Sekite naujienas

Technologijos

Jei nespėjote atsidaryti „Shazam“, paniūniuokite patys: nauja funkcija padės lengviau atrasti patinkančią dainą

Paskelbta

-

Turbūt esate susidūrę su situacija, kai išgirstate patinkančią naują dainą, tačiau niekaip nepavyksta jos rasti muzikos platformose. Kai kurie būtent tam išmaniajame telefone turi įsidiegę dainas identifikuojančią programėlę „Shazam“, tačiau ir jos kartais atsidaryti laiku gali nepavykti. Tačiau savo telefonui jau galite paniūniuoti ir patys. Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, sako, kad šią naujovę gali išbandyti dalis muzikos platformos „YouTube Music“ naudotojų – tam tereiks kelių paprastų žingsnių.

Jau galima paniūniuoti

Visi „Android“ išmaniųjų telefonų savininkai jau gali išbandyti džiugią staigmeną – muzikos platforma „YouTube Music“ neseniai pranešė, kad patinkančią dainą nuo šiol galima surasti kur kas paprasčiau. Naudotojams tereikia patiems padainuoti ar paniūniuoti dainos melodiją savo telefonui.

„Naujoji funkcija bus ypač naudinga tuo atveju, kai iš galvos niekaip negalite išmesti kažkur išgirstos dainos, tačiau nežinote, kas ją atlieka. Platformos kūrėjai žada, kad įrankis veiks net ir tokiu atveju, jei dainuoti nemokate. Užteks pašvilpauti ar paniūniuoti melodiją. Bet to, kaip ir populiariausias įrankis „Shazam“, ši funkcija gali atpažinti kūrinius jiems grojant“, – sako A. Lukošius.

Padainavus norimą melodiją, „YouTube Music“ pateiks visą svarbiausią informaciją apie kūrinį – jo pavadinimą, atlikėją, albumą ir dainos viršelį, išleidimo metus, kitą svarbią informaciją apie dainą.

Nuo šių metų kovo mėnesio bandoma programinė įranga sukurta remiantis „Google“ išmaniojo telefono „Pixel“ funkcija „Now Playing“. Pastaroji naudoja dirbtinį intelektą, suderinantį muziką su išgirstu garsu.

Kaip naudotis?

Pasak „Tele2“ Inovacijų eksperto, naudotis šia funkcija labai paprasta. Tereikia atverti „YouTube Music“ programėlę ir pagrindiniame puslapyje bakstelėti viršutiniame dešiniajame kampe esantį paieškos mygtuką su padidinamojo stiklo piktograma, o tada paspausti garso bangos piktogramą. Programa paprašys jūsų pagroti, padainuoti arba paniūniuoti bet kurią dainą, kurios bandote ieškoti.

„Tiesa, bent kol kas atsiliepimai apie šią šviežutėlę funkciją dar yra dvejopi. Nors ji puikiai atpažįsta populiarias ir gana paprastas melodijas, kur kas sunkiau suranda, pavyzdžiui, įmantrius džiazo kūrinius ar kitų sudėtingų žanrų dainas. Tikėtina, kad laikui bėgant ši technologija dar patobulės“, – teigia A. Lukošius.

Ekspertas priduria, kad ši funkcija prieinama tiems naudotojams, kurie savo „Android“ įrenginyje turi programėlės „YouTube Music 7.02“ versiją. Atnaujinti savo programėlę galima tiesiogiai per „Android“ įrenginyje esančią „Play Store“ parduotuvę. Kol kas nepranešama, kada identiška funkcija bus prieinama „iOS“ išmanių įrenginių savininkams.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |