Sekite naujienas

Technologijos

Pertvarkyta „Gmail“ sąsaja, įskaitant „Chat“ ir „Meet“, dabar yra naujoji numatytoji

Paskelbta

-

„Gmail“ dabar pristato naują vartotojo sąsają, kurios šoninėje srityje pagal numatytuosius nustatymus bus rodomos „Chat“ ir „Meet“ skiltys. „Google“ pristatė šį naują integruotą rodinį anksčiau šiais metais, naudodama pasirinkimo parinktis, todėl turėjote rankiniu būdu įjungti „Chat“ ir „Meet“ sritis. Tačiau prasidėjus naujam diegimo etapui, įmonė privers jus atsisakyti, jei norite klasikinio „Gmail“ rodinio.

„Google“ teigia, kad pakeitimas bus taikomas „Google Workspace“ klientams ir naudotojams, turintiems asmenines „Google“ paskyras. Tai apima „Google Workspace Business Starter“, „Business Standard“, „Business Plus“, „Enterprise Essentials“, „Enterprise Standard“, „Enterprise Plus“, „Education Fundamentals“, „Education Plus“, „Frontline“ ir „Nonprofits“, taip pat „G Suite Basic“ ir „Business“ klientus bei „Google Workspace Individual“ naudotojus.

Reklama:

Tik „Google Workspace Essentials“ klientai nematys pakeitimo arba tie „Workspace“ klientai, kuriems suteikta prieiga tik prie „Gmail“, o ne prie kitų programų.

„Nuo šiandien mes teikiame atsisakymo patirtį tam tikram Gmail vartotojų segmentui. Tai reiškia, kad kai kurie naudotojai pagal numatytuosius nustatymus matys naują „Gmail“, bet vis tiek turės galimybę grįžti į klasikinį „Gmail“ nustatymų meniu. Kadangi mes ir toliau diegiame šią naują patirtį, naujasis „Gmail“ rodinys ir toliau bus pasiekiamas vartotojams, norintiems jį įjungti per sparčiuosius nustatymus“, – rašoma bendrovės tinklaraščio įraše.

„Google“ teigė, kad greitųjų nustatymų meniu pristato parinktį, leidžiančią išjungti „Chat“ arba „Meet“, kad galėtumėte greitai paslėpti skyrius, su kuriais nebendraujate. Šiuo metu šis jungiklis yra skiltyje Nustatymai> Pokalbiai ir susitikimai.

„Google“ pristato tvarkingą medžiagą, kurią perkursite, skirtą „Gmail“ galutiniams vartotojams. Rašymo mygtukas dabar yra stačiakampis kvadratiniais kampais, pakeičiantis piliulės formos mygtuką. Be to, yra naujas kūrimo mygtuko, šoninio skydelio ir skaitymo el. laiškų atspalvis.

Kartu su šiuo pranešimu „Google“ pristato naują „Meet“ funkciją, skirtą susitikimo ekrane matyti visų dalyvių atsakymo būseną ir naudoti pokalbių funkciją, kad susisiektumėte su žmonėmis, kurie priėmė kvietimą, bet dar neprisijungs. Idealiu atveju „Google“ taip pat turėtų įtraukti parinktį greitai išsiųsti jiems priminimą el. paštu, jei tik jie nesinaudos „Chat“.

Pranešimas apie naujo dizaino išleidimą paskelbtas praėjus kelioms dienoms po to, kai bendrovė pranešė, kad visi „Hangout“ naudotojai paragins pereiti prie „Gmail“ arba „Chat“ programos „Chat“.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt