Sekite naujienas

Technologijos

„Samsung“ pristatė 2024 m. televizorių liniją: centre – „AI TV“ dirbtinis intelektas geresniam vaizdui ir garsui

Paskelbta

-

Technologijų bendrovė „Samsung“ renginyje „Unbox & Discover 2024“ pristatė naują televizorių liniją. Naujieji „Neo QLED 8K“, „4K“ ir „OLED“ modeliai pasižymi „Samsung AI TV“ dirbtinio intelekto (DI) funkcijomis, tarp kurių – dar našesnis vaizdo kokybės gerinimas, triukšmo slopinimas bei išmanus energijos taupymas.

Šiųmetę gamintojo flagmanų „Neo QLED 8K“ seriją sudaro QN900D ir QN800D modeliai, kurių įstrižainę bus galima rinktis iš 65, 75 ir 85 colių. Atnaujintų „Neo QLED 4K“ televizorių dydžių pasirinkimas svyruos tarp 55 ir 98 colių – tai leis jiems prisitaikyti prie pačių įvairiausių interjerų. O pirmieji pasaulyje atspindžius sugeriantį „OLED“ ekraną turintys S95D, S90D ir S85D modeliai įstrižainės pasirinkimą išplės nuo 42 iki 83 colių.

Sustiprinkite pojūčius su „Neo QLED 8K“


Naujausioje „Neo QLED 8K“ linijoje diegiamas „NQ8 AI Gen3“ procesorius yra dukart spartesnis ir turi aštuonis kartus didesnį neuroninių tinklų skaičių, lyginant su pirmtaku. Šis našumo prieaugis suteikia pajėgesnį DI vaizdo apdorojimą ir ypatingą detalumą, nepriklausomai nuo vaizdo turinio šaltinio.

„Neo QLED 8K“ išryškina smulkiausias detales, pagerindamas vaizdo aiškumą ir natūralumą, o „8K AI Upscaling Pro“ funkcija vartotojo mėgstamiausių filmų ir serialų raišką padidina taip, kad ji būtų artimesnė 8K kokybei ir savo detalumu lenktų įprastus 4K televizorius. Papildomai, DI paremtas funkcionalumas staigius sportininkų judesius rungtynėse ir įtemptas veiksmo filmų scenas ekrane paverčia sklandesnėmis.

Naujausiuose televizorių flagmanuose DI padeda pagerinti ne tik vaizdo kokybę, bet ir garso takelį. „Active Voice Amplifier Pro“ technologija sustiprina kiekvieno veikėjo tariamų žodžių girdimumą, slopindama aplinkinį triukšmą, o „Object Tracking Sound Pro“ garso takelį sinchronizuoja su televizoriaus rodomu vaizdu. Prie audio patirties kūrimo prisideda ir „Adaptive Sound Pro“ sprendimas, garso parametrus sureguliuojantis pagal rodomą turinį ir priderindamas jį prie kiekvieno kambario akustikos.

DI taip pat leidžia „Neo QLED 8K“ geriau prisitaikyti prie savininko įpročių ir poreikių. Naujieji televizoriai geba automatiškai įjungti žaidimų režimą, optimizuojantį jų vaizdą ir garsą, o DI paremtos funkcijos padeda sureguliuoti kiekvieną sceną pagal vartotojo pageidaujamus vaizdo nustatymus.
Be to, puikia turinio kokybe galima mėgautis nedidinant energijos sąnaudų – „AI Energy Mode“ funkcija analizuoja aplinkos apšvietimą bei kitus parametrus ir pagal tai realiu laiku nustato energetiškai efektyviausias vaizdo rodymo parinktis.

Išmanios patirtys ir gilesnė integracija

Naujoji „Samsung“ televizorių linija sukurta akimirksniu susisieti su visa išmaniąja namų ekosistema jau pirmojo nustatymo metu. Vos tik vartotojai pirmąkart įjungs savo naująjį televizorių, jis nedelsdamas prisijungs prie esamų interneto tinklų ir įrenginių – tą tereikės patvirtinti paspaudus iššokusį pranešimą savo išmaniajame telefone.

2024 m. televizorių modeliai glaudžiai susisies ir su vartotojų išmaniaisiais telefonais. Priartėjus prie televizoriaus su išmaniuoju telefonu, jame aktyvuojamas „Smart Mobile Connect“ funkcionalumas, telefoną paverčiantis nuotoliniu TV ir kitų namie esančių išmaniųjų įrenginių valdymo pultu. Naujieji televizoriai taip pat įgalina vartotojus savo išmaniuosius naudoti kaip žaidimų pultelius su individualiai pritaikoma sąsaja ir vibracijos atsaku.

2024 m. linijos televizoriai leidžia vartotojui kurti personalizuotus valdiklius ir informacinius ekranus, kuriuose galima matyti stebėjimo kamerų vaizdą, įrenginių energijos suvartojimą, orus ir kitą svarbią informaciją.

Plati televizorių linija visiems pramogų poreikiams

Kartu su naujaisiais savo televizorių flagmanais „Samsung“ šiemet atnaujino ir „Neo QLED 4K“ seriją. Pažangus „NQ4 AI Gen2“ lustas pagyvina kiekvieno turinio vaizdą, o „Real Depth Enhancer Pro“ ir „Quantum Matrix“ technologijos užtikrina nepriekaištingą kontrastą net ir sudėtingiausiose scenose. Atkuriamo vaizdo autentiškumą patvirtina ir tai, kad „Neo QLED 4K“ ekranai tapo pirmaisiais pasaulyje pelniusiais „Pantone“ spalvų tikslumo sertifikatą.

Šiais metais technologijų bendrovė taip pat pristatė pirmuosius pasaulyje atspindžius sugeriančius „OLED“ televizorius, kurie išsaugo juodos spalvos gilumą bei vaizdo aiškumą net ir prasto apšvietimo sąlygomis.

Naujieji „Samsung OLED“ modeliai yra itin tinkami ir žaidimams – „Motion Xcelerator 144Hz“ funkcionalumas užtikrina sklandų judesių atkūrimą ir greitą atsaką. Visos minėtos inovacijos telpa itin ploname korpuse, kas leidžia šiems televizoriams elegantiškai įsilieti į interjerą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |