Sekite naujienas

Technologijos

Lietuvoje pradedama prekyba naujaisiais „Samsung Galaxy S24” serijos įrenginiais

Paskelbta

-

Sausio 31 d. Lietuvoje prasideda oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy S24 Ultra“, „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24“ pardavimai. Su šia „Galaxy S“ serija bendrovė žengia į naują erą, kurioje dirbtinis intelektas sustiprina daugybę įrenginio aspektų bei keičia tai, kaip iki šio naudojomės išmaniuoju telefonu. Nuo šiandien įrenginius galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internete adresu www.samsung.lt.

Sausio 17 d. „Galaxy Unpacked“ renginio metu pristatyti išmanieji telefonai pasižymi unikalia dirbtinio intelekto „Galaxy AI“ technologija, kuri „Galaxy S24“ serijoje pagerina arba atveria naujas funkcijas – nuo galimybės bendrauti be jokių kliūčių su išmaniuoju teksto ir skambučių vertimu iki maksimalios kūrybinės laisvės ir naujų naršymo galimybių.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Pagal išankstinės prekybos rezultatus, Baltijos šalyse perkamiausias „S24” serijos išmanusis telefonas – „Galaxy S24 Ultra“. Šio modelio pardavimai sudaro net 62 proc. visų pardavimų.

Bendrovės duomenimis, išankstinės prekybos metu išryškėjusi tendencija – padidėjęs pirkėjų poreikis įsigyti didelės atminties modelių versijas. 1 TB versija, kuri prieinama tik „Ultra“ modelyje, sudaro net 22 proc. pardavimų – tai 7 kartus daugiau, lyginant su praėjusių metų flagmano „Galaxy S23 Ultra“ 1 TB modelio pardavimais.

Naujosios serijos telefonų spalvos sukurtos pagal Žemės mineralų atspalvius. „Galaxy S24 Ultra“ išmaniuosius telefonus pirkėjai gali rinkis iš keturių spalvų: titano pilka, titano juoda, titano violetinė ir titano geltona. „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24“ taip pat prieinamos keturios spalvos: onikso juoda, marmuro pilka, kobalto violetinė ir gintaro geltona.

Baltijos šalyse, pagal išankstinių pardavimų rezultatus, populiariausios „S24“ serijos išmaniųjų telefonų spalvos – pilka (40 proc. pardavimų) ir juoda (32 proc. pardavimų).

Kasdienė patirtis su dirbtiniu intelektu

„Galaxy AI“ pristato patobulintą dirbtinį intelektą, kuriuo siekiama gerinti kiekvieną gyvenimo aspektą bei kone svarbiausią telefono funkciją – komunikaciją.

DI paremta funkcija ypač naudinga tada, kai reikia bendrauti iškilus kalbos barjerams: DI pagelbės tiek visiškai nemokantiems, tiek ir tiems, kuriems šiek tiek trūksta tam tikros kalbos žinių.

Bendraukite su studentu ar kolega iš užsienio ar rezervuokite viešbutį kitoje šalyje naudojant „Live Translate“ funkciją – realaus laiko balso ir teksto vertimo programą, pritaikytą telefono skambučiams ir pranešimams.

Naudodami „Interpreter“, tiesioginius pokalbius galite akimirksniu išversti padalytame ekrane. Taip vienas priešais kitą stovintys asmenys gali perskaityti kito asmens pasakyto sakinio transkripciją. Ši funkcija veikia ir nenaudojant mobiliųjų duomenų ar „Wi-Fi“.

Pranešimuose ir kitose programėlėse „Chat Assist“ gali padėti pakoreguoti pokalbius, kad šie skambėtų taip, kaip labiausiai tinka tam tikromis aplinkybėmis: pavyzdžiui, jei norite nusiųsti mandagią ar oficialią žinutę bendradarbiui arba parašyti trumpą, bet skambią frazę socialiniuose tinkluose.

Naujoji išmaniųjų įrenginių serija žymi svarbų etapą naršymo istorijoje – tai pirmieji telefonai, kuriuose debiutavo su „Google“ sukurta intuityvi, gestais valdoma „Circle to Search“ funkcija. Ilgai paspaudę pradžios mygtuką, galite apvesti, paryškinti, brūkštelėti ar paliesti bet kokį objektą savo „Galaxy S24“ ekrane ir akimirksniu gauti objekto paieškos rezultatus. Jei draugo socialinės medijos įrašo fone pamatysite gražią lankytiną vietą arba „YouTube Shorts“ vaizdo įrašuose neįtikėtinai įdomų faktą, turėsite galimybę greitai sužinoti daugiau neišeidami iš atvertos programėlės.

Saugumas, privatumas ir tvarumas viename


„Galaxy S24 Ultra“ ekranas yra pagamintas iš „Corning® Gorilla® Armor“ medžiagos. Ji buvo optiškai patobulinta ir pakeista molekuliniu lygmeniu: tai padidina ekrano patvarumą 50 proc., o atsparumą įbrėžimams – keturis kartus.

Siekdama įvertinti išskirtinį atsparumą įbrėžimams, stiklų gamintoja sukūrė naują laboratorinį „Scratch Bot“ testą, skirtą atkartoti mikroįbrėžimus, atsirandančius dėl kasdienio nusidėvėjimo. Atlikus šį kruopštų bandymą, „Gorilla Armor“ stiklas neparodė jokių matomų įbrėžimų ir buvo daugiau nei keturis kartus atsparesnis įbrėžimams nei konkurentų aliumosilikatiniai dengiamieji stiklai.

Ilgalaikis technologijų bendrovės įsipareigojimas suteikti naudotojams galimybę adaptuoti ir valdyti savo įrenginį tęsiasi ir DI eroje. Pavyzdžiui, naudojantis „Advanced Intelligence“ nustatymais, galima išjungti internetinį duomenų apdorojimą DI funkcijoms.

„Knox Matrix“ – tai viską apjungianti saugi erdvė, kurioje vietoje slaptažodžių naudojami saugumo raktai. Jie suteikia patogią ir saugią prieigą prie naudotojų registruotų svetainių ir programėlių. Prisijungimui naudojami skaitmeniniai prisijungimo duomenys, kurie padeda apsisaugoti nuo kibernetinių sukčių atakų.

Be to, kartu su naująja „Galaxy S24” serija „Samsung“ išplėtė savo telefonų operacinės sistemos ir saugumo atnaujinimus. Šiuose įrenginiuose bus siūlomi septynių kartų operacinės sistemos atnaujinimai ir septynerius metus truksiantys saugumo atnaujinimai.

„Galaxy S24“ toliau didina perdirbtų medžiagų panaudojimą „Galaxy“ įrenginiuose – vidiniams ir išoriniams komponentams pasitelkiamas perdirbtas plastikas, stiklas ir aliuminis.

Be to, pirmą kartą „Galaxy S24 Ultra“ modelio akumuliatoriuje panaudota ne mažiau kaip 50 proc. perdirbto kobalto, o kuriant garsiakalbius panaudota 100 proc. perdirbtų retųjų žemės elementų.

„Galaxy S24“ taip pat yra pirmasis „Galaxy S“ serijos telefonas, kuriam sukurti panaudotas perdirbtas plienas ir termoplastinis poliuretanas (TPU).

Naujųjų „S24” serijos įrenginių ieškokite Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internetinėse parduotuvėse.

Naujienos

Verslas20 val prieš

„Planas Chuliganas” tapo „Ignitis” klientų aptarnavimo partneriais

Laimėjęs viešą pirkimą teikti klientų aptarnavimo paslaugas, kontaktų centras „Planas Chuliganas” oficialiai tapo sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis” klientų aptarnavimo...

Verslas21 val prieš

„Vienaragis vienaragyje”: „Saily” kūrėjų patarimai

Vykintas Maknickas,„Nord Security” produktų strategijos vadovas, dalinasi svarbiausiais patarimais, padėsiančiais kuriant naują produktą. 1. Sekti rinkos tendencijas „Nord Security” mes...

Verslas1 d. prieš

Priimtas Poveikio klimatui neutralizavo pramonės aktas: atvers naujas galimybės Lietuvos žaliosioms technologijoms

Šių metų balandžio 25 d. Europos Parlamentas priėmė Poveikio klimatui neutralizavimo pramonės aktą (angl. Net-Zero Industry Act – NZIA). Tikimasi,...

Startuoliai2 d. prieš

Startuoliai Lietuvoje: daugiausiai mokesčių sumokėjo „Nord Security“, didžiausias algas moka „Game Insight“, daugiausiai darbuotojų įdarbina „Vinted“

Pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje veikiantys startuoliai sumokėjo 91,5 mln. eurų mokesčių – 8 proc. daugiau nei prieš metus, tačiau...

Verslas2 d. prieš

Remigijus Pečiulis. Verslas internete – kaip sukurtą produktą apsaugoti nuo kopijavimo?

Šiais laikais, kai elektroninė prekyba vis labiau populiarėja, kone automatiškai daugėja ir produktų kopijavimo atvejų. Ypatingai tų, kurie yra gerai...

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |