Sekite naujienas

Technologijos

Ekspertas pasakoja, kaip išsirinkti droną pradedančiajam naudotojui

Paskelbta

-

Ekspertas apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis drono modelį.

Rinkdamiesi droną pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į baterijos veikimo laiką ir galimybę naudoti grįžimo į pradinę padėtį sistemą, taip pat į tai, ar modelį leidžiama naudoti tam tikroje šalyje, Innopolio universiteto NTI kompetencijų centro “Robotikos ir mechatronikos komponentų technologijos” bepiločių technologijų laboratorijos vadovė Ksenija Šaškina.

Reklama:

Paklausta, į ką atkreipti dėmesį perkant droną, Šaškina pažymėjo, kad viskas priklauso nuo tikslo: “Jei ieškote drono pradedančiajam mėgėjui, atkreipkite dėmesį į baterijos veikimo laiką. Jei baiminatės, kad galite nesugebėti jo suvaldyti tolimų skrydžių metu, geriausia rinktis DJI droną su paleidimo ir grąžinimo sistema.

Eksperto teigimu, droną geriau pirkti iš oficialaus atstovo šalyje, kurioje planuojate jį naudoti. Pavyzdžiui, DJI pritaiko programinę įrangą ir komponentus pagal šalies, kurioje parduodama, įstatymus. Importuodami droną patikrinkite, ar jis nėra įtrauktas į draudžiamų modelių sąrašą. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į pridedamą įrangą, kurią taip pat gali būti draudžiama importuoti į ES.

Šaškina mano, kad renkantis, ar pirkti internetu, ar ne internetu, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių: “Jei kalbame apie pirkimą iš gamintojo, jokio skirtumo nėra. Dažniausiai pirkti iš perpardavėjų yra brangiau, nes jie tarpininkauja garantiniam aptarnavimui tarp jūsų ir oficialaus atstovo. Be to, šiais laikais dažnai pasitaiko suklastotų gaminių ir atsarginių dalių atvejų, todėl pirkdami droną iš rankų būkite atsargūs.

Ekspertas pažymėjo, kad galima rinktis naudotą droną: “Ši pramonė labai aktyviai vystosi ir daugelis dronų savininkų, kaip ir “iPhone” savininkai, vejasi naujus produktus. Tačiau jei neturite pakankamai pinigų naujam dronui su tinkamomis funkcijomis, galite įsigyti ir rankinį droną – tai labai paplitusi praktika, ypač Vakaruose. Pagrindinės naudotų dronų rinkos yra “eBay” ir “DroneTrader”.

Pirkdami naudotą droną, pirmiausia, anot eksperto, turite patikrinti konstrukcijos vientisumą, akumuliatoriaus talpą ir paprašyti savininko pademonstruoti skrydį įvairiais režimais. “Jei dronas turi FPV akinius arba nuotolinio valdymo pultą, patikrinkite, kaip jie veikia vietoje. Nedidelis Hack: daug dronų turi vandens kontakto indikatorių, kuris nuo vandens tampa rožinės spalvos. Jei jums patinkantis dronas ją turi ir ji yra spalvota, geriau jos neimti, nes gali būti pažeista elektronika”, – sakė ekspertas.

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |