdami lengviau susidoroti su šiais iššūkiais, vis dažniau domisi skalbinių džiovinimo buitine technika. Anot „Samsung Electronics Baltics“ produktų trenerio Tomo Alešiūno, ieškant tinkamiausio varianto skalbinių priežiūrai, verta atkreipti dėmesį į kelis niuansus: turimą vietą namuose, pageidaujamas džiovinimo funkcijas bei finansinius išteklius.

Dažnai skalbiantiems ir taupantiems laiką

Atskiruose įrenginiuose paprastai būna didesnė talpa, palyginti su kombinuotais įrenginiais, todėl vienu metu galima skalbti ir džiovinti daugiau daiktų, taip padidinant efektyvumą ir sumažinant reikalingų skalbimo ciklų skaičių. Be to, naudodami atskirus įrenginius galite laisvai rinktis konkrečius modelius, pritaikytus jūsų poreikiams.

Taigi, turintiems daugiau erdvės bei norintiems platesnio funkcionalumo, pirmenybę vertėtų teikti atskiriems įrenginiams. Pasak produktų trenerio, tai padės sutaupyti laiko, kadangi vienu metu gali vykti du procesai – skalbinių plovimas ir džiovinimas.

„Naudojant atskirą skalbyklę ir džiovyklę tas pats kiekis švarių skalbinių gali būti paruošiamas per dvigubai trumpesnį laiką. Tad atskirus įrenginius itin dažnai renkasi šeimos su mažamečiais vaikais, kurioms didelis kiekis skalbinių – kasdienybė“, – teigia T. Alešiūnas.

Specialistas priduria: „Dar vienas klientų itin vertinamas atskiros džiovyklės privalumas – didesnė skalbinių džiovyklės talpa, tad vienu metu joje galima džiovinti daugiau skalbinių nei skalbyklėje, turinčioje džiovinimo funkciją, taip padidinant efektyvumą ir sumažinant reikalingų skalbimo ciklų skaičių.“

Tačiau yra ir tokio pasirinkimo trūkumų: be to, kad dviem įrenginiams reikalingas didesnis plotas ir erdvė namuose, atskirų prietaisų įrengimas taip pat ir kainuoja daugiau.

„Natūralu, jog dviem įrenginiams reikia daugiau ploto, tačiau įsigyjant du atskirus įrenginius patiriamos ir didesnės pradinės išlaidos lyginant su kombinuoto įrenginio įsigijimu. Taip pat ir atskirų buitinės technikos įrenginių įrengimas gali būti sudėtingesnis, gali prireikti papildomų santechnikos ir elektros darbų“, – sako T. Alešiūnas.

Vertinantiems patogumą bei norintiems sutaupyti finansiškai

Skalbyklės-džiovyklės tikrai palengvina gyvenimą tiems, kas neturi laiko laukti skalbimo ciklo pabaigos ir perkėlinėti skalbinius iš skalbyklės į džiovyklę.

„Pasibaigus skalbimo ciklui, mašina automatiškai persijungia į džiovinimo režimą. Be to, „Samsung“ daugiafunkcinėse skalbyklėse taikomos šiuolaikinės technologijos – jos gali būti prijungiamos prie „SmartThings“ programėlės, kuri apjungia jūsų namų įrenginius ir leidžia patogiai juos valdyti. Šios programėlės pagalba į jūsų išmanųjį telefoną gali būti siunčiami pranešimai, informuojantys apie skalbimo pabaigą ar kitą su skalbimu susijusią naudingą informaciją, tad galėsite būti užtikrinti, jog jūsų skalbiniai nebus pamiršti“, – dalijasi T. Alešiūnas.

Be to, naujausios skalbyklės-džiovyklės pasižymi dirbtiniu intelektu paremtomis funkcijomis, kurios geba automatiškai parinkti tokius skalbimo ir džiovinimo ciklus ar skalbimo priemonių kiekį, kokie būtų tinkamiausi konkretiems drabužiams.

Kadangi džiovyklė integruota į skalbimo mašiną, jai nereikės papildomos vietos namuose. Skalbyklės-džiovyklės užima mažiau vietos, todėl, pasak specialisto, idealiai tinka mažesnėse patalpose, kuriose labai svarbu maksimaliai išnaudoti erdvę.

Tačiau ekspertas pastebi, jog skalbyklių-džiovyklių talpa paprastai būna mažesnė, palyginti su atskirais įrenginiais, todėl gali tekti skalbti dažniau. Tai gali kelti nepatogumų didesnėms šeimoms arba namų ūkiams, kurie turi itin daug skalbinių.

Tad tiek kombinuoti įrenginiai, tiek atskira buitinė technika turi savų privalumų ir trūkumų. Ekspertas pataria įsivertinti, kurie įrenginių aspektai yra svarbiausi, atsižvelgiant į jūsų namų ūkio poreikius, įvertinti galimas ilgalaikes investicijas ir namų erdvę.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |