Sekite naujienas

Technologijos

„Samsung“ pristatė naujus populiariosios „Galaxy A“ serijos telefonus: ryškesnė naktinė fotografija ir flagmanų lygio duomenų sauga

Paskelbta

-

Technologijų bendrovė „Samsung Electronics“ pristatė naujus išmaniuosius telefonus – „Galaxy A55 5G“ ir „Galaxy A35 5G“. Naujieji prieinamos kainos modeliai išsiskiria dar daugiau „Galaxy“ flagmanams būdingų funkcijų, įskaitant dirbtiniu intelektu (DI) paremtą naktinę fotografiją, itin ryškius ekranus net ir šviečiant saulei bei patikimą duomenų apsaugą nuo įsilaužėlių. Lietuvoje šių išmaniųjų prekyba prasidėjo jau kovo 11 d.

„Lietuvoje bei daugybėje kitų rinkų „Galaxy A“ serijos išmanieji metai iš metų rikiuojasi perkamiausiųjų įrenginių viršūnėje. Šiemet, pirmąkart šios linijos istorijoje, be svarbių techninių patobulinimų naujieji „Galaxy A55 5G“ ir „Galaxy A35 5G“ pasipildė šifruota „Knox Vault“ aplinka, kuri leis dar efektyviau užkirsti kelią vartotojo slaptažodžių pasisavinimui, taip kasdienį išmaniojo naudojimą paverčiant dar saugesniu“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Aukštesnė fotografijos ir pramogų kokybė

„Galaxy A55 5G“ kamera buvo patobulinta taip, kad fiksuotų dar ryškesnes ir detalesnes nuotraukas tamsoje. Pažangūs DI algoritmai naktinių kadrų kokybę pagerina dar labiau ir, esant prastam apšvietimui, leidžia neapsiriboti vien kraštovaizdžių fiksavimu. Naktinių portretų režimas, papildytas daugiau skirtingų atspalvių palaikančia 12 bitų HDR gama, padeda šeimos narius ar draugus įamžinti dar kokybiškiau.

Tiek „Galaxy A55 5G“, tiek „Galaxy A35 5G“ siūlo ir daugiau išplėstinių kameros galimybių. Optinė vaizdo stabilizacija (OIS) ir skaitmeninė vaizdo įrašų stabilizacija (VDIS) leidžia išvengti susiliejusių kadrų net ir intensyviai judant, todėl ekrane paspaudę fiksavimo mygtuką vartotojai visada gali būti ramūs dėl nuotraukų ar vaizdo įrašų kokybės.

Naujieji „Galaxy A“ serijos įrenginiai suteikia daugiau galimybių ir pramogaujant. Didelė 6,6 colio ekrano įstrižainė leidžia komfortiškai žiūrėti filmus ir naršyti socialiniuose tinkluose, o „Super AMOLED“ ekrano technologija užtikrina didelį vaizdo ryškumą. Tam, kad išmaniaisiais telefonais būtų patogu naudotis lauke, juose taip pat įdiegta „Vision Booster“ funkcija, kuri iki šiol buvo prieinama tik bendrovės flagmanuose. Ji pritaiko ekrano spalvų toną taip, kad vaizdą būtų galima matyti net ir esant labai ryškiam apšvietimui.

Naujausios inovacijos didesniam saugumui

Įrenginių saugumas – vienas pagrindinių bendrovės prioritetų. Naujuosiuose „Galaxy A“ serijos įrenginiuose įdiegtas „Samsung Knox Vault“ sprendimas, kuris suteikia išplėstinę apsaugą nuo atakų tiek programinės įrangos lygyje, tiek fiziškai nuskaitant duomenis.

„Knox Vault“ aplinka izoliuota nuo pagrindinio įrenginio procesoriaus ir atmintinės, todėl joje gali būti saugomi tokie kritiniai vartotojo duomenys kaip slaptažodžiai, PIN numeriai ir ekrano užrakto šablonai. „Knox Vault“ taip pat saugiai talpina šifravimo kodus, kurie naudojami išmaniajame įrenginyje esančios informacijos užšifravimui. Telefono vagystės ar pametimo atveju užtikrinama, kad išmaniajame esančius duomenis galėtų pasiekti tik įrenginio ekrano užrakto kodą žinantis asmuo.

Naujuosiuose modeliuose įdiegta daugiapakopė „Samsung Knox“ platforma taip pat apsaugo nuo kritinių programinės įrangos pažeidimų, realiu laiku aptinka įrenginiui kylančias kibernetines grėsmes ir užtikrina saugumą visoje „Galaxy“ ekosistemoje. Norintiems papildomos apsaugos naujoji serija siūlo „Auto Blocker“ priemonių paketą, blokuojantį programėlių instaliavimą iš nepatikimų šaltinių, reguliariai skenuojantį įrenginį dėl virusų bei apsaugantį dėl kenkėjiškos programinės įrangos įdiegimo, prijungus išmanųjį per USB laidą.

Ilgesnis palaikymas ir integracija su „Galaxy“ ekosistema

„Galaxy A55 5G“ ir „Galaxy A35 5G“ sulauks keturių „Android OS“ kartų atnaujinimų ir penkerius metus gaus saugumo pataisymus, daugeliui metų į priekį vartotojams garantuodami naujausias „Galaxy“ funkcijas bei apsaugotą veikimą.

Naujieji įrenginiai yra itin patogiai suderinami su „Galaxy“ ekosistema, suteikiant vartotojams sklandžią patirtį naudojant įvairius „Galaxy“ įrenginius. Vartotojai gali sekti savo sveikatos tikslus prijungdami „Galaxy Fit3“ išmaniąją apyrankę arba „Galaxy Watch6“ laikrodį prie savo išmaniojo telefono. Tuo metu „Auto Switch“ funkcija įeinančius skambučius automatiškai perjungia į prijungtas belaides ausines, taip užtikrindama didesnį naudojimo patogumą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |